JESSE NPC

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by Hasanbey0, Oct 29, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
 1. Hasanbey0

  Hasanbey0 Forum Apprentice

  Merak ediyorum daha başka neyi kaldıracaksınız burdan.Draken vardı kalktı,pre vardı kalktı,Tegan ve Medusa derileri vardı onlarda kalktı.Sırada öz veya deluxe mi var acaba?
   
 2. Laviηia

  Laviηia Regular

  Jesse'deki itemler sürekli değişiyor, birşeyin kalktığı yok. Sadece takip isteyen bir durum. Coin biriktir, istediğin itemin gelip gelmediğini takip et, geldiğinde de stokla.
   
 3. aBDuLHaMiTHaN

  aBDuLHaMiTHaN Forum Connoisseur

  En azından gnopa teklif geldiğindeki gibi bir bildirim gelmeli. Yeni bir nesne geldiğinde bitiş tarihi ile görülmeli ki insanlar (insan yerine koyuyorsa merkez ekip) istediklerini alabilsinler
   
  Hasanbey0 and Laviηia like this.
 4. Hasanbey0

  Hasanbey0 Forum Apprentice

  Haklı bi bildirim felan gelmeli.Benim demek istediğim ilk başta geldiğinde böyle birşey yoktu bu nerden çıktı günden güne azaltıyorlar ilk derileri sonra draken sonra pre bu gidişle özü de deluxe de alıcaklar.Böyle olmamalıydı.
   
  Laviηia likes this.
 5. Laviηia

  Laviηia Regular

  Çok doğru..

  @Beta

  Etkinlik penceresinde Gnob'a ait bir bildirim olduğu gibi Jesse'ye de ait bildirim olmalı.. Geri bildirim olarak alırsanız seviniriz.
   
  Menekşe, Hasanbey0 and aBDuLHaMiTHaN like this.
 6. Thunderbolt_TR

  Thunderbolt_TR Junior Expert

  twitch yayınlarda görev puanı topluyorlar yeterli sayıya ulaşanları koyuyorlar ulaşmayanı kaldırıyorlar vs. Kafalarına göre takılıyorlar deyimi daha doğru aslında.
   

Share This Page