Game FAQ Gyűjtőalbum!

Discussion in 'Magyar szekció' started by Bakatabis, Sep 12, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Bakatabis

    Bakatabis Advanced

    Kedves Játékosok!

    Néhányan kérdeztetek a Gyűjtőalbumról és most megválaszolunk minden felmerült kérdést.


    K.: Mikor lesz elérhető a gyűjtőalbum az élő szervereken?
    V.: A 186-es frissítéssel érkezik; Március 22.-én.

    K.: Kell legyen prémium tagságom ahhoz, hogy tudjam használni a Gyűjtőalbumot?
    V.: Nem, ez teljesen ingyenes minden játékosnak.

    K.: Fizetnem kell azokért a helyekért a Gyűjtőalbumban ahová be akarom tenni a tárgyaimat?
    V.: Nem, minden hely alapértelmezetten ki lesz nyitva.

    K.: Néhány tárgyamat már kidobtam, hogy fogom akkor kitölteni a helyüket a Gyűjtőalbumban?
    V.: Tárgyakat nem állítunk vissza csak az alábbi linken leírtaknak megfelelően! De szeretnénk megnyugtatni benneteket, hogy a jövőben még lesz esélyetek ezen tárgyakat megszerezni.

    K.: Néhány gyűjthető tárgyamból több is van, többet is berakhatok ugyanabból a tárgyból a Gyűjtőalbumba?
    V.: Mindenből csak egy darabot tudtuk hozzáadni a Gyűjtőalbumhoz.

    K: Volt néhány kozmetikai szerepű tárgyam, amelyektől megváltam, és már nem tudom őket újra megszerezni. Hogy fogom így telerakni a gyűjteménytáskámat?
    V: Ha korábban megváltál egy kozmetikai szerepű tárgyadtól, azt már valóban nem szerezheted többé vissza. De ne aggódj, a legtöbb ilyen tárgy megszerzésére a jövőben újfajta lehetőségeket biztosítunk.

    K: Néhány kozmetikai szerepű tárgy több példányban is megvan nekem. Mindet tárolhatom a gyűjteménytáskában?
    V: Nem. Minden kozmetikai szerepű tárgyból csak egy fér a gyűjteménytáskába.

    K: Miért nem tárolhatom bizonyos tárgyaimat a gyűjteménytáskában?
    V: Néhány tárgyat, amely most még nem tartozik a gyűjteménytáskához, a későbbi frissítések keretében fogunk hozzárendelni. Van néhány szponzorált promóciós tárgy, amely többé nem megszerezhető, ezért úgy éreztük, nem lenne tisztességes, ha egyes játékosok soha nem tudnák betölteni a gyűjteménytáskájukban tátongó lyukakat.

    K: A gyűjteménytáska ablaka elfoglalja az egész képernyőt. Nem látom az emote-jaimat, ha rájuk kattintok!
    V: A gyűjteménytáskában lévő emote-okat beteheted a gyorsmenüsor egy-egy szabad helyére. Így létrehozol egy parancsikont, amelyet használhatsz, amikor a gyűjteménytáska ablaka zárva van.



    Üdvözlettel,
    DSO Team
     
Thread Status:
Not open for further replies.