Hep Aynı Etkinlikler Bıkmadınız mı?

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by Atmacaselo, Jun 21, 2022.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
 1. Atmacaselo

  Atmacaselo Forum Apprentice

  Eyyyy,Oyun yazarları , eyyy Oyun severler,Yöneticiler.:D ;)

  Hep aynı etkinlikler hep aynı görevler hep aynı haritalar......

  Gına geldi artık..

  Bıkmadınız mı?

  Biz eski oyuncular bıktık artık oynamıyoruz farkındamısınız?

  Oyuncu sayısı iyice düştü Online olan yok Loncalar hep kırmızı en yakın oyuna giren 8-10 haftalık olmaya başladı....

  Siz yöneticiler günü kurtarmaya bakın..

  Kötü çalgıcı kendi çalar kendi oynarmış..

  Belki bu mesajım da diğer mesajlarım gibi silinecek ve bana uzaklaştırma verilecek ama;

  GÜNEŞ BALÇIKLA SIVANMAZ....

  Gerçek bu....Bir daha düşünün yeni etkinlik ve eski gelişme ve tezgah olmazsa çoooook oyuncu kaybeder bu DSO...
  Dost acı söyler...

  YAŞASIN 10.KÖY...

  Kalın sağlıcakla ben bıraktım bu oyunu...

  Foruma giren bile yok sayılır...
   
 2. SandRiver

  SandRiver Forum Apprentice

  Ben günde 3 kere foruma girip kontrol ediyorum ama dediğin gibi pek bi aktiflik yok
   
 3. Beta

  Beta S-Moderator Team Drakensang Online

  Merhaba Atmacaselo,

  Yazdıklarınıza özellikle etkinlikler ile ilgili kısma açıkçası şahsi fikrimi belirtecek olursam bende katılıyorum. Oyunu geliştirebilecek her türlü düşünceyi bizlerde önemsiyor ve geri bildirimleriniz doğrultusunda sizlerin fikir, düşünce, görüş ve önerilerinizi merkez ile paylaşıyoruz. Bunun yanında biz görevlilerde oyun hakkında eksik gördüğümüz noktalara dikkat çekmeye devam ediyoruz.

  Ayrıca, kimseye hakaret etmediğiniz ve forum kurallarına aykırı bir tavır sergilemediğiniz sürece fikirlerinizi paylaşmanız, eleştiri de bulunmanız gayet olması gereken bir durumdur. Bu konuda size hiç bir görevli engel olmaz ceza ve uzaklaştırma almazsınız. Bu arada size ufakta bir hatırlatmada da bulunmak istiyorum. Forumda ve oyunda oldukça eski bir görevli olarak şu kadarını belirtebilirim ki burada paylaşılan fikirlerin hayata geçtiğine bir çok kez şahit olduk. Bu düşüncelerin bir çoğu da sizlerden gelen önerilerdi. Dolasıyla, eksik gördüğünüz noktaları bizlere net olarak belirttiğiniz taktirde sağlıklı bir geri bildirim yapmış ve bunları merkez ekibe daha kapsamlı bir şekilde aktarmış olursunuz.

  Forum kullanımı ise aslında doğrudan oyuncu sayısı ile ilgili değildir. Oyuncuların tercihlerinin değişmesi aradaki en büyük etken resmi duyuruları ve oyun haberlerini doğrudan discord v.b resmi Drakensang Online sayfalarından alan oyuncular aynı şekilde bu kanaldan merak ettiklerini de sorabiliyor böyle olunca da forumda yazmayı tercih etmiyorlar diye düşünüyorum. Bu konuda daha önce de forumda açılan bir başlıkta durumu özetlemiştim. Örneğin, şu an açılan son geri bildirim başlığının görüntülenme sayısına bakarak bir çıkarımda bulanabilirsiniz. Şuan '3278' görüntülenme olmasına rağmen yalnızca '4' post yani yazı bulunmakta oyuncuların daha ziyade okumayı tercih ettikleri açık katılım sağlanmadıkça bu durum devam edeceğe benziyor. Bunun yanı sıra bizlerde oyuncuları özellikle de geri bildirim başlıklarına katılımını artırmaya yönlendirmeye çalışıyoruz. Ancak oyuncularımızın büyük bir kısmı yalnızca sorun yaşandığında bizimle iletişime geçiyor ve bu da çoğu zaman destek ekibi aracılığıyla oluyor. Umarız ki, oyuncularımız tekrar forumda daha çok zaman ayırmaya ve oyunun geliştirilmesinde gereken katkıyı sağlamaya eskisi gibi devam ederler.

  İyi oyunlar dilerim.
   
  SandRiver likes this.

Share This Page