Discussion DYSKUSJA EVENT: Nowa "Pełnia Księżyca"

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Bastet, Sep 21, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
 1. BA_Bastet

  BA_Bastet Board Administrator Team Drakensang Online

  Drodzy Bohaterowie Dracanii!

  Ruszyła akcja specjalna "Pełnia Księżyca".

  1 (2).png


  Do dyskusji zapraszamy w tym wątku.


  Życzymy Wam udanej zabawy,
  Wasza ekipa Drakensang Online
   
  Last edited by moderator: Oct 1, 2020
 2. jumamaster

  jumamaster Someday Author

  Witam mam problem z tym eventem i od razu zaznaczam iż jest to bardziej pytanie niż oczekiwanie na otrzymanie pomocy ze strony pomocy, gdyż podejrzewam, że z tego rodzaju problemem raczej nie będzie rozpatrzony pozytywnie . Chodzi natomiast o eskę lśniącego srebra. Jest to już moja 3cia edycja w której okazuje się, że wraz z eventem owa eska znika z ekwipunku / wyposażenia. I tu pojawia sie moje pytanie do graczy - czy ktoś spotkał się z takim problemem lub słyszał o takim przypadku ( prosiłbym o udzielenie odpowiedzi a nie o snucie domysłów jak to chciałbym sobie eskę dostać od tak ) . Już 3ci raz zmuszony jestem na zbieranie odpowiedniego materiału by wymienić go na ową esskę podczas trwania eventu .
   
 3. BA_Tyche

  BA_Tyche Board Administrator Team Drakensang Online

  jumamaster - post przeniosłam do odpowiedniego tematu, nie ta faza księżyca :p

  Przyznam szczerze, że pierwszy raz spotykam się z takim problemem... Na pewno po zakończeniu eventu odkładasz esensję do inwentarza? Dość łatwo można przez przypadek przełączyć na drugą esencję, zużywając ją do 0.

   
 4. jumamaster

  jumamaster Someday Author

  Jak najbardziej, co więcej okazało się, że kilka rzeczy również zniknęło w tym z sakwy kolekcjonerskiej. Niestety zidentyfikować czasu wystąpienia błędu nie jestem. Dlatego darowałem sobie już pisanie do Pt zwłaszcza, że jakiś czas temu czyściłem folder dso i raczej jakiekolwiek ślady zostały pogrzebane wraz z wyczyszczeniem. Post wstawiam jedynie dla teo aby dowiedzieć się czy ktoś miał taki przypadek. Jeśli faktycznie występuje coś co nie powinno mieć miejsca będę czekał na kolejny nów i postaram się zwrócić uwagę na to zjawisko. Eska już odłożona i czeka na kolejną edycję ( chyba,że się nie doczeka i w międzyczasie wyparuje )
   
 5. Jasiu111

  Jasiu111 Forum Pro

  1. Pierwszą część zadań wykonujesz w trakcie pierwszego eventu. Następnie kilka poza eventem. Ostatnią część zadań, włącznie z wejściem na Krwawy księżyc, wykonujesz w trakcie kolejnego eventu. Czy zajmuje to ok. 2 miesiące to ciężko powiedzieć, zależy kiedy się zacznie :)
  2. Zależy od klasy, szkód i prędkości ataku. Myślę, że 4-5k powinno wystarczyć na poziom bolesny, o ile mówimy o esencji lśniącego srebra. Zwykłej trzeba mniej. Dodatkowo warto zaznaczyć, że składniki do esencji lśniącego srebra można też zdobywać w trakcie eventu, a więc możliwa jest sytuacja, w której podchodzi się do eventu nie mając kompletnie żadnych zapasów.
   
  Vey_ likes this.
 6. LordGrzyb

  LordGrzyb Forum Greenhorn

  siema mam problem z zadaniami by dostać się na mapę krwawego księżyca, znaczy się tych zadań w ogóle nie mam na mojej postaci a wiem że pierwszy etap to było znaleźć jakiś zwój i odkryć wydarzenia z przeszłości zwój leżał w skrzyni przy wraku statku ale nie ma tej skrzyni tam i już nie wiem czy coś się zmieniło od czasu kiedy robiłem te wydarzenie czy mam jakiś błąd czy może po prostu kiedyś zrobiłem ten etap zadania i usunąłem je. Z góry dziękuje za pomoc
   
 7. Daniel.zkl

  Daniel.zkl Forum Greenhorn

  Hej mam problem na mojej alt postaci z wejsciem na krwawy ksiezyc po oddaniu zadania u kazdego NPC na varholm powinienem dostac zadanie z zabiciem wilka i wejsciem na krwawy ksiezyc a tego zadania nie ma ani podczas pelni ani jak jej nie ma
   
 8. BA_Bastet

  BA_Bastet Board Administrator Team Drakensang Online

  Ostatnie zadanie jest do pobrania w trakcie eventu Pełni u Rubinii. Jeśli masz wszystkie zadania z serii "Klątwa" to kolejne "Krwawy księżyc" będzie widoczne dopiero w trakcie kolejnej akcji specjalnej.
  Jeśli jej nie będzie - zgłoś się do pomocy technicznej.
   
 9. Maeo12

  Maeo12 Forum Greenhorn

  Cześć. Czarnego wilk można lotnac z wilka bo amofre miałem mało razy i nie wiem jak dostać tego wierzch. Poza ewentem też leci?
   
 10. WhiciaQ

  WhiciaQ User

  Witaj, czarnego wilka możesz dostać zarówno na dziennym jak i nocnym Varholmie z przeklętej amfory - nie dropi z bossa ani innych stworków. Szansa na pojawienie się amofry - wynosi 5% a szansa na wilka również jest dość niska (chociaż jak zwykle to kwestia szczęścia). I o ile się nie mylę, to wilk może pojawić się w dziennej ofercie za mroczne monety - pozdrawiam.
   
 11. piątunio44

  piątunio44 Someday Author

  hejka:) znalazłam w inwentarzu 3 stare kamyki z eventu, krwawy kamyk i 2 te co dają 1% krytyka, one chyba miały być wymienione jeżeli dobrze pamiętam, co mam z nimi zrobić? nie bardzo chce przechowywać przedmioty które są bezużyteczne
   
 12. WhiciaQ

  WhiciaQ User

  Witaj, kamienie były wymieniane, ale tylko te połączone - rozdzielali je wtedy i zamieniali na oszlifowane. Ty swoich nie połączyłaś - stąd zalegają Ci w inwentarzu. Już nic z nich nie wyczarujesz - zostaw lub pozbądź się - pozdrawiam.
   
 13. smiechunhs

  smiechunhs Someday Author

  Mam pytanie co do run prędkości które lecą na drugiej mapie pełnia księżyca a dokładnie czy lecą te runy tylko z tego bosa głównego ? czy może polecieć też z tych mini bosów?te trzy wilki :)
   
 14. WhiciaQ

  WhiciaQ User

  Witaj, runy lecą tylko z Czarodzieja - pozdrawiam i post przenoszę w odpowiednie miejsce.
   
 15. smiechunhs

  smiechunhs Someday Author

  Oki dzięki :)
   
 16. VanHelsing

  VanHelsing Forum Greenhorn

  Nie mogę wcale trafić amfory. Poluje na wilka. Coś jest nie tak? Tyle kołek i nic. To prawda że na krwawy również można dostać wilka. Tak plotka głosi?
   
 17. WhiciaQ

  WhiciaQ User

  Witaj, szansa na pojawienie się amfory wynosi 5%. Mnie również rzadko pojawia się amorfa, a na tak długi czas, odkąd wprowadzili wilka - wydropiłam go tylko dwa razy. Wilka możesz wylosować z przeklętej amfory na dziennym i nocnym Varholmie. Na krwawym zapewne chodziło o to, że wilk może wylecieć z przeklętej amfory, która również się tam pojawia - co jest zgodne z prawdą :). Dla uściślenia - z żadnego bossa, mini bossów oraz mobków - wilk nie dropi. Może być również nagrodą ze skrzyń z paska postępu.
   
 18. PanDiament5

  PanDiament5 Forum Greenhorn

  Witam. Piszę w sprawie odblokowania krwawego księżyca. Jest jakaś rozpiska tych misji ? Bo gdy zrobiłem misję na nocnym varholmie "Wizje Przeszłości", na dziennej nie pojawiła się kolejna misja "Klątwa"
   
 19. BA_Bastet

  BA_Bastet Board Administrator Team Drakensang Online

  Klątwę pobierasz na nocnej, kontynuujesz na dziennej a kończysz na nocnej. Stąd problem :(
   
 20. PanDiament5

  PanDiament5 Forum Greenhorn

  Wtedy jak oddawałem to zadanie ,to nie wyskoczył mi nowe zadanie "Klątwą" mimo że była mapa była nocna, stąd też pytam. Czyli na kolejnym evencie ma to się pojawić?
   

Share This Page