Fragmenty materií

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by panTau, Apr 3, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. panTau

panTau Forum Greenhorn

Ahoj, dlouho jsem nehrál a nic jsem o tom nenašel, tak bych se rád zeptal za co utrácet fragmenty materií?
    1. Obchodník po poražení bosse v mezisvětě se už neobjevuje

2. NPC Salvendar (obchodník s fragmenty materi) Nyní nabízí standardní legendární vybavení výměnou za fragmenty materi (MF).Pozor: Tyto předměty lze zakoupit pouze jednou denně.
    • Náhodné legendární zbraně: 1500 FM
    • Náhodné legendární vybavení: 1000 FM
    • Náhodné klenoty: 1000 FM
    • Salvendar už nenabízí Magické brýle hledače fragmentů.
    Žádné drahokamy nemá, a předměty co nemají ani level 1 jsou uplně k ničemu

3. Jádra jdou koupit jen tři druhy a od všech mám cca 2000 kusů a jsou mi k ničemu.
    Potřebuji pozemské, ale ty nějak nepadají, dal jsem asi 4x bosse v dungeonu(ne akce nebo mezisvět) kde maj padat, ale nic.

Mám to tedy chápat tak že jsou FM už k ničemu nebo se pletu?

A popřípadě kde sebrat ty pozemské jádra?

díky za odpověď.

2. elithyacz

elithyacz Forum Baron

Za materi kupuji pekelné vstupy a nyní až bude velikonoční event tak i porty k bosům mezisvěta.
    Pozemská jádra padají akorát že nyní padají z bose na náhodu i ostatní jádra takže to chce klasicky farmit a farmit.

Last edited: Apr 3, 2020
  3. Alodar

Alodar Active Author

Materi odporúčam zbytočne neplytvať, zväčšovacích jadier nikdy nie je dosť ;)

4. panTau

panTau Forum Greenhorn

Takže vskutku k ničemu, je to škoda mezi světy mě dřív bavily.
    Díky za odpovědi.

5. ZEFYR1-CR

ZEFYR1-CR Forum Connoisseur

no pokud uz mas vsechny itemy na sobe na 8 stupni budou pridavat pekelne obtiznosti tak bude stupen az 10 tech itemu dost pekelnejch fragmentu( ne ze by ted k necemu byli krome farmi 8 veci)
    dost portu na vsechny bosse nebo jen na ty nejrychlejsi

tak jestli tohle vsechno mas tak mas pravdu sou k nicemu :)

Share This Page