Grimmmag - TroskliweMisiaki

Discussion in 'Sekcja Polska' started by TroskliweMisiaki, Sep 3, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. TroskliweMisiaki

    TroskliweMisiaki Forum Greenhorn

    Last edited: Aug 30, 2020
    wolff4321 likes this.
  2. TL_Tyche

    TL_Tyche Team Leader Team Drakensang Online

    starywazon - Twój post usuwam jako OT. Jest to wątek służący do kontaktu kandydatów z prezentowanym bractwem.
     
  3. wolff4321

    wolff4321 Forum Greenhorn

    Rekrutacja otwarta !!!
    Witam :) mamy kilka wolnych miejsc do zapełnienia wiec zapraszam wszystkich chętnych graczy tak nowych początkujących jak i starych wyjadaczy. Oferujemy wesołą atmosferę wszelaką pomoc w miarę możliwości i przede wszystkim świetna zabawę grajac w Drakensang
     
  4. Nighthold

    Nighthold Forum Greenhorn

    Witam szukam obecnie bractwa do wspólnej gry, pogawędek na discordzie i ogólnie żeby miło spędzać czas w tej grze. Mam 20 lat posiadam lvl 55 czarodzieja kręgu nad którym muszę jeszcze sporo popracować
    Nick w grze: Kosmicznymagik
    Discord:Kosmitacd#2921
     
  5. To jak same świry to ja się pisze na taka przygodę w grze Wiidmopl w realu Krzysiek 30+ spory ten+ parowy 55lv wracam po przerwie
    codziennie na grze najczęściej pomiędzy 17/22 więcej na discordzie jak go ogarnę ;pppppp
     
  6. BA_Orion

    BA_Orion Count Count

    KsiążeDiskoPolo - Twój post usunąłem jako OT. Temat nie służy do dyskucji o gustach muzycznych, tylko do kontaktu z kandydatami do bractwa.