Feedback Fare Kanalizasyonu Etkinliği Hakkında Geri Bildirimleriniz ve Sorularınız

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by Menekşe, Sep 21, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Laviηia

Laviηia Advanced

Bence o toz drobunun az olmasının sebebi; bundan önceki kanalizasyon etkinliğinde 999 öz verelim derken tüm oyunculara 999 toz verdiler yanlışlıkla. Şimdide toz bulmak zor. Bende de 950 toz var ama diğer materyaller 0 :D.

zümrütanka likes this.
  2. enesx1234

enesx1234 Active Author

Bunun cezasını bize kesmeleri çok saçma olmuş ben oyuna 2 ay önce başladım ve toz bulamıyorum bu olay canımı sıkıyor.

3. erol26

erol26 Active Author

Yeter be kardeşim gerçekten yeter ben 400'den sonrasını sayamadım ne peti nede rünü alabildik ne biçim bir drop anlayışınız var çözemedim açıkçası mape gir anahtar kas event maplerine gir öz parçası kas sonra tekrar anahtar kas sonra gir zehirli dumanlara kes bosları kes morhblike geç ama bir şey atmasın oyundan bezdirdiniz ya en sonunda hesapların hepsini sildireceksiniz.Oyunu yapan kişi ben olsam şunu düşünürüm ben bu eventi kendim yapar mıyım da millete yaptırıyorum resmen rezillik arkadaş ya hesapta ne ander kaldı ne de başka bir şey.Artık pvp bitti dedik ki girelim bari zevk alalım koleksiyoncu çantasını dolduralım diye kendimizi avutuyoruz uysal düşmanlarda 2 pet eksik 1 tanesi ölüm parıltısı ama atmıyor inadına.Şu an vitesi boşa alıp bayır aşağıya saldınız arabayı ne zaman kaza yapacak diye bekliyorsunuz.Gerçekten verilen zaman harcanan emeğe her şeye yazık.

zümrütanka and aBDuLHaMiTHaN like this.
  4. aBDuLHaMiTHaN

aBDuLHaMiTHaN Forum Inhabitant

şu sorunun merkez ekibe iletilmesini isterim. 999 zehir özü için istenen 25 parazit 500 andere karşılık gelmekte. bunun yanında zahmetsizce 624 andere satın da alınabilir bu 999 zehir özü.
    tabi ki diğer malzemeleri de anderle almaya kalkarsanız çok tuzlu olmakta.
    önerim: öz malzemeleri 20 anderden 5 andere düşürülmesi. teşekkürler

Last edited by moderator: Jul 12, 2020
    buzmavi501 and Square212 like this.
  5. SonmezSezer

SonmezSezer Forum Greenhorn

ben bu matkap başlığının ne işe yaradığını anlamadım araştırdım ingilizce var birisi bana türkçe ne işe yaradığını söyleyebilir mi?

6. Hasanbey0

Hasanbey0 Forum Apprentice

Merhaba;
    Bahsettiğiniz matkap başlığı kanalizasyon eventinde gelen mini eventlerde ilerleme almak için bu matkap başlıkları ile oluşan delikleri kazmak(açmak) için kullanılır.Bu deliklerden birinden bos çıktıktan sonra kesip ilerlemenizi alabilirsiniz.
    Saygılarımla.

Beta likes this.
  7. ArcherX

ArcherX Forum Apprentice

mini etkinlik ilerleme periyotları nın resmi veya videosu varmıdır paylaşırmısınız

8. Laviηia

Laviηia Advanced

Etkinlik haritalarındaki mini bosslardan ek olarak anahtar düşmesi güzel bir ekleme olmuş.

aBDuLHaMiTHaN likes this.
  9. Rivlt

Rivlt Forum Apprentice

mhorblik eventinden bir tane sıçan ve onu veba sıçanına dönüştürmek için verdiği parçaları alıp craftladığımızda elimizdeki normal sıçan gidicek ve ondan bir tane bulmak gerekcek uysal düşmanların hızını açmak için. şimdi sorum biz bu normal sıçanı nerden bulucaz mini eventden başka? lanetli amforalardan çıkıyo diye biliyorum ama bugün 5 kişi grupla 30 40 defa kesmemize rağmen 1 kişiye bile atmadı o kadar denemeden. lanetli amforalarda bu bineğin drobu var mı onu merak ediyorum. eğer atıyosa en azından düşürüp deneyimlemiş biri cevaplarsa sevinirim. bu arada sorum bu event için geçerli çünkü geçen eventte atıyodu biliyorum ama şuan acaba drobu kaldırıldı mı diye merak ediyorum.

10. aBDuLHaMiTHaN

aBDuLHaMiTHaN Forum Inhabitant

Bildiğim kadarıyla düşmüyor. Bu event veba sıçanını eklersin anca bir dahaki event normali eklersin.

11. sibano

sibano Someday Author

parazit kıt diğer parçalar çokca
    hepsi eşit düşsede yapmak için teşvik etse oyun ama yok bi yerden kısıp oyuncuyu sıkıntıya sürükleyecek
    oyun kaybeder bizleri soğutarak

12. Laviηia

Laviηia Advanced

Arkadaşlar şunu anlayın; merkez, etkinliklerde özellikle bir parçayı hep diğerlerinden daha az drop oranına sabitler. Bunun nedeni andermant harcatmak içindir. Summer Eventta yeşil tozun drop oranının az olması gibi, kimi etkinlikte girişin, kimi etkinlikte öz drobunun az olması gibi vs. Artık her etkinliğin altına şunun drobu az bunun drobu az yazmayın. Bunu sittin sene düzeltmezler. Zaten amaçta bu. Yapacak bişey yok, etkinliği bitirmek istiyosak daha fazla zaman harcıcaz. Her etkinliği bitiricez diye bir durumda yok. Saygılarımla, şunu anlayın artık :D

Square212 likes this.
  13. sibano

sibano Someday Author

25 parazit alınca nerdeyse yapılmış öz fiyatına denk geliyor neredeyse bu şekilmi harcatacak oyun bizlere ?
    düşüncemizi yazmayacaksak ne diye forumda konu açıp bizlerden mesaj bekliyolar
    etkinlikleri keyiflerine göre yapsınlar bize bişey sormasınlar nasıl olsa değişen birşey olmayacak

14. Laviηia

Laviηia Advanced

Evet aynen o şekilde harcatıyolar :D ve biz ne kadar şey söylersek söyleyelim, bu söylediklerimizin kaçı yapılıyor? Merkez zaten etkinlikleri keyfine göre yapıyor ve bize bişey sormuyor. Bizim burada konuştuklarımız yorumdan ibaret kalıyor çoğunlukla. Benim gözlemim..

15. Square212

Square212 Forum Apprentice

Cehennem 3 zorluğunda 193 ilerleme veriyor!! Bu etkinlik hakkında başka geri bildirimim yok, söylenecek söz bırakmadınız saat akşamın sekizi Kingshill de bir tane boss partisi yok çoğu insan illallah etti şu oyunun saçma etkinliklerinden. Her defasında daha ne kadar batırabilirler diyoruz ama bir yolunu buluyorsunuz tebrik ederim.

buzmavi501, sibano and aBDuLHaMiTHaN like this.
  16. sibano

sibano Someday Author

Sizde eventi yapmayanlar partisine katılın ,
    event sus olarak gelmiş bence yapılması çok fazla zaman ve uğraş istiyor , palto alayım deseniz 150tl oda çok pahalı en iyisi minileri yapip gecin

17. enesx1234

enesx1234 Active Author

Normal sıçan eventteki lanetli amforalardan düşebiliyor şansınıza bağlı olarak elde edebilirsiniz.

.Unbeknown. likes this.
  18. snr64

snr64 Forum Apprentice

bu arkadaşlar para kazanacak tamam kazansınlar çarkın dönmesi için parada lazım ama arkadaş doluya koysam olmuyo boşa koysam dolmuyo son 2 çubuk 52219 ilerleme istiyo öz az gitsin diye ölümcül giriyorum 75 ilerleme veriyo 700 defa girersem etkinliği bitirebiliyorum bir girişte 110 öz gidiyo 77000 öz gerekli 700 defa girmem için 700 giriş anahtarı lazım hadi anahtar kasarken 200 girişlik ilerleme kassam 500 defa bosa girmem lazım anahtar kasarkende anca 2-3 tane anahtar üretim parçası düşüyo oda bi 150-200 arası map girmem gerek yani toplamda 700defa girmek için anahtar ve 77000 öz gerek.
    şimdi bu etkinlik devamlı geldiği için deli gibi uğraşmaktansa diğer etkinlik için biriktirebildiğim kadar öz ve anahtar biriktirmek daha mantıklı geldi bana :)

19. Laviηia

Laviηia Advanced

Valla ben ya Allah dedim başladım. Arkadaşın yaptığı gibi ölümcül giriyorum 72 ilerleme atıyor. 90-100 civarı öz gidiyor. Bosstan sonra sandıklardan amfora düşüyor bazen. Onlarla maplerdeki amfora sandıklarını açıyorum 90-100 amfora harcadım. Sonuç itibari ile 20k'lık barda 14k'dayım. Full solo. Bakalım hayırlısı, yan etkinlik gelince mapte dönmek gerekicek baya. Ordanda gelir sanırım birkaç ilerleme. Etkinliği bitirmeye değilde en azından yapabildiğim kadarıyla oynayacam. Allahtan önceki etkinliklerde hep bıkıp bırakmıştım. Oralardan kalan anahtar ve özler vardı hasar düşük olduğu zamanlardan kalma. Eylül 2019 da başlamıştım bu hesaba. O zmandan beri nasip olursa ilk kez şu eventi bitirmeye oynuyorum :D:D:D

20. enesx1234

enesx1234 Active Author

Yüksek modlarda amfora açıp bolca ilerleme kasabilirsiniz, bu etkinlikte amforaların attığı ilerleme mod yükseldikçe yükseliyor, amfora açarak hem ilerleme hemde öz toplayabilirsiniz.

.Unbeknown. and Laviηia like this.
Thread Status:
Not open for further replies.

Share This Page