Kan sandığı kesme süreleri

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by aBDuLHaMiTHaN, Sep 9, 2021.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. aBDuLHaMiTHaN

aBDuLHaMiTHaN Old Hand

sayın modlar ve oyuncu arkadaşlara bir sorum olacak. kan sandıkları solo veya parti ile kaç sn de 3, 4 veya 5 sandık çıkabiliyor? kendi solo deneyimime göre 50 ila 55 sn civarı kesersen 4 sandık çıkıyor.

ama bana bunun net süreleri lazım. bilgi alabilir miyim?

2. Beta

Beta S-Moderator Team Drakensang Online

Merhaba aBDuLHaMiTHaN,

Bu konuda merkez ekibimizden bizlere şuana kadar gelen bir bilgi bulunmamakta daha önceki yama notlarında da resmi olarak paylaşılmış değil. Şu aşamada merak ettiğiniz bu konuyla alakalı merkezden net bir yanıt alabileceğimizi sanmıyorum. Bizlerde denemeler yaptığımızda aşağı yukarı bahsettiğiniz sürelere ulaştık. Sizin de belirttiğiniz gibi kendi deneyimlerinizde burada daha net bir kanıya varabilirsiniz.

İyi oyunlar dilerim.

3. Abracadaver

Abracadaver Forum Greenhorn

23-24 saniye altı 5 sandık
    50 saniye aldı 4 sandık çıkıyor
    benim gözlemlediğim kadarıyla

*bu süreler haritaya girişten 5 çamur kesme görevinin tamamlanması arasındaki sürelerdir

aBDuLHaMiTHaN likes this.
  4. aBDuLHaMiTHaN

aBDuLHaMiTHaN Old Hand

sonuçta oyunu yapan kişilerin bilmesi gerekmez mi bu süreleri. neden bu oyunun her tarafı muammalarla dolu, neden oyuncular kendi deneyimiyle, çabalarıyla buluyor sonucu? bir soru soruyoruz net cevabı nasıl olmaz? bu sadece bu konu için geçerli değil yanlış anlaşılmasın her tarafı için aynı muammalar geçerli. ne düzgün bir rehber var ne bişey

5. Thunderbolt_TR

Thunderbolt_TR Active Author

Aslında olayın çok net bir cevabı var ama yine çok değerli saygıdeğer moderatörler vereceğim cevabı beğenmeyip silecekler.
    Bu oyunu yapan mühendisler kör oldu bu tabir türkçemizde mevcut. Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar misali bu mesajı da okuyunca silecekler zaten. Ben artık bırak geri bildirim yapmayı oyuna giriyorum ne kadar oynayabilirsem oynuyorum ne halleri varsa görsünler diyorum. Zaten yakında oyunu kapatmak zorunda kalacaklar....

tozagol and aBDuLHaMiTHaN like this.
  6. Damm1tmaN

Damm1tmaN Someday Author

Ben bir deneme yaptım oyunu yan yana 2 bilgisayardan açıp 2 hesap ile grup kurdum. Ardından kendi hesabımı haritaya sokup diğerini haritaya soktum. Diğer hesap haritada belirdiğinde hemen onun açık olduğu bilgisayarda bağlantı kuruluyor ekranı vardı. Hesap haritada belirmesine rağmen minimum 3-4 saniye sonra giriş yapıldı. Bende şunu merak ediyorum bu süre olayı bağlantı kuruluyor ekranının ilk anları olmasa bile henüz mapa giriş yapmadan başlıyor olabilirmi? Özellikle tek dönenler için 3-4 saniye bile büyük önem arz ediyor.

Yeri gelmişken 4 sandık videolarınıza denk geldim ve bende stonekeepde denemeler yaptım. Bende şu sıralar pek grup ile oynamak istemediğimden 4 sandık çıkarmaya çalışıyorum. Kanları sizin kadar hızlı kesmeme ve gayet hızlı ilerlememe rağmen bir türlü 3 sandığı geçemedim. Artık tamamen bu bağlantı kuruluyor ekranından olduğunu düşünmeye başladım.

tozagol and aBDuLHaMiTHaN like this.
  7. aBDuLHaMiTHaN

aBDuLHaMiTHaN Old Hand

oyuna önce giren karakterin ekranında eğer diğer char girmiş gözüktüyse süre başlamıştır.

2 char değil de tek charla deneme yap bir de. aynı interneti kullandığın için belki diğer char mape geç girebilir veya 2.sistem donanımları 1. sistemden düşük kalıyordur. bir de önce 2. charı mape sok daha sonra 1. charı sok onda da bağlantı kuruluyor ekranı yine gözükecek mi.

orda misal çift el videom var ben de bakıyorum videoyu çektikten sonra acaba kaç sn de kesmişim diye. çift el olan videoda, mape girdiği andan son bossun kesildiği ana kadar geçen süre 52 sn idi. belki 53 sn olsa 3 sandık çıkacak. işte bu süreleri net bilmediğimiz için bişey diyemiyorum. tek elle olan videomda misal 49 sn.

bunu anlamak için video alabiliyorsan al ve izle kaç sn de kesilmiş bosslar. ordan kendine bir yol çizebilirsin gibi. zira merkez bilmiyormuş bu süreleri :D

Damm1tmaN likes this.
  8. gameako3

gameako3 Active Author

Sırf ekranım geç geliyor diye asla pt ye giremedim. Ekranı ilk gelen oyuncu ile süre çalışıyor.

Damm1tmaN and aBDuLHaMiTHaN like this.

Share This Page