Internet explorer

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by Ragnarok1088, Apr 19, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Ragnarok1088

Ragnarok1088 Regular

Ahojtel Prosím Vás, ako spustím hru cez internet explorer?
    Ďakujem.

2. _Batole_

_Batole_ Junior Expert

Ahoj, hraju jen přes explorer a jsem spokojená.
    Musíš mít nainstalovanou javu a pak se stačí jen přihlásit a místo kliknutí na stahování klienta kousek níž na stránce je klikací okno "Hrát"

3. Ragnarok1088

Ragnarok1088 Regular

Javu mám, hru nesťahuje. Okno Hrať sa nedá použiť.

4. _Batole_

_Batole_ Junior Expert

Je mi líto, ale nejsem tak zdatná abych Ti dokázala poradit. Třeba to dokáže někdo jiný. Mně to opravdu funuje a nepotřebuji k tomu vůbec nic kromě té javy.

5. Ragnarok1088

Ragnarok1088 Regular

Mám Windows 10, Java 8 update 251.

6. Alodar

Alodar Active Author

Neviem, skade tam máš to tlačítko hrát ja som ho u seba nikde nenašiel ale čo viem, tak cez prehliadač sa už nedá hrať a je potrebné si stiahnuť klienta. Browseri už ani nepodporujú java plugin neviem ako je na tom IE ten osobne nepoužívam vôbec.

7. _Batole_

_Batole_ Junior Expert

Alodare, přes prohlížeč to hrát jde, ale už jen přes explorer a ještě by to údajně mělo funovat přes safari, to tlačítko hrát tam je pouze když hraješ přes prohlížeč. Klient mi nevyhovuje, tak se mu vyhýbám jak to jen jde :D

Asi bude problém v těch Win/10, já mám sedmičky. Přítel má desítky a ještě nedávno mu nešlo stáhnout ani javu. Tu ale údajně už stáhnout jde.
    https://java.com/en/download/faq/win10_faq.xml
    Dle toho odkazu to máš asi dobře, tak už asi jen jestli máš explorer 11.
    Až přííjde přítel z práce tak mu řeknu ať si zkusí stáhnout javu a vyzkouší zda mu to pojede. Pokud mu to nepojede, tak je to fakt v těch desítkách.

edit:
    Tak si před několika minutami přítel stáhl javu, aktualizoval explorer a jede mu to. ;)
    Žádné speciální úkony neprováděl.

Last edited: Apr 20, 2020
  8. Tauron

Tauron Advanced

Jedná se o specifickou verzi Exploreru, na které hra ještě může běžet. Více informací zjišťujeme, Nebula pak podá více informací.

9. Nebula

Nebula Community Team Team Drakensang Online

Ahoj, spýtam sa na to kolegu a dám vedieť.

Mohla by si nám zatiaľ poslať, aký máš "User Agent" ? Zistíš to tu: https://www.whatismybrowser.com/detect/what-is-my-user-agent

upload_2020-4-21_2-57-38.png

10. _Batole_

_Batole_ Junior Expert

Ahoj,
    ten odkaz mi funguje jen z firefoxu, v exploreru nejde zobrazit a mám tam NT 6.1; jinak je to stejné, ale tuším vás více zajímá co tam má přítel na desítkách. Já mu do pc nelezu, tak napíšu až bude doma ;)

11. Lark1272

Lark1272 Forum Greenhorn

Tak jsem dnes k tomu dostal a jede to v téhle konfiguraci:Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; Win64; x64; rv:75.0) Gecko/20100101 Firefox/75.0 .Podotýkám mimo stažení Javy jsem nic nemusel upravovat.

12. Ragnarok1088

Ragnarok1088 Regular

Bude to niekde inde. Stiahol som Mozillu, nainštaloval a nejde.

13. Finstandantilus

Finstandantilus Someday Author

internet explorer plus java is needed. Edge not good. More stable, than the client

14. Ragnarok1088

Ragnarok1088 Regular

Takto to funguje.
    Skúšal som to cez Edge a to bola chyba.

15. Nebula

Nebula Community Team Team Drakensang Online

Ahojte,
    stranka dovolí zobraziť "applet" klient iba ak User Agent prehliadača obsahuje retazec MSIE, Trident alebo DROThinClient. Pozeral som to priamo v zdrojákoch stránky. Môžte sa to pokúsiť okabátiť cez úpravu User Agenta, avšak pokiaľ prehliadač nebdue podporovať technológiu NPAPI, aj tak sa vám nespustí...

Nemalo by to byť odlišné - webový klient pracuje na tom istom spôsobe, tzn. že herný klient ako proces beží na pozadí ten istý.

Finstandantilus likes this.
  16. Finstandantilus

Finstandantilus Someday Author

Internet explorer kb was nebula two times and then event on an orbit if I was put back there. At a client not once.

Share This Page