Discussion Grup İstekleri

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by Arthemis TR, Mar 17, 2021.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Tags:
  1. Arthemis TR

Arthemis TR Team Leader Team Drakensang Online

Merhaba iyiliksever kahramanlar,

Bir süredir, özellikle yeni başlayan oyuncularımızın oyun içerisinde grup bulamadıklarının farkındayız. Bu sebeple de bu konuyu açmaya karar verdik.
    Bilindiği ve sıkça dile getirildiği üzere; oyunumuz artık daha interaktif bir sistem üzerine kurulu. Belirli zorlukların seviye ve karakter gelişimi gerekliliği var. Bu da aslında oyunun rekabetçi ve sosyal olmasına olanak sağlıyor. Ama aynı zamanda başlangıç ve orta seviye oyuncular için ciddi zorlukları da var. Bu konuyu oluşturma sebebimiz, yardım etmek ve yardım almak isteyen oyuncularımızın bu başlık altında sunucusunu ve karakter adını paylaşması. Böylece yardım etmek isteyen oyuncumuz ve yardım isteyen oyuncumuz arkadaş listelerine birbirlerini ekleyebilirler.

Konunun amacı; tüm oyuncularımızın yardımlaşarak daha fazla eğlenmelerini sağlamak, dolayısıyla konuyu geri bildirim konusu haline getirmemenizi rica ediyoruz.

Şimdiden sağduyunuz, yardımlarınız ve ilginiz için çok teşekkür ederiz:).

Sevgilerimizle...

SewQuer likes this.
  2. crazytürk16

crazytürk16 Forum Greenhorn

Unutulmayan anı kangölü için yardıma ihtiyacım var düşürmem gereken eşşiz nesneler var yardımcı olabilecek var mı weriandayım.

yunuscan602 and vetellan like this.
  3. SewQuer

SewQuer Forum Greenhorn

Merhaba,

Werian serverinde oynayan ve yardım isteyen oyunculara elimden geldiğince yardım edebilirim. Uzun bir ara verdiğim için karakterim yeni 100 seviye oldu elimden geldiğince yeniliklere ayak uydurmaya çalıştım ama hala almam gereken çok yol var bossları kesemesem de şimdilik ölümcül ve belki biraz yardımla cehennem haritalarını dönebiliyorum. Seviyeniz önemli değil nickimin yazılması zor olduğu için eğer siz nickinizi bırakırsanız en kısa sürede size ulaşmaya çalışırım.

İyi oyunlar & forumlar ...

4. Tonkexio

Tonkexio Forum Greenhorn

Merhabalar, adım Mert Kağan yaşım da 20. Ben 35 level zamanlarından beri oynuyordum fakat 2 senedir yoktum ve sıfırdan hesap kastım 100 levelım şuan. Güçsüzüm ama oyun bilgim 2 sene öncesine kadar full. Sağlam (sağlamdan kastım oyun bilgisi açısından) beraber oynayabileceğim lonca ya da grup tarzı bir şey arıyorum. Tek başıma oynamak çok sıkıcı istemiyorum. Mikrofonum da var konuşabilirim. Serverım da werian, iyi oyunlar herkese

Last edited: Sep 9, 2021
  5. Mrdeniz

Mrdeniz Forum Greenhorn

selam beyler bayanlar
    Nick: Mrkinght
    sunucu: agathon

agathonda oynayan türk oyuncular var mı? Yeni 100 lvl oldum takıma ihtiyacım var.
    Takım olacak veya gelişmemde yardımcı olabılecek varmı?

6. hagesama

hagesama Forum Greenhorn

Merhabalar ben oyuna yeni başladım sevdim'de bayağı forumu bile öğrendim. :)
    yalnız oynuyorum oyun hakkında pek bilgim yok vaktinden biraz ayırıp bana öğretibilicek biri varsa sevinirim anlatması yeterli olur.
    (yeni ekleme 100 lwl kadar geldim benden başka türkçe bilen yok serverda oyunu istesenizde öğremesiniz başka serverları tehcih edin )
    Server : Grimmag

Last edited: Sep 26, 2021
    yunuscan602 likes this.