Eylül ayı etkinlikleri neden paylaşılmadı ?

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by mekanik98, Sep 5, 2021.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. mekanik98

mekanik98 Forum Apprentice

daha önceki etkinlikler ay başlamadan önce yayımlanırdı eylül ayı etkinliklerini DSO yönetimi neden yayımlamadı?

ongun71 likes this.
  2. Beta

Beta S-Moderator Team Drakensang Online

Merhaba mekanik98,

Eylül ayı içerisinde hali hazırda ay sonuna kadar devam eden bir etkinlik bulunmaktadır. Bunun dışında gelecek olan diğer etkinlikler ile ilgili şuan bizlere herhangi bir paylaşım yapılmadı. Bizde sizler gibi beklemedeyiz elimize bu bilgi ulaştığında sizlerle paylaşacağız.

İyi oyunlar dilerim.

enesx1234 likes this.
  3. aBDuLHaMiTHaN

aBDuLHaMiTHaN Old Hand

Yönetimde değişiklikler oluyor jesse hansen filan gitti ondan olabilir

4. cakmak1136

cakmak1136 Forum Apprentice

jesse neden ayrıldı ?

5. mekanik98

evet hali hazırda bir etkinlik var ama etkinlik 3 saat içerisinde bitti 60 adet meydan okuma girişi aldım kestim ve çöp dahi olsa bir silah bulamadım, ve sıkıldım.
    DSO de hiçbir zaten 1 ay boyunca sadece 1 etkinlik olmadı ve genellikle yeni ay gelmeden o ayın etkinlik takvimi yayımlanıyordu
    merkez ekibin çalışmaları ne yönde bu ay içerisinde başka hangi etkinlikleri göreceğiz?

6. NofeArTR

NofeArTR Forum Inhabitant

Takip edebildiğim kadarıyla neden kısmı muallakta kaldı.. Ancak yönetim biraz kendi ekti kendi biçti demek daha doğru olur. Pandemi sürecinde aslında ellerine güzel fırsat geçmişti lakin iyi değerlendiremediler ve tahminlerinden bir çok oyuncu kaybı oldu yenisi de eklenmeyince bir sonraki sorular Dso nerede hata yaptı ? Acaba toparlanacak mı ? Server'lar ne zaman birleşecek ? Yeni karakter gelecekti ne oldu ne aşamada ? İnsanları önce DSO' nun Resmi youtube kanalına, sonra Resmi twitch kanalına şimdi de Resmi Discord kanalını deneyip alıştırdıktan sonra bir sonra ki aşama hangi platform olacak ? Giden oyuncu cidden geri gelebilecek mi ? ....

7. Beta

Merhaba mekanik98,

Yeniay, Dolunay, Öz çölü ve Sargon etkinliklerinin tıpkı geçtiğimiz aylarda da olduğu gibi bu ay içinde de muhtelif günlerde geleceğini ön görüyoruz. Fakat, yukarı da belirttiğim gibi resmi bilgi bize gelmediği için herhangi bir şey söylememiz doğru olmaz. Resmi Duyuruları takipte kalınız.

İyi oyunlar dilerim.

8. Mera

Mera Forum Apprentice

Mmorpglerin mantıgı pvede farm yapıp pvpde etkili olmaktır zaten oyuncuların cogu bunun icin oynuyor ama dsoda suan pvp sıfır mesela önceden pvpdeki dengesizliklerle ilgili cok konu acılırdı simdi acılmıyor cünkü suan ki sacma sapan sistemde pvpye bile giren yok denecek kadar az 55deki tasların büyülerin hicbirseyin islemedigi pvp sistemi bile cok cok daha iyiydi

Jesse ve ekibi pvp sistemin mahvettiler yeni DL yaması ile yüksek ihtimal bu süre zarfında cok fazla oyuncu bıraktı onlar yeni oyuncu beklerken yüksek ihtimal bu yüzden degişik olmustur diye düsünüyorum

Mümkünse mmropg oyundan anlayan birilerini yönetime getirsinler yoksa çöküş devam edicek

NofeArTR likes this.
  9. Diabolinç

Diabolinç Forum Apprentice

Oyun çok güzel aslında ama çok yanlış firmanın elinde. Eskiden arada bir girip oynardım ama son güncellemeden sonra sildim gitti. Efsane olacakken patates oldu kısacası. Seneye Lost ark çıkınca piyasadan tamamen silinip gider.

10. ZORBAVOSS

ZORBAVOSS Forum Greenhorn

zaten hali hazırda 3 saatte biten fakat 1 ay süre verdiğiniz bir etkinlik var diye hiç bir etkinlik getirmiyorsunuz bari normal her ay gelen (yeniay dolunay)etkinliklerden getirinde oyuncuların yapacak birşeyi olsun yapacak birşey bulamayan veya hep aynı şeyi yapmaktan sıkılan oyuncular oyundan soğuyor tamam kadro değişmiş o olmuş bu olmuş ama gelen kişiler sıfırdan başlayan oyun geliştiricileri değildir herhalde yada 1-2 etkinlik eklemekten aciz değillerdir bir oyun bu kadar boşlanılmamalı

aBDuLHaMiTHaN and ggamezabb like this.
  11. ggamezabb

ggamezabb Forum Greenhorn

katılıyorum etkinliksiz oyun pek sarmıyor.

12. Beta

Merhaba ZORBAVOSS ve ggamezabb,

Daha öncede belirtiğimiz üzere ayın başında yönetim kadrosunda yaşanan değişimlerden dolayı bu ay etkinliklerin gelmemesini buna bağlıyoruz. Önümüzdeki ay öyle sanıyorum ki, yeniden takvim olarak açıklanmaya başlanır ve standart etkinlikleri de sunucularda görebiliriz.

İyi oyunlar dilerim.

13. mekanik98

Eventin başladığından beri eventte hatalar mevcut ama hiçbiri düzeltilmedi.
    son 1 aydır ufak tefek hatalar karşımıza çıkıyor onlar da düzeltimiyor.
    son 2 gündür oyun sürelikli oyun yeniden yükleniyor herhangi mapa giriyorum sorun yok hızlıca mapa bağlanıyorum mapın içindeyken her 1 2 dk de bir oyun ekranı tekrar tekrar gidip geliyor
    bağlantı hızım düşük olsa diyeceğim ki benim bağlantım kötü ben bu sorunu 918 mb intenetle yaşıyorum. oyunu silip %temp% dosyasınıda temizledim zaten mevcut hızımda 2 dk içinde yükleniyor ama sorun çözülmüyor [​IMG] https://www.hizliresim.com/gs7wff3
    hataları düzeltmeniz için daha ne kadar daha bekleyeceğiz?
    tamam anlıyorum merkez ekipten bazı kişiler ama ayrıldı ama kovuldu bir şeyler oldu, sözde onların yerine yeni kişiler ama hiçbir çalışma ortada göremiyoruz
    bir online oyun firmasının bu akdar sorumsuzluğu normalmidir? koca 1 aya 3 saat süren etkinlik getirdiniz eventini yapan girişlerini harcayan oyundan çıktı gitti. Oyuncular yapacak birşey bulamıyorlar önceden hesabımızı dizdiysek pvp giderdik pvp de artık kalmadı ben bu kadar vurdumduymaz bir oyun yönetimi görmedim. gün içerisinde 20 kişi aktif loncada 2 kişi 3 kişi aktifiz
    Sadece pişmanlıktan ibaretsin dso bu yönetim biçiminde yok olmaya mahkumsun!..

14. NofeArTR

NofeArTR Forum Inhabitant

Merhaba;

Oyun dosyalarının yama gelmediği taktirde yeniden yüklenmesi bilgisayarınızda yüklü olabilecek temizleme aracı programları veya windows temizleme aracı olabilir. Oyun değil genellikle bilgisayar kaynaklı problemden dolayı sorun yaşıyor olabilirsiniz.

Yazınızın diğer kısmına diyebileceğim tek şey ''Misafir çocukları gibilerdi, geldiler, dağıttılar ve gittiler'' Oyunun setup ve oynanış mantık mekaniğini değiştirmeden yeni kişilerden bir şey beklemek ütopik bir istek olur.

Saygılarımla

Last edited: Sep 26, 2021
  15. 4NormaL

4NormaL Someday Author

Geldikleri gibi yaptıkları ilk şey aylık eventleri durdurmak, bu durumda pek iyi şeyler beklememek gerekiyor, para kazanmaya yönelik şeyler yapacakları belli ya batacaklar ya da çıkacaklar. Yeni şirket politikası bu bir şans daha verdiler sonrası yok.

NofeArTR and aBDuLHaMiTHaN like this.

Share This Page