Feedback Hayalet Festivali etkinliği geri bildirimleri

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by Beta, Oct 13, 2021 at 4:39 PM.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
 1. Beta

  Beta S-Moderator Team Drakensang Online

  Merhaba,

  Hayalet Festivali etkinliği, ile ilgili geri bildirimlerinizi, soru, sorun, görüş ve önerileriniz bu başlık altında paylaşabilirsiniz.

  Etkinlik rehberine buradan ulaşabilirsiniz.

  İyi oyunlar dilerim.
   
 2. aBDuLHaMiTHaN

  aBDuLHaMiTHaN Old Hand

  rehberi bari yenileme zahmetinde bulunsaydınız.. cehennem7 nedir. ayrıca ödüllerde de bildiğim kadarıyla değişiklikler var
   
 3. gameako3

  gameako3 Active Author

  Acımasız gwenfara 300
  Kangölü gwenfara 400 ilerleme atması alay eder gibi olmuş. Yani bir an bile düşünülmemiş . Halbuki testte acımasız vendigo 500 kangölü 900 gibi çok güzel değerler varken gwenfarada bu kadar alakasız hesap iyi olmamış.
   
 4. 4NormaL

  4NormaL Someday Author

  Ana etkinlik ile Wendigo etkinliği arasına 10 gün koyup, wendigo için hazırlık yapmamıza engel olmayı anlamak mümkün değil, Yaşama gücü düşmeyecekse o zaman neden 10 gün süre koymuşlar 3 gün içinde wendigo gelmeliydi yada yaşama gücü düşmeliydi.
   
 5. AyyaşBey

  AyyaşBey Someday Author

  bu etkinliğin bu huyunu sevmiyorum yıllardır aynı kimsede buna birşey yapalım demiyor.millet 1. etkinliği bitircem diye haldır haldır giriş harcayıp giriyor.2. etkinlikte yaşam lazım oldugunda görcem onları :D şahsen ben son barı direk bırakıyorum wendigo gelene kadar giriş biriktiriyorum sadece yaşam kasarken doluyor zaten son bar.
   
 6. aBDuLHaMiTHaN

  aBDuLHaMiTHaN Old Hand

  Direk portal alıp bossa koşup kesin yaşam gücü dediğiniz şeye dikkat etmedim direk gittiğim için. Girerken mi istiyo neye lazım, çok giremiyorum bu ara oyuna gözümden kaçmış olabilir ya da dikkat etmedim?
   
 7. cakmak1136

  cakmak1136 Forum Apprentice

  su forumda bı sen varsın dogru duzgun yorum yapan bu arada forum ölmüş :D buhar teknısyenı ıcın hıc bır yenı bılgı yok en son 4 ay oncemı neydı paylasım yapılmıs yazık ettıler oyuna
   
  aBDuLHaMiTHaN likes this.

Share This Page