Discussion DYSKUSJA: Roadmap 2021

Discussion in 'Sekcja Polska' started by VenusIT, Jan 27, 2021.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
 1. VenusIT

  VenusIT Commander of the Forum

  Drodzy Bohaterowie!

  Rzućcie okiem na pierwszy w tym roku plan rozwoju gry!
  W każdym kwartale postaramy się dodać coś z puli, na przykład sugestie Graczy oraz mniejsze, ale niezbędne funkcje!

  [​IMG]

  Przekażemy Wam szczegółowe informacje o nadchodzących wydaniach i będziemy na bieżąco informować Was o ewentualnych opóźnieniach wynikających z przyczyn ekonomicznych (koszty, zasoby) lub/i technicznych (infrastruktura serwera, silnik gry itp).

  W najbliższych miesiącach (pierwszy kwartał) naszym głównym priorytetem jest naprawienie i aktualizacja rozszerzenia zawartości "Mroczne Dziedzictwo" oraz wdrożenie jak największej ilości sugestii Graczy!

  Nieustannie czytamy Wasze opinie i znamy bieżące problemy występujące w Drakensang Online! Niemniej jednak dodamy więcej możliwości pozyskania Waszych sugestii, np szczegółowe ankiety oraz ujednolicimy proces zgłaszania błędów, który w zależności od wkładu będzie mógł skutkować nagrodami w grze! ;)


  Do dyskusji na temat planu rozwoju zapraszamy w tym wątku.

  Dziękujemy za uwagę,
  Wasza ekipa DSO
   
 2. KulawyMao

  KulawyMao Exceptional Talent

  Jaki sens jest dawać eventy typu Dragan/sargon jak gra jest niegrywalna z każdej możliwej strony?
  Balans klasowy leży i kwiczy, a oni chcą dawać sargona, o którego gracze prosili od lat? Lepszego terminu nie mogli sobie wybrać
  O nowej klasie słyszymy od wieków i dalej mają ją w planach? Jeszcze im się to nie znudziło?
  Nowe q miało być 1-2 lata temu i też dopiero je planują?
  Balans pvp? Powodzenia z obecnymi skillami
  Eventy mają zamiar dopasować do CE na koniec roku? A do tego czasu mamy wszystkie skippować? Bo chyba bp nie zauważyło, że po CE moby, a szczególnie bossy bije się kilkukrotnie dłużej
   
  agent-kaziu, kerad19711 and Majkelix like this.
 3. xTirus

  xTirus Forum Greenhorn

  No nie jest łatwo. Albo grałeś ostatnie 6 lat, masz wszystko i zrobienie czegokolwiek solo nie stanowi problemu, albo nie masz, bo nie grałeś i wszędzie potrzebujesz zgranego w miarę teamu. Nie ukrywam, bywa trudno.
   
 4. Sayaa

  Sayaa Advanced

  Gram tylko PVP (R.I.P.), PWE wogóle nie interesuje.
   
 5. Invicta

  Invicta Forum Apprentice

  Wybiegają tak daleko w przyszłość a nie potrafią naprawić tego co popsuli , od 2 miesięcy wszyscy apelują o przywrócenie dropu wiedzy i nie dzieje się zupełnie nic , może czas zmienić drop wiedzy z zupełnej losowości na coś co się każdemu należy(od ilości pokonanych mobków, mini bossów i samych bossów lub od ilości zadanych obrażeń) żeby te godziny spędzone na grze dawały wymierny efekt a nie szukanie igły w stogu siana i to tylko dla tych którzy mają szczęście. Naprawdę zacznijcie od tych małych rzeczy dzięki którym każdy gracz odczuje że ich głos jest gdzieś słyszalny a dopiero pózniej zajmijcie się wielkimi planami.
   
  BKGREG and Majkelix like this.
 6. wojtekwjk

  wojtekwjk Regular

  Nikt kto choć trochę zna realia tej gry i jej "tfurców" nie wierzy chyba w ten cały roadmap. Połowa tych rzeczy NIGDY nie zostanie wprowadzona, druga połowa zostanie okrojona jak się da i opóźniona 5-6 miesięcy od tego co napisali.
   
 7. agent-kaziu

  agent-kaziu Active Author

  Indyk myślał o niedzieli a w sobotę łeb mu ścięli. Odważnie z ich strony skoro zakładają że gra utrzyma się do tego czasu, patrząc na ilość graczy w miastach to nieciekawie to wygląda.
   
 8. MRDarak31

  MRDarak31 Padavan

  Wygląda to nieźle. Ale mimo wszystko jak piszą przedmówcy, warto byłoby zastanowić się nad tym, co jest teraz niż to, co będzie kiedyś. Większość negatywnych komentarzy w stronę aktualizacji bierze się nie tylko z dropu wiedzy, fragmentów i innych.

  Gracze nie potrafią się odnaleźć, bo zostali wychowani w grze jak rozpieszczone dzieci od ubóstwa, jakie panowało na 55 poziomach.
  Dano im ciastko, po czym je zabrano. Deweloperzy próbowali odwzorować to, co było na "utęskniących" 45 poziomach, ale dla graczy nie mających nigdy styczność z takimi schematami jak; bossy nie do wysolowania - jest to aktualnie jak skok do zimnej wody.
   
  Eradan111 likes this.
 9. BA_Orion

  BA_Orion Count Count