Günlük Görevler Yenileme, Önerilerim ve Düşüncelerim

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by Psikolotik, Feb 19, 2023.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
 1. Psikolotik

  Psikolotik Forum Greenhorn

  Birkaç önerim olacak oyun yönetimine, modlar değerlendirip iletirse sevinirim. Oyuncu arkadaşlarda önerileri varsa bizlerle paylaşabilirler elbette.

  1-Oyundaki günlük görevlerin daha kolay bir şekilde direkt istediğimiz görevi seçecek şekilde yenilenmesini öneriyorum. İstediğim görev türünü istediğim zorlukta seçmek oyuna eklenmeli, premium veya deluxe için para ödüyoruz. Biraz da oyunun oynanabilirliği konularında ilerleme görmek isteriz.
  2-Özlerin, küplerin birikme boyutu artması,
  3-Taş eritmenin tek tek her taşı eritme şeklinde değil, daha geniş bir eritme penceresi ile her türdeki taşları tek seferde eritebilme,
  4-Müceverlerin özel çantaya aktarılması.

  Oyun oynarken sürekli item satma ile uğraşıyoruz. Envanter haliyle özler, küpler ve mücevherlerle dolup taşıyor.
  Son zamanlarda forumda, oyunda herkeste bir sessizlik var gibi bilmiyorum. Sahipsiz olmadığımızı görmek forumu yine aktif kullanıldığını da görmek isterim. Oyunu bırakan tekrar başlamak isteyen ama oyunda bir hareketlilik görmek isteyenler muhakkak vardır. Eskileri de barıştırmak için yenilikler veya onların isteklerinin de değerlendirildiği bir süreç başlamalı.
  Herkese iyi oyunlar, iyi forumlar dilerim.
   
  mezarcı82 and anil611 like this.
 2. mezarcı82

  mezarcı82 Forum Apprentice

  Adamlar senın bır ay once yazdıgına cevap vermeye tenezzul etmemıs arkadasım baksana en ufak bı destek tarzı mesaj bıle yok sıkıyor bu durum. eskı forum boyle mıydı?