Genel Eleştiri

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by [kofin], Jan 13, 2021.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. [kofin]

[kofin] Junior Expert

Dark Legacy gelmeden önce yaklaşık olarak günlük 8-10 saat oyun oynardım. Karakter için gerekli olan eşsiz nesne veya setler için çaba harcar gerekirse düşük kademede nesneyi düşürüp çoğaltma çekirdeği kasarak seviyesini yükseltirdim. Bunlar için materi kasar, çekirdek vs kasarım. Rünler için etkinlik yapar draken kasardım. Yavaş yavaş karakteri son seviyeye taşırdım. Oyunda bunları yaparken de zevk alırdım sabır gösterirdim ve gelişeceğimi bilirdim. Tek sıkıntımız eskiden altın ve tezgah idi. Şuan tezgah ve altın hariç herşey sıkıntı haline geldi. Oyuna farklı setler konuldu eyvallah lakin zevk vermiyor ki. Oyma basmak kaldırıldı. Taş birleştirme rün birleştirme kaldırıldı. Toz getirildi. Ama bunları kasmak için drop verilmedi. Son olarak cehennem modlarında rün kasma işine de merkez el atmış. Gecen hafta her mapta 1 rün alırken bu hafta 2 saatte 2 rün alabiliyorum. Droplar net biçimde kısılmış. Yüzlerce kez arachna kestik 1 tane kolye ve silahını alamadım veya partidekiler alamadı. Her gün pırıltıdağı tavaf ediyoruz resmen ama mekanik setin 2.parçasını düşürüp kullanamadım. Mekanik set dediğin çokta önemli olmayan bir eşsiz ama gel görki onu bile çok görüyor bize oyun yapımcıları. Dark Legacy öncesi ruh taşı sıkıntısından bahsetmiştik ve droplar düzelmişti. Yama sonrası drobu yine kalktı. Ve ruh taşı sıkıntımız başladı. Andermant harcamaktan bıktım artık. Şimdi soruyorum size oyun yönetiminin ve bizim aramızda bağ kuran onlara bizim ve kendi düşüncelerinizi aktaran forum görevlileri. Bu oyunda gelişemeyeceksem neden oynamaya devam etmeliyim? Zaten online süremi düşürdüm. Günlük en fazla 2 saat oynuyorum. 1 tur pırıltıdağ 3-4 tur cehennem modu rün kasma ve eventin günlük görevini yapıp çıkıyorum. Oyun bunaltmaya başladı. Oyun oynamak zevk işidir. Eziyet çektirmek oyun oynamak değildir. Merkezin oyunculara birşeyleri zorlanarak elde etmeleri politikasını gözden geçirmesini tavsiye etmekle beraber, FAZLA NAZ AŞIK USANDIRIR deyimini Almanca ve İngilizce'ye çevirip forumda görevli arkadaşların uygun bir dille bu deyimi açıklayıp anlatacaklarını umuyorum. Merkez ekibe bir eleştiri daha. Oyun oynayıp zevk almaya çalışan insanları önce bir uyarın. Sonra devam ederlerse öyle banlayın. Diyinki kardeşim 100 kurt çıkarmak yasaktır kurallar nettir açıktır devam ederseniz banlarım diyin. Sürekli cezalandırıcı olmak yerine yapıcı olun. Ve nasıl ki hızlıca rün drobu kısıp düşürüyorsunuz kurt bugunu da isteseniz kapatırsınız. Bunda art niyet arıyor insan ister istemez. Ha şuda var demekki insanlar sıkılıyor oyunun bazı şeylerinden bu gibi çözümlere gidiyorlar. Bunuda düşünmek lazım. Başka bir konuda bu normal mod zorlayıcı gibi modlar gereksiz hale geldi gerçekten. İnsanlar bu modları sadece materi falan kasmak için kullanırdı. E şimdi oda kasılmıyor. Çok gereksiz modlar olarak kaldı. Benim tavsiyem insanları cezbedecek birşeyler yapın o eziyetli ölümcül maplara.
    SON SÖZ : Bu bir eleştiri yazısıdır. Bunu geri bildirim başlığına taşımayın lütfen. Ve forum sakinleri sizlerde eleştirilerinizi yazın.
    İyi oyunlar iyi forumlar.

2. buzmavi501

buzmavi501 Someday Author

Çok güzel ve uygun bir dille ifade etmişsin genel oyuncu düşüncelerini ama keşke sözde merkez ekip dikkate alsa bu eleştirileri ve bildirimleri. Ben bu güncellemeden çok umutluydum, yeni setler, kostümler, görevler, yaratıklar vs. yeni bir sürü şey geleceği için mutluydum. Gel gör ki beklentilerimin 10.000'de 1'ini bile karşılamadığı gibi oyundan da buz gibi soğuttu beni. Daha öncede yazmıştım oyunun 2012 deki sürümünü getirseler, hakikat kristali geri gelse bu kadar oyundan soğutmazdı. 2 ay geçti güncelleme üstünde hala daha düzelen bir şey yok. Oyun bugu ve hatalarını bırak, çeviri hataları dahi olduğu gibi duruyor. Oyun bu saatten sonra ancak bir dahaki büyük güncellemeye ya düzelir yada daha da batar. Benim görüşüm bu. Bu yazdıklarımızı da modların, sözde merkeze ilettiğine dair zerrece inancım yok. En son mod rütbesini hak edenler eski Türk formunda kaldılar. Orda ne sorsak cevaplanır, ne iletilmesini istesek anında geri bildirim yapılırdı. Ve bunlar taş çatlasın 1 saat içinde olurdu. Güncelleme öncesi mod arkadaşlara soru sordum hala cevabı gelmedi, bir önemi de kalmadı zaten. Bir kaç seneye cvp verselerde olur.

RuHsUs and Slayerpanther like this.
  3. PLAKASIZ

PLAKASIZ Padavan

aman hocam zor sorular sorma konuyu kilitliyorlar cevap veremedikleri zaman :cool::cool:

4. aBDuLHaMiTHaN

aBDuLHaMiTHaN Old Hand

Arkadaşlar yaşamın her alanında uyulması gereken kurallar olduğu gibi buranın da bazı kuralları var. Saygı çerçevesinde oyun hakkında tartışın. Burada amacım modlara arka çıkmak değil, onlar da senin benim gibi oyuncu. Bunu hepiniz biliyorsunuz. Kendinizi onların yerine koyarak yorum yaparsanız daha iyi olacağını düşünüyorum.
    Sizin buradaki tavrınız kişiliğinizi ortaya koyar bunu bilerek yorum yapın.
    Siz dalga geçince egonuzu tatmin ettiğinizi düşünüyor olabilirsiniz lakin buraya yazdığınız her şey aldığınız eğitim ve terbiye seviyenizi gösterir.
    Saygılar

5. PLAKASIZ

PLAKASIZ Padavan

kurallar... kurallara uygun olmayan yorum ya düzeltilir ya silinir veyahutta yazan kişi banlanır.. değil mi? benim yazdığım yorumların hepsi duruyor..

ben muhalif yapıdayım.. olaylar ile dalga gecmeyi severim.. bak olaylar diyorum kişiler ile kat'a dalga gecmedim/geçmem..
    ne oldu şimdi ben eğitimsiz terbiyesiz biri mi oldum?

6. aBDuLHaMiTHaN

aBDuLHaMiTHaN Old Hand

Bu ne o zaman dalga geçmek değil de? Üstelik kimse size burada cevap vermek zorunda değiller iken? Haddini aşanlar için elbette konu kilitlenir. Bazı arkadaşlar oyunu bıraktığı halde gelip burda provokasyon yapıyorlar. Sebep? Bir derdiniz varsa supporta olmadı merkeze yazın derdinizi anlatın. Burası ağlama duvarı değil ya da dalga geçilecek bir mecra değil. Ben sana terbiyeli veya değilsin diye bişe diyemem. Sen üstüne ne alındıysan osun

7. PLAKASIZ

PLAKASIZ Padavan

CEVAP VEREMEDİKLERİ diyorum.. yani konu o.. cevap veremedikleri konu.. diyor muyum cevap veremeyen A moderator B moderator C moderator diye? konu ile dalga gecerim kişiler ile gecmem... burası forum mu? forum da konu başlığı neydi?

İçerik genişlemesi ile ilgili sorularınızı ve geri bildirimlerinizi bu konu başlığında paylaşabilirsiniz.

Kullanışlı bilgi

Discord'u kullanmak istemiyorsanız, burada içerik genişlemesi ile ilgili herhangi bir soru sormaktan çekinmeyin. Forum ekipleri ile birlikte sorularınızı toplamak, okumak ve cevaplamak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

-------------sorduğum soruların bazıları...

şimdi ben silahıma öncesinde aktarım yaptıktan sonra kademe yükseltip(kd9'a cektim) daha sonra aynı silahtan kd10 düşürdüm ve ruh cekirdegi ve materia cekirdeği ile büyü gecisi(kd 10) yaptım.. sonucta 10 kd essize bir aktarım oldu ama bu bakır cekirdek aktarımı olmadı.. kd10 a bakır cekirdek işlemi yapılmadığı için kd 9 da mı kalacak item?

-------------Cevap? YOK...

tankların dönerek büyük saldırı (fırfır) ve outburst skilinde hp basma olayı yok mu artık ?

-------------Cevap ? YOK....

------------şimdi gelelim ağlama meselesine..

skilleri resetlemek için istenen altın miktarı..rünleri yükseltmek için istenen altın miktarı...şimdi dersiniz ki bu yama ile item satış fiyatları arttı. evet doğru lakin item düşmüyo ki satıp insanlar altın yapsın. ücretsiz yapın en azından 1 hafta

heryerinden bug akıyor oyunun. peki bu halde iken materi %250 arttı mı?

oyuna tıpkı dökümcü gibi bir öğütücü eklenmesi iyi olur. malum artık kusurlu vb taşlar birleştirilemiyor ve bunları tezgahta tek tek toza dönüştürmek oldukça zaman alan bişey.
    2. bir öneri ise dolunay vb etkinlik ilerleme ödüllerinin artık değişmesi gerekiyor. ilerlemeyi şimdi kimse yapmaz (yeni oyuncular hariç)
    ilerleme ödüllerinde rün tozu olsun, parlak toz olsun eklenmeli..

bu yorumlar senden...farkın ne benden? konu ile dalga gecmemek mi? yani ben dalga gecerek ağlıyorum ama sen ciddi dalga gecmeden ağlıyorsun öyle mi? sen neden supporta atmadın ya da merkez ekibe iletmedin?

Üstelik kimse size burada cevap vermek zorunda değiller iken?

derken?

Forum ekipleri ile birlikte sorularınızı toplamak, okumak ve cevaplamak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

diye kendileri yazmışken sen nasıl bu kanıya vardın? yapılan yorumları oku bakalım kaç kişi şikayetçi cevap verilmemesinden..

bak bu kilitlenen konudaki son yorumumdan...

ben oyunu bırakmadım ve kimseyi provake etmiyorum.. o oyunu bırakıp buraya gelenleri bende anlamıyorum acıkcası... biten bitmiştir..

yani şimdi haddini aşan ve hakaret edenleri banlayıp(bu ben isem dahi) mesajlarını silip konuyu açık bırakmak varken.. neden konu kilitlenir?

bırak savunmalarını kendileri yapsın sen değil.. git diger forumları oku insanlar isyanda.. oyunu seviyorlar ve bırakmak istemedikleri için serzenişte ve ti'ye almaktalar.. ha bu demek değildir dalga gecebilen insan terbiyesiz ciddi yaklaşan insan dört dörtlük diye.. çooooookk gördük efendi geçinen boş beleş insanları.. sen oyununu oyna bırak forumda nasıl davranacağımıza ne yazacağımıza kendimiz karar verelim.. varsa hatamız yeriz cezamızı otururuz sorun yok.. kimseye şirin gözükme gibi bir kaygım yok çok şükür...

Maverickz and RuHsUs like this.
  8. aBDuLHaMiTHaN

aBDuLHaMiTHaN Old Hand

yazdıklarımı iyi oku. bak bakalım benim yazdıklarım öneri mi yoksa ağlamak mı?
    evet modların cevap verme zorunlulukları yok. bunu kendileri de teyit edecektir.
    bak burda ne yazıyor..bildirimleri ve sorularınızı PAYLAŞABİLİRSİNİZ. cevap verecez dememiş ki yine söylüyorum ZORUNDA değiller.
    ne demiş YAPIYORUZ demiş. yapacaz dememiş gene. yapar yapmazlar kendileri bilir.
    burda hem fikiriz ben olsam ip ban atarım.
    ben o bildiğin boş beleş insanlardan değilim. ayrıca benim ne yapacağıma sen karar veremezsin ben ister oyunumu oynarım istersem forumda takılırım.
    istesen de olamazsın zaten. kimsenin şirin görünme gibi bir çabası da yok

9. PLAKASIZ

PLAKASIZ Padavan

evet modların cevap verme zorunlulukları yok. bunu kendileri de teyit edecektir.

bak burda ne yazıyor..bildirimleri ve sorularınızı PAYLAŞABİLİRSİNİZ. cevap verecez dememiş ki yine söylüyorum ZORUNDA değiller.

ne demiş YAPIYORUZ demiş. yapacaz dememiş gene. yapar yapmazlar kendileri bilir.

https://board-en.drakensang.com/threads/takim-arkadasi-ariyoruz.81177/

Forum Moderatörünün Görevleri
    - Forum kurallarının takipçisi olmak,
    - Üyelerin bütün yazılarını takip etmek,
    - Takımı doğru temsil edebilmek,
    - Forumda üyelerin önerilerine ve girişimlerine yardımcı olmak,
    - Forumda sorulan sorulara cevap vermek, gerektiğinde forumdaki anlatımları-göstermek,
    - Takım içerisinde DSO hakkında yenilikler üzerinde çalışmak,
    - Gerektiğinde üyeleri uyarmak ve/veya cezalandırmak.

nerede yazıyor o isterlerse cevap verecekleri?

ben o bildiğin boş beleş insanlardan değilim. ayrıca benim ne yapacağıma sen karar veremezsin ben ister oyunumu oynarım istersem forumda takılırım.

Ben sana boş beleş insansın veya değilsin diye bişe diyemem. Sen üstüne ne alındıysan osun<<<< bak bu senin yorumun...

şirinlik konusuna gelince yine tekrarlıyorum.. öyle bir kaygım yok olamaz da.. onu olmaya çalışanlar düşünecek (genel terimdir, kişiye özel değildir)

en çokta dikkatimi çeken şey ben oyun hataları ve yapılan şeyler için yorum yaptım ve sen avukatlığa soyundun.. yorumu okuyan sadece sen değilsin.. baktın işine gelmiyor ''zırvalamış birşeyler'' der geçersin.. neden inatla bu kadar savunma?

neyse konuyu ikili tartışmaya cevirmeye hic niyetim yok.. boş beleş insanda benim terbiye ve egitim görmemişte benim.. yazacağın bir başka yoruma cevabım olmayacak.. benim derdim oyunun düzelmesi ve oyuncuların ciddiye alınması...NET!!!!

Maverickz likes this.
  10. Arthemis TR

Arthemis TR Team Leader Team Drakensang Online

Merhaba,
    Oyunun değişen sistemiyle ilgili memnuniyetsizlikler iletildi, hala da iletilmeye devam ediyor. Umuyoruz tüm oyuncularımız için keyifli bir dinamik geliştirilebilir.
    Bug kullanımı sebebiyle verilen cezalar ile ilgili olarak ise; bu tür kullanımların yasak olduğu açıkça belirtilmiştir. Böyle büyük ihlaller için yalnızca uyarı yapılması adil olmayacaktır.

İyi eğlenceler diliyoruz.
    Merhaba,
    Bildiğiniz üzere 3 kişilik bir takımız ve içerik genişlemesi sonrası gelen değişiklikler için kendi ana dilimizde rehberleri yeniden oluşturmaya çalışıyoruz. Şu an devam eden yoğunluk bir yana, insanız tabii ki gözümüzden kaçanlar olacaktır. Forum üzerinden yanıt alamazsanız, ya da aldığınız yanıtlar sizi yanlış yönlendiriyorsa veya beklentinizi karşılamıyorsa supportla da iletişime geçebilirsiniz.

Merhaba,

Doğrudur, kurallara uymayan mesajlar silinir, düzenlenir ve mesaj sahibi banlanır. Bu işlem çok basittir ve emin olun bizlere zamandan tasarruf sağlar. Fakat biz bunun yerine size hala sabırla kuralları açıklamaya çalışıyoruz ve siz hala bu tavrımızdaki iyi niyeti göremiyorsunuz. Sorunuza yanıt alamazsanız -yukarıda belirttiğim gibi gözümüzden kaçabiliyor- supportla iletişime geçip sorunuzu sorabilir, bizimle ilgili sorunlarınızı da iletebilirsiniz. Burası kimsenin şahsi sosyal medya sayfası değildir, hiç bir konu amacı dışında kullanılamaz. Madem görevlerimiz konusunda bu kadar detaylı bilgiye sahipsiniz; gerektiğinde konuları kapatabileceğimizi de biliyor olmalısınız. Konuyu açan oyuncumuza saygısızlık olmaması için şu ana kadar müdahale etmemiştim fakat üslup aynı, tavır aynı. Sürekli başa dönüyoruz ve artık bunu aşmamız gerekiyor. Israrınız üzerine tarafımızca genel düzene uymayan mesajlar düzenlenecek ya da silinecektir. İhlal saptanırsa ceza uygulanacaktır. Tüm oyuncularımızın bu hatırlatmayı göz önünde bulundurmasını rica ediyoruz.

Teşekkürler,

[kofin] likes this.
  11. PLAKASIZ

PLAKASIZ Padavan

çok güzel bakın inceleyin varsa cezai işlem gerektiren bir durum bana da uygulayın (ip ban dahil) yeter ki oyuncuları ciddiye aldığınızı gösterin.. yorum yapanların geri dönüş almadığını, otoritelerden cevap görmediği için umursanmadığını düşünmelerini önlemek sizin elinizde.. gerekirse copy-paste aynı cevapları verin ama oyuncu '''aaa tamam.. demek ki okumuşlar yorumumuzu'' diyebilsin..
    unutmadan kapatılan konuyu açan kişi de sizsiniz..

Bir de önerim olacak son olarak.. madem 3 kişi ve yetişemiyorsunuz yardımcı moderatorler alın.. hiç olmadı yetiştiremediğiniz çeviriler için bir konu açıp yardımcı olacak, yetki verilmeden yardım edebilcek kişilerden yardım isteyin.. film sitelerinde bunların örnekleri çok var.. eminim yardımcı olacak kişiler olacaktır..

12. Arthemis TR

Tekrar merhaba,

Emin olun tüm oyuncularımızı ciddiye alıyoruz. Şu an yoğunluk sebebiyle bunu size gösteremiyor olabiliriz fakat görevimizin başındayız. Tüm mesajları okuyoruz ama sorularınızı yanıtlama konusunda eleştirinizi dikkate alacağız.

Ortak forum kullanıcısı olduğumuz için yalnızca 3 yetkili kontenjanımız var. Fazlasına izin verilmiyor ne yazık ki. Aslında takımdaki sayımız yeterli fakat açıkladığımız gibi oyunda bilinen tüm düzen değişti ve bize talimat gelmese bile bu rehberleri kendi dilimizde yayınlamak istiyoruz. Rehberlerin çeviri aşaması en kolay süreçti. Asıl zamanımızı alan tüm bu metinleri oyun içerisinden kontrol ederek doğru şekliyle hazırlamak ve oyun içinden görseller alarak bu rehberlere eklemek. Bu işlemlerin de yakın zamanda biteceğini düşünüyoruz. Sonrasında daha aktif olabileceğiz. Önerileriniz için teşekkür ederiz.

13. [kofin]

[kofin] Junior Expert

Genel olarak bir şeyleri ilettiğinizi biliyorum lakin bunun yeterli olmadığıda aşikar. Zira oyun açıkları hızlı bir şekilde kapatılırken oyuncunun aleyhine olan durumlar yeni sürümler için bekletiliyor. Yani çok umursanmadığımız ortada. Mesela daha önce bir konu açmıştım. bu maceracı sandığımı neydi adı? daha önceki sürümün bir tanesinde envanterde yada kasadan kaybolmuştu hala iade edilmedi. Yada iade edileceğine dair bir mesaj verilmedi. veya hala bilgi drobu düzelmedi gibi vs... Örnekler çoğalabilir. burada üzücü olan nokta oyun oyuncu kaybediyor. bizler oyunu seviyoruz arkadaşlarımız oyunu bıraksın istemiyoruz. Forum yetkilileri işlerini yapıyorlar ama nacizane bir eleştirim olacak kendilerine (kızmasınlar) sayın afrodeath takım başkanı iken isteklerimizi ilettiğimizde mutlaka takibini yapar olumlu olumsuz cevabını verir vede merkeze baskı yapar isteklerimizi kabul ettirirdi. Şimdi bu konuda eksik kalıyor gibiyiz.(tekrar yazıyorum lütfen kızmayın) Başarılı bir insanın yerini doldurmak zordur bunuda biliyorum. Onun dahi eleştirildiği zamanlar oldu onu biliyorum ama işinizin doğası gereği bu olacak. Yapacak birşey yok. İİnşallah olumlu olarak algılarsınız eleştirilerimi.

bu arada yama yada hotfix olmamasına rağmen oyun kendini farklı 3 zaman diliminde yeniden indirip kurdu otomatik olarak. Bu durumu neden yaşıyor olabilirim? Aydınlatırsanız sevinirim.
    iyi çalışmalar.

buzmavi501 and Arthemis TR like this.
  14. Arthemis TR

Merhaba,

Öncelikle eleştiriler bizi kızdırmıyor bilakis android değiliz, insanız ve mutlaka hatalarımız, eksiklerimiz olacaktır bunu peşinen kabul ediyoruz:).
    Değerli Afrodeath'in yerini tutamayacağız, tüm eski görevliler için eşit derecede sevgi ve saygı besliyoruz. Ama şu an baskı yapsak da maalesef kimse bu baskıya cevap veremiyor. Malum pandemi dönemi ve tüm dünya kısıtlama altında. Dolayısıyla evet haklısınız ne yazık ki eksik kalıyoruz. Hata iletiyoruz ama onarım için beklemek durumundayız çünkü yaşananlar olağan dışı koşullara mecbur bıraktı herkesi. Umuyoruz ilk turda iletilen çoğu hata, herhangi bir aksilik ya da son dakika değişikliği olmazsa, Ocak ayı son haftası sürüm 246 ile onarılacaktır.
    Maceracı Sandığı her hesaba yalnızca 1 kez tanımlanan bir sandık. Dolayısıyla envanterden oyuncu tarafından bırakıldıysa bu işlem geri alınamaz. Bu tür hesap incelemeleri için supportla iletişime geçmelisiniz. En sağlıklı cevabı inceleme sonrasında alabilirsiniz.

En son 07.01.2021 tarihinde bir ara bakımımız oldu fakat 3 farklı zamanda sizin isteğiniz dışında neden kurulum olduğunu maalesef biz de bilemiyoruz. Bu sorunla karşılaşmış olan oyuncularımız varsa umarız burada paylaşırlar.

İyi eğlenceler dileriz.

[kofin] likes this.
  15. NofeArTR

NofeArTR Forum Pro

Bu olayı tam çözmüş değilim ama farklı kişilerde sanki farklı durumlar oluyormuş gibi bir izlenime kapıldım. Kendimden yola çıkayım belki size fikir verir. Bu zamana kadar 2 kere bu problemi yaşadım. İlkinde Bilgisayarın bios pilini çıkarttığımda tarihin doğru ama zaman dilimin farklı olduğunu gördüm. (UTC +3 İstanbul değildi), diğerinde ise ya çerezleri/diskleri temizleme programı temp klasöründen bir şey sildi yada windows güncelleme aldı ondan kaynaklandı belki 2 side olmuş olabilir çünkü bu 2 işlemden sonra yine oyun yama aldı. (Söylediğim win 10 enterprise için geçerli)

[kofin] likes this.
  16. 4NormaL

4NormaL Junior Expert

Windows arama yerine "Görev Zamanlayıcı" Yazarak görev zamanlayıcı aç. Sol tarafta bulunan Görev Zamanlayıcı Kitaplığı'nın alt klasörlerini aç (sol tarafında bulunan > bu işarete tıkla) ve ardından aynı şekilde alt klasörleri açarak "Microsoft\Windows\DiskCleanup Klaörünü bulup üzerine tıkla. Orta Bölümde "SilentCleanup" isminde görev çıkacak bu görevi Devredışı bırakarak büyük ihtimalle sorunun çözüme kavuşacaktır. Bu görev rasgele zamanlarda bilgisayarda yer açmak için gereksiz dosyaları silmektedir oyun temp dosyasında bulunduğu için oyunu gereksiz olarak sayarak silmektedir.

[kofin] and aBDuLHaMiTHaN like this.
  17. [kofin]

[kofin] Junior Expert

cevap için teşekkür ederim
    az önce yine kendi kendine kurulum yapmaya başladı. şuan senin önerdiğin yöntemi uyguladım bakalım bundan sonra yine kendi kendine kurulum yapacak mı? inşallah bir daha olmaz.

4NormaL likes this.