Huzur içinde Yat Başarısı ( Mortis'i Yen) ?

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by SirCJUNE, Aug 11, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. SirCJUNE

SirCJUNE Forum Apprentice

Merhaba Arkadaşlar , Başarı görevlerinde Mortis'i yen görevini tamamlayamıyorum.Ara Dünya ve yenilmezleri yen etkinliğinde defalarca yendim.Ölümcül ve eziyetli başarılarını açtım ama Mortis'i yen (50 Puan) yapamadım ne yapmam gerekiyor ? Yardımcı olanlar için şimdiden teşekkürler.

2. Menekşe

Menekşe Moderator Team Drakensang Online

Merhaba @SirCJUNE,

Ölülerin Efendisi görev serisini bitirmiş miydiniz?

Saygılarımızla, iyi geceler dileriz.

SirCJUNE likes this.
  3. SirCJUNE

iki tane kapalı Gizli Başarı var sanırım onlardan bir tanesi olabilir Ölülerin Efendisi.Nasıl açılacak görev serisi ?

Last edited: Aug 12, 2020
  4. Menekşe

Merhaba @SirCJUNE,

Ara Dünya'nın Kemik Denizi haritasında Kader uçurumu adlı kısımda bulunan Kahin Cassiara isimli NPC'den görev serisini başlatmanız gerekmektedir. Kader uçurumunu haritanızı büyültme seçeneğini kullanarak kolaylıkla görebilirsiniz.

Saygılarımızla, iyi günler dileriz.

5. SirCJUNE

Yazdığınız Kader Uçurumuna gittim ama öyle bir npc göremedim ne yapabilirim ?

6. Menekşe

Merhaba @SirCJUNE,

Parçalara Ayrılmış Cardhun Şehri'ndeki Ammon'dan görev serisini kabul etmeniz gerekmektedir.

Saygılarımızla, iyi günler dileriz.

7. SirCJUNE

Parçalara Ayrılmış Cardhun Şehri'ndeki tüm görevleri tamamladım.şöyle bir durum olabilir,ben Parçalara Ayrılmış Cardhun Şehri'ndeki Mortis'i yen görevini yenilmezleri yen etkinliğinde yendim ve görevi tamamladım acaba o yüzden açılmıyor olabilir mi ?

8. Menekşe

Merhaba @SirCJUNE,

Mortis'in Mahkeme Salonu'na Zorlayıcı seviyesinde erişip Mortis'i yenebilir misiniz?

Saygılarımızla, iyi akşamlar dileriz.

SirCJUNE likes this.
  9. SirCJUNE

Zorlayıcı seviyesinde yendim ve başarı açıldı.Hiç alt seviye aklıma gelmemişti çok teşekkürler ilginiz için @Menekşe

Menekşe likes this.

Share This Page