Announcement Hesap Çalınması Hakkında Bilgilendirme

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by Arthemis TR, Apr 14, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
 1. Arthemis TR

  Arthemis TR Team Leader Team Drakensang Online

  Merhaba Arkadaşlar,

  Hesap çalınmaları ile ilgili olarak sizlere ufak bir bilgi vermek isteriz.

  Genel İşletme Şartları Madde 9'un 3. Bendinin 1. Fıkrasına göre; kullanıcılar(yani sizler), tüm umuma kapalı hesap ve erişim verilerini (oturum açma bilgileri, şifre, kullanıcı adı vb.) katı şekilde üçüncü şahıslardan gizli tutacağını taahhüt eder. Buna arkadaş, aile, klan üyesi vb. bütün tanıdıklar dahildir.

  Yine Genel İşletme Şartları 9. Maddenin 3. bendinin 3. fıkrasına göre böyle bir durumda Bigpoint hesabı kapalı tutma hakkını kendisinde saklı tutar. ( bu hesapları kapatacağımız anlamına gelmez, gerektiği durumlarda hesapları süreli ya da süresiz bir şekilde kapatlı tutma hakkımızın olduğunun bir göstergesidir).

  GİŞ madde 9, 3. bendinin 4. fıkrasına göre ise kullanıcılar, hesaplarını üçüncü bir kişiye satmaya/devretmeye vb. hak sahibi değildir. Böyle durumlarda Bigpoint diğer maddeleri ve oyun kuralları uygulamakla yükümlüdür.

  Hesabınızın herhangi bir nedenle bir başkasının eline geçmesi durumunda Bigpoint hesapları alıp kişiye geri vermemektedir. Yani hesap sahibi değişikliği yapılmamaktadır. Hesaba ait bütün yükümlülük ve güvenliğini sağlamak kullanıcının yani oyuncunun sorumluluğundadır.

  Bigpoint Ekibiniz
   
Thread Status:
Not open for further replies.