Feedback Hayalet Festivali etkinliği geri bildirimleri

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by Beta, Oct 13, 2021.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Beta

Beta S-Moderator Team Drakensang Online

Merhaba,

Hayalet Festivali etkinliği, ile ilgili geri bildirimlerinizi, soru, sorun, görüş ve önerileriniz bu başlık altında paylaşabilirsiniz.

Etkinlik rehberine buradan ulaşabilirsiniz.

İyi oyunlar dilerim.

2. aBDuLHaMiTHaN

aBDuLHaMiTHaN Old Hand

rehberi bari yenileme zahmetinde bulunsaydınız.. cehennem7 nedir. ayrıca ödüllerde de bildiğim kadarıyla değişiklikler var

3. gameako3

gameako3 Padavan

Acımasız gwenfara 300
    Kangölü gwenfara 400 ilerleme atması alay eder gibi olmuş. Yani bir an bile düşünülmemiş . Halbuki testte acımasız vendigo 500 kangölü 900 gibi çok güzel değerler varken gwenfarada bu kadar alakasız hesap iyi olmamış.

4. 4NormaL

4NormaL Junior Expert

Ana etkinlik ile Wendigo etkinliği arasına 10 gün koyup, wendigo için hazırlık yapmamıza engel olmayı anlamak mümkün değil, Yaşama gücü düşmeyecekse o zaman neden 10 gün süre koymuşlar 3 gün içinde wendigo gelmeliydi yada yaşama gücü düşmeliydi.

5. AyyaşBey

AyyaşBey Someday Author

bu etkinliğin bu huyunu sevmiyorum yıllardır aynı kimsede buna birşey yapalım demiyor.millet 1. etkinliği bitircem diye haldır haldır giriş harcayıp giriyor.2. etkinlikte yaşam lazım oldugunda görcem onları :D şahsen ben son barı direk bırakıyorum wendigo gelene kadar giriş biriktiriyorum sadece yaşam kasarken doluyor zaten son bar.

6. aBDuLHaMiTHaN

aBDuLHaMiTHaN Old Hand

Direk portal alıp bossa koşup kesin yaşam gücü dediğiniz şeye dikkat etmedim direk gittiğim için. Girerken mi istiyo neye lazım, çok giremiyorum bu ara oyuna gözümden kaçmış olabilir ya da dikkat etmedim?

7. gogog3nc61

gogog3nc61 Forum Greenhorn

Merhabalar,
    Etkinlikde sophianın ilacı istiyor kara ormana giriş için bunu nereden düşürebiliriz?

8. 4NormaL

4NormaL Junior Expert

Oldfield haritasında Yaşlı Sophia isimli npc tekrar görevi veriyor 35 Korkunç Uşak Parçası istiyor, bu görev veriyor.

Birde Oldfield haritasını tamamen temizlediğinde ortaya çıkan Boss 1 adet ilaç atıyor.

Grup bölümünde Remedy farm gruplarına girersen takım ile serice haritayı temizleyip ilaç toplayabilirsin.

9. YALNIZBARON

YALNIZBARON Forum Greenhorn

Oldfield haritasında kalan yaratıkların görünmemesi , haritada saklambaç oynamak gibi bir şey .

İnsanların zamanını boşa çalmayınız.

Ayrıca Kara Ormandaki boss mücevher sandığı düşürür gözüküyor ancak bu sandığı düşüren hiç kimseyi görmedim.

Gwenfara mücevherleri iyi hoş , ama etkinlik silahlarının pek bir albenisi yok kullanmaya değecek bir özelliği yok.

Etkinliklerde mücevher sandıkları yerine , direk ilerlemelere mücevher taşı konulmalı bazı şeyler şansa bırakılmamalı .

Beta likes this.
Thread Status:
Not open for further replies.