Jon sunlair-ukol na sargona

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by киря123, May 16, 2021.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. киря123

киря123 Forum Greenhorn

ahoj prosim o radu zasekl jsem se a nemohu nikde najit ukol Prvotni a The terrible udelal jsem všude hlavni ukoly ,ale bohužel u zadavatele jona v kingshilu nic nemam ani u zadavatele v cardhunu amona nevim kde už mam hledat jelikož ja druhe postave to normalne mym ty 2 ukoly prosim o radu co kde udelat nevim si už rady

2. elithyacz

elithyacz Forum Baron

Kolikátý level postavy jsi? Bo ten úkol je až od 55.

3. киря123

киря123 Forum Greenhorn

4. киря123

киря123 Forum Greenhorn

ale bohužel ten ukol nemužu nikde ani za nic najit nikde nic nemam ani u jona sunlaire a ani u amona , ukoly mam hotove i v kinze

5. Geredis

Geredis Forum Inhabitant

Úkol Prvotní (1/1) se plní v Sargonově pevnosti stínů, která je dostupná jen a pouze během eventu Hrůzné stíny - Nová éra (v květnu tento event běží od 25. 5. do 31. 5.). Spočívá v nalezení Neriny v pevnosti stínů (ve které se však nenachází, stačí se pouze dostat k Sargonovi jako takovému).

Divine likes this.
  6. киря123

киря123 Forum Greenhorn

ten ukol ani nemam přijmutý nikde jsem ho nenašel a to jsem ten event už hral :/

7. Divine

Divine Moderator Team Drakensang Online

Ahoj, Geredis ti poradil správne úlohu môžeš prijať len počas eventu sargon nová éra. AVŠAK musíš mať nájdenu nerinu v temnom svete.

8. киря123

киря123 Forum Greenhorn

ahoj tak ani ted bohužel nikde nic nemam :/ žadný ukoly

9. Divine

ahoj, túto základnú úlohu má každý jeden hráč. po odovdaní kávovych zŕn dostanes dalšie úlohy od Jona a aj Hardyho.

10. киря123

киря123 Forum Greenhorn

ahoj ano tenhle ukol jsem odevzal ,ale bohužel žadný další ukol krom ukolu akce tam nemam ty jsem take splnil nyní tam mam pouze opakovatelne :(

11. Divine

Diskusiu zamykám hráč dostal informácie na discorde a vie ako ďalej postupovať

Thread Status:
Not open for further replies.

Share This Page