Heredur sunucuna giriş sorunu

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by -castlerock-, May 3, 2022.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. -castlerock-

-castlerock- Forum Greenhorn

Merhabalar. Çok uzun aradan sonra oyuna girmeye karar verdim.Heredur serverine giremiyorum.
    Beklenmedik bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar dene. (99) bu hatayı veriyor.Diğer serverlara girebiliyorum.Eski karakerim Werian serverinde.Diğer serverleara sorunsuz giriyor.
    Heredur ve Balor -Pvp sunucusuna giriş yapamiyorum.Ticket attim ama günlerdir cevap yok.
    Yardımcı olabilecek varmı?

Balor-PVP

2. erol21

erol21 Forum Apprentice

Tavsiyemdir werianda oyna . Nekadar az da olsa türk oyuncular sana yardımcı olacaktır . Herodurda oyuncu bulup yardım alabilceğini düşünmüyorum .

3. -castlerock-

Heredur da gayet türk var. ve oyuncu sayısı cok daha fazla.ingilizcem var .

4. Eylül

Eylül Forum Apprentice

Forum ana sayfasında genel bölmüne ingilizce yazmanı tavsiye ederim son zamanlarda türkçe forum modaratörleri burayla ilgilenmiyorlar.
    yine aynı şekilde sen baya geride kalmışsın şuanda support ingilizce haricindeki soruları / sorunları cevaplıyormu bilmiyorum oraya da aynı şekilde ingilizce yazmanı tavsiye ederim
    Yine bu aşamaları yaptıktan sonra yanıt alamazsan Drakensangın discord kanalına işini hallet başka bir şey aklıma gelmiyor
    Bu arada zaten eski hesapların çöp olmuştur. yeni hesap kurabilirsin. Şahsen senin yerinde olsam o ID deki hesabı komple bırakır yeni hesap açardım. oyun içinde birçok eski hesabın drobları çok kötü yeni bir nesne varsa yakın zamanda kurulmuş hesaplar o nesneyi çok daha kolay elde ediyorlar (şansa bağlı düşen nesneleri) eski hesabının tek avantajı veteran bonusu olur indirim ufak da olsa işe yarıyor ama çok da elzem bir ihtiyaç değil

5. -castlerock-

20 gündür oyuna giremiyorum.Hesabim cok eski bir hesap,heredur serverine giremiyorum.Error code 99 veriyor.Destek ekibine yazdik.uzun bekleyişten sonra cevap verdiler,sorun çözülmedi.Tekrar yazdım 8 gündür cevap yok.

6. Beta

Beta S-Moderator Team Drakensang Online

Merhaba -castlerock-,

Lütfen forum kurallarına riayet ediniz. Alakasız başlıklara birbirinden farklı konular hakkında post oluşturmayınız. Yazınız yeni konu başlığı altında düzenlenmiştir.

Öncelikle yaşadığınız sorun için üzgünüz. Sunucu giriş sorunları ile ilgili ne forum görevlilerinin nede support ekiplerinin size doğrudan çözüm ulaştırabilmesi mümkün değildir. Buradaki süreç öncelikle hatanın tespiti ve merkeze bildirilmesi şeklinde gerçekleşir. Daha sonra sorun için çözümler geliştirilir ve konu hakkında bilgilendirme siz oyunculara ulaştırılır. Dolasıyla, şu aşamada size geri dönüş olmamasının nedeni bu olabilir. Merkez ekibimiz bu konuda bizleri bilgilendirdiğinde sizi forum ve resmi oyun platformları üzerinden bilgilendireceğimizden emin olabilirsiniz.

İyi oyunlar dilerim.