Discussion DYSKUSJA: Aktualizacja 253

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Orion, Dec 27, 2021.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
 1. BA_Orion

  BA_Orion Count Count

  Bohaterowie Dracani!

  Zbliża się aktualizacja o numerze 253.

  Harmonogram: wtorek, 28 grudnia
  09:30 - Rozpoczęcie odliczania
  10:00 - Przestój serwerów
  ~11:00 - Planowane zakończenie prac

  Więcej informacji na temat aktualizacji znajdziecie tutaj.

  Do dyskusji, wyrażania opinii oraz zgłaszanie ewentualnych błędów zachęcamy w tym temacie.

  Serdecznie pozdrawiamy,
  Wasza ekipa DSO
   
 2. eszebesze

  eszebesze Forum Greenhorn

  Do kiedy jest/był ważny kod DSOSANTA ?
  Po aktualizacji zniknęła mi możliwość aktywacji/użycia kodu :(
   
 3. modrzejkuz

  modrzejkuz Active Author

  Błędy po aktualizacji (te zauważone na tą chwilę):

  1.Brak skrzyń z rekompensatą u Gnoba.
  2.Osiągnięcia związane z produkcją toników nadal nie naprawione (pomimo informacji o naprawieniu w opisie aktualizacji) - nadal nie zalicza wyprodukowanych toników o poziomie wyższym niż normalny.
   
 4. BA_Orion

  BA_Orion Count Count

  1. Skrzynie będą dostępne od jutra, po 1 dziennie.
  2. Sprawdzę to, ale potrzebuję od Ciebie informacji jakie toniki (rodzaj i stopień rzadkości) robiłeś i nie zostały zaliczone.
   
 5. modrzejkuz

  modrzejkuz Active Author

  Tak jak od wielu miesięcy po patchu 253 nie zmieniło się w kwestii zaliczania toników do osiągnięcia zupełnie nic. Zalicza u mnie jedynie zwykłe toniki. Od ulepszonego wzwyż nie zalicza żadnego rodzaju toników.
   
 6. krótkasprawa

  krótkasprawa Forum Apprentice

  super aktualka ,kolejny gwóźdź do trumny-Komnata Panoltiaco, nic tu teraz nie leci, zero kluczy, zero wiedzy jeden kamyk zamiast kilku; exp z pajączków też im zawadzał-od zawsze ,,naprawiają '' to co sobie gracze chwalą
   
  kerad19711 likes this.
 7. kerad19711

  kerad19711 Forum Greenhorn

  gra strasznie sie zacina o naprawy coraz czesciej sie niechce grac
   
 8. BA_Orion

  BA_Orion Count Count

  W międzyczasie dowiedziałem się, że z tymi osiągnięciami nadal może być jakiś problem. Z tego co wiedziałem na zrzutach, na pewno zalicza legendarne trunki do HP. Ma to zostać poprawione w najbliższym hotfixie.

  W takich sytuacjach zawsze zalecane będzie posprzątanie systemu, zainstalowanie najnowszych aktualizacji systemu oraz sterowników, a także wyczyszczenie plików tymczasowych gry (instrukcja).
   
 9. Afkaserious

  Afkaserious Active Author

  Czemu mi znikla skrzynka z lewej z tymi itemami z kodu DSOSANTA halo? Nie odbieralem celowo bo chcialem sobie zostawic to na premium day tak jak to robie z kazdym premium/delux a tu zniklo
   
  Rary~Tas`KusKus and eszebesze like this.
 10. modrzejkuz

  modrzejkuz Active Author

  Sęk w tym, że zgłaszałem błąd z zaliczaniem toników a nie trunków zatem treść odpowiedzi zacytowana powyżej ma się nijak do zgłoszonego przeze mnie błędu...

  Trunki to zaliczało bez problemu i przed patchem 253 , w którym to naprawiono (na niby) zaliczanie osiągnięć "mieszacza".
  Podkreślam jeszcze raz: błąd dotyczy jedynie osiągnięcia "Mieszacz toników". Pozostałe osiągnięcia z tej kategorii działały i bez poprawek przed aktualizacją.
   
 11. Rary~Tas`KusKus

  Rary~Tas`KusKus Forum Greenhorn

  Potwierdzam, DSO ukradło mi nagrody z tego kodu. Na innych forach gracze również to zgłaszają. I jak na razie Pomoc Techniczna spuszcza ludzi w kanał.
  Uprzedzając reakcję serdecznych MOD-ów, jeżeli coś miałem, a teraz tego nie mam to określam ten fakt kradzieżą. Jest to moje prywatne zdanie, ale w ten sam sposób myśli pewnie większość graczy.

  Co do wprowadzanych zmian. Naprawdę, ale to naprawdę naprawdę najważniejsze i najpilniejsze czego ta gra potrzebowała?
  Pięknie zaczyna pracę nowa ekipa DSO pokazując w którym miejscu i jak głęboko ma graczy.

  Serdecznie pozdrawiam
   
  eszebesze likes this.
 12. slaveks

  slaveks Forum Apprentice

  Skrzynka za DSOSANTA zniknęła... to może być błąd, ale niech ktoś mi wytłumaczy czemu na szóstym pasku zimowego przesilenia za 45000 ciastek jest 2500 MM (było 3000). Jakoś magicznie się zmieniło i cisza, a nic w opisie aktualizacji nie ma na ten temat.
  Odnośnie DSOSANTA to pomoc techniczna odpisała że ten kod nie został opublikowany przez nikogo z Teamu DSO PL i nic z tym nie zrobią.... brak słów
   
  Last edited: Dec 28, 2021
 13. mistikus1

  mistikus1 Forum Greenhorn

  Po aktualizacji 253 zaskoczyli mnie bardzo nie miło. Robienie KOMORY PANOLTIACO straciło całkowicie sens i z tym się zgadzam i teraz trzeba szukać jakiegoś lepszej mapki na zastępstwo. Mogliby przynajmniej czymś szczególnym nas zaskoczyć na przykład zwiększyć drop części setu z destruktora bo widzę, że ten set ostatnio jest dosyć popularny. Mam nadzieję że następne aktualizacje jakie DSO będzie planował na przyszłość przyniosą bardziej ciekawe rozwiązania i sprawią, że gra wróci na właściwy tor bo w tej chwili jest bardzo kiepsko.

  Pozdrawiam
   
 14. TL_Tyche

  TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

  Muszę Cię niestety zmartwić - problem nie dotyczył tylko toników, choć powinnam się wyrażać w czasie teraźniejszym. Tak jak napisał Orion, planowany jest hotfix, w którym zostanie to naprawione.

  Nie napiszę nic nowego wobec informacji przekazywanych przez Pomoc Techniczną - kod DSOSANTA nie został oficjalnie opublikowany, zatem team nie ponosi żadnej odpowiedzialności za, kolokwialnie mówiąc, wygrzebany skądś kod. Pretensje są zatem zupełnie nieuzasadnione. Wszelkie kody mają ważność, a zatem zniknięcie jakiekolwiek nieodebranej paczki również nie powinno dziwić i oburzać.

  Ciężko do opisu dodać coś, o czym się pojęcia nie ma. Problem został już zgłoszony.

  Ta mapa miała służyć WYŁĄCZNIE do misji "Słyszę głosy". Jakiekolwiek farmienie tam było nieuzasadnione, stąd taka, a nie inna zmiana.
   
 15. KulawyMao

  KulawyMao Exceptional Talent

  Idąc tym tokiem myslenia, wszystkie mapy sa tylko do zaliczenia questa, a nie do farmy, wiec usunmy z nich drop, jak ktos zrobil misje :rolleyes:

  co do aktualizacji, to zamiast naprawiac bledy lub dodawac nowy kontent, to wsadzaja kij w mrowisko, bo co moze z tego zlego wyniknac;)
   
 16. .pix23.

  .pix23. Forum Apprentice

  Kod DSOSANTA "nie został oficjalnie opublikowany" i "pewnie gracze sami umieścili prezenty z kodu w kodzie gry". Dlatego BP nie ponosi odpowiedzialności za to, że ci co odrazu użyli to są na plus a reszta kop w wiadome miejsce ciała.
   
 17. Afkaserious

  Afkaserious Active Author

  Szkoda deluxe i 4k mrocznych ***** Mogliby chociaz uprzedzic, gram w to ładnych kilka lat i nigdy nie było problemu. Nieraz nieodebrane itemy leżały miesiącami i nic nie znikało
   
  Last edited by moderator: Dec 28, 2021
 18. Mikimałs

  Mikimałs Forum Greenhorn

  Dajcie spokój i nie róbcie z ludzi debili , to z kad był ten kod ? Święty Mikołaj przysłał ? Takie kity to możecie mojemu dziecku wmówić co wierzy w Mikołaja , skrzynki z peleryna z dragana wiszą do tej pory .
   
 19. BA_Bastet

  BA_Bastet Board Administrator Team Drakensang Online

  Hiperbolizujesz. Są mapy do robienia misji, tylko i wyłącznie, oraz reszta - czyli 98%.

  Bez przesady Panowie.
  Gracze nic nie umieścili, aż takich zdolniaków tu nie ma. Pełne info proszę TUTAJ.
  Kto skorzystał ten ma. Ale niektórzy chcieli mieć kanarka w garści, "został im się ino sznur"

  Afkaserious, bigdealPL - usunęłam wulgaryzmy, także te "niby" niewidoczne.
   
 20. makaron125

  makaron125 Forum Apprentice

  Jakkolwiek to kod wrzuciło DSO i to że to jakieś zapomniane akcje promocyjne to nie zmienia faktu że jest to kod z źródłem DSO i DSO odpowiada za niego i skoro DSO dało ciała to niech nie każe za to części graczy którzy zostawili sobie kod na później. A idąc tokiem rozumowania: kto skorzystał ten ma - to cokolwiek sobie nazbieram np wejściówki na mapy i ich nie wykorzystam to DSO może mi je zabrać z następną aktualizacją bo jestem frajer i ich nie wykorzystałem od razu?
   
Thread Status:
Not open for further replies.