Dzień premium, żenujące promocje na kamienie

Discussion in 'Sekcja Polska' started by Siksimar, Aug 29, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Siksimar

    Siksimar Forum Apprentice

    Pierwszy raz się spotykam, by dzień premium oferował prawie normalne zniżki na kamienie szlachetne, podobne możemy zobaczyć na normalnych przecenach. -25% jest tyle samo warte co nic ale przecież dali nam kamyki wyższego poziomu, niby dobrze bo wiadomo, że kupowanie kamieni wyższego poziomu jest tańsze niż tych niżej, nic bardziej mylnego. Topowe kamienie w ofercie są po prostu tyle samo warte co kamienie niższego poziomu, tylko zaoszczędzamy czas na klikaniu, jeśli kupimy 3 razy kamień błyszczący, to możemy równie dobrze kupić jeden raz doskonały, o dziwo tutaj BP poradził sobie z tabliczką mnożenia, nie to, co przy pałkach do piniaty, gdzie 10 pałek jest droższe niż 1 pałka zakupiona 10 razy.

    Kilka dodatkowych ofert w dniu premium jest nawet fajnych, lecz dla topowych graczy, którym nie opłaca się już nic innego kupować za mroczne monety. Osobiście uważam, że przeceny powinny oscylować w granicach 50%, tak jak to było kiedyś, zwłaszcza że nie każdy zdąży wyjść z pracy itp. za względu na 2h ograniczenie czasowe i też „wyjątkowy status” dnia premium, znanego z niezwykłych przecen i ofert dla członków tytułowego premium.
     
  2. Majkelix

    Majkelix Junior Expert

    Pierwszy raz się spotykasz, bo to chyba twój pierwszy dzień premium i masz zwykłą premkę, a nie deluxe ;d Innego wytłumaczenia nie widzę

    Przeceny 10-15-20% dość regularnie się pojawiają na kamienie. Choćby ostatnio dzień po dniu na każdy rodzaj kamieni były.
    25-50% się sporadycznie pojawiały (pojawiają?), ale raczej przy większych wydarzeniach, ostatnie takie pamiętam jak Lor'tac wchodziło, czyli 2015. Jeśli potem jeszcze jakieś były, to proszę mnie poprawić ;d
    Więc jak teraz jest z deluxem 45% na konkretny rodzaj kamieni i 60% na mieszki, to są to najlepsze przeceny na kamienie obecnie.

    Jeśli 45% i 60% to są żenujące promocje dla ciebie, to ja nie wiem, jakie byś uznał za zadowalające ;p
    Nawet 25% ze zwykłą premką jest całkiem atrakcyjne, nie rozumiem jak możesz mówić, że nie jest to nic warte...
     
    Siksimar likes this.
  3. Siksimar

    Siksimar Forum Apprentice

    to zwracam honor BP w 1/2, jeśli delux daje większe promocje, za to pojawia mi się inna prośba, by w opisie eventu była zamieszczona informacja o lepszych cenach dla posiadaczy delux, lecz nadal uważam, że kamyki wyższego poziomu powinny zostać przecenione tak jak to jest normalnie czyli kruszony jest tańszy niż 3 surowe itd. Mając informacje, że delux daje większe przeceny zainwestował bym kilka groszy w deluxa niż sępienie darmowej premki za monety społeczności, więc mimo, że mój żal lekko został zaspokojony to w pewnym sensie żal pozostaje za słabo opisany event
     
    Majkelix likes this.
  4. Majkelix

    Majkelix Junior Expert

    Słuszna uwaga.

    Co do nieścisłości w cenach pałek/kamieni czy innych rzeczy i takich paradoksów, że taniej wychodzi kupić, np. rubiny surowe niż od razu doskonały... no cóż, odkąd pamiętam było takie coś :D Ceny rdzeni chociażby dopiero niedawno zbalansowali. Na szczęście traci się symboliczną ilość waluty, jak ktoś nie zauważy ;d Więc niska szkodliwość, a co za tym idzie niski priorytet naprawy ;p
     
  5. Siksimar

    Siksimar Forum Apprentice

    Co event czy nowe „towary” wprowadzane w świat gry są oferty, gdzie większa ilość zakupiona jednorazowo nie znaczy lepiej, przywykłem siadać z kalkulatorem i liczyć wszystko, co do złotówki.

    Poza tym to chyba koniec wylewanych żali z mojej strony, przynajmniej dzięki tobie mogę na spokojnie zaliczyć dobre przeceny i w pełni cieszyć się wydarzeniem, więc dziękuję i życzę miłej gry.
     
    Majkelix likes this.