Event FAQ Kara Şövalyelerin Laneti Dragan'ın Dönüşü - Etkinlik Rehberi

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by Arthemis TR, Mar 21, 2021.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
 1. Arthemis TR

  Arthemis TR Team Leader Team Drakensang Online

  Kara Şövalyelerin Laneti - Dragan'ın Dönüşü

  [​IMG]

  Gereken Seviye: 20 - 100

  Dragan şeytani numaralarıyla geri döndü!
  Akılsız kölelerden oluşan ordusuyla zayıf planlar yapmaya devam ediyor gibi görünüyor, belki de... Fakat kesin olan bir şey var ki; giderek daha fazla güçlü savaşçı topluyor. Ne planlıyor? Öğrenmeli ve onu durdurmalısın!

  [​IMG]

  Dragan'ın şeytani planı!

  Kingshill noktasına git ve Kuzgun Kalesi girişini bul, portaldan geç ve Lanetli Dragan akınıyla yüzleş! Herhangi bir giriş ücreti yoktur (Kangölü hariç).

  Portalın diğer tarafında 2 etkinlik NPCsiyle karşılaşacaksınız, etkinlik maceranızı tamamlamanıza yardımcı olabilecek çeşitli nesneler satan etkinlik tüccarı Şüpheli Jon ve "Açık Manzara" görevini alıp 4 farklı ek etkinlik zindanını açabileceğiniz görev bekçisi Janus Fox. Sonraki görev olan "Bilinmeze Hazırlık", birçok sürprizi beraberinde getiren Büyük Salon zindanını açar.

  Kuzgun Kalesi'ndeki canavarlardan ve amforalardan Lanetli İnci, 4 ilave zindandan Element Yüklü İnci, Dragan'ı ve Dehşetli Kara Dul'u yenerek Kuzgun İncisi toplayın ve ilerleme çubuğunu doldurun.

  [​IMG]

  İlerleme Sayfası:

  [​IMG]

  Kuzgun Kalesi:

  Kuzgun Kalesi'nde öncelikle Kara Şövalyelere ve aynı zamanda haritanın üst kısmında (teklifi aktif hale getirdiğinizde) sizi doğrudan Dragan'ın Sığınak girişine götüren tek yön girişle karşılaşacaksınız. Bu haritadan Lanetli İnci toplamanız, ilk ilerleme çubuğunu tamamlamanız ve Kuzgun Kalesi'ndeki 4 ilave zindana girmeniz gerekmektedir.
  Kuzgun Kalesi'nin açılmış her alanı bir dizi kutsal emanet sandığı ve Dragan'ın sonraki sefer için ne planladığını öğrenmek için size görev veren bir Fox Ajanı ile gelir. 4 ilave zindanı bir kez açtığınızda, her görevin bitiminde 1 adet kutsal emanet sandığı açabilirsiniz. Bu sandıklar Premium Üyelik, Yaldızlı Yonca, Draken, Rünler, Mücevherler ve Eşsiz nesneler verebilir.

  [​IMG]

  Bu dört zindanda ikinci ilerleme çubuğu için gerekli olan Elemental Yüklü İncileri toplayabilirsiniz. Aynı zamanda bu dört zindanda Savaşçı Cadoc'un görünme şansı da vardır. Dehşetli Mezar, Gece Vahşi Orman ya da Gece Mistra' ya götüren portalları açmak için Cadoc'u yenmeniz gerekmektedir.
  Kuzgun Kalesi'ndeki bu ilave dört zindanda seçkin Özel Kuvvet Birimi üyelerini ve gizli haritaları arayın. Mini haritada beliren kırmızı kafatası sembolü sayesinde onları farkedeceksiniz. Onları yenmek başarı kilitlerini açacaktır. Hepsini yendiğinizde "Özel Kuvvet Birimi Özel Avcısı" ünvanını alacaksınız.

  İlave zindanlara giriş için gereken Lanetli İnci miktarı:

  ZorlukNormalZorlayıcıEziyetliÖlümcülCehennemAcımasızKangölü
  Maliyet100110120150180380580 + 10 Cehennem Geçidi Parçası
  Karanlık Çayırlar:

  Bu haritaya bağlı olan "Yakıcı Bir Şüphe" görevidir. Yakıcı Bir Şüphe görevinin 2/3 etabını bitirdiğinizde haritada kırmızı kurukafa sembolüyle işaretlenmiş olan Başsız Süvari belirecektir. Haritadaki tüm ateş canavarlarını yendiğinizde, Ateşli Başsız Süvari kostümü düşürme şansınız vardır. Zindan canavarları ikinci ilerleme için ihtiyaç duyacağınız Elemental Yüklü İnci düşürür.

  [​IMG]

  Sülfür Çölü:

  Burası sülfür doludur, zehirli havayı çok fazla solumamaya ve adım attığınız yerlere dikkat edin!
  Sülfür Çölü zehirli düşmanlarla dolu bir haritadır ve "Zehirli Bir Etki" görevine bağlıdır. Zehirli Bir Etki görevinin 2/3 etabını tamamladığınızda haritada kırmızı kurukafa ile işaretlenmiş Zehirli Başsız Süvari belirecektir. Haritada karşılaşacağınız Örümcek Efendisi Neroun'u ve örümcek yumurtalarını yok ettiğinizde, Zehirli Başsız Süvari kostümü düşürme şansınız vardır. Zindan canavarları ikinci ilerleme için gereken Elemental Yüklü İnci düşürür.

  [​IMG]

  Geceki Demirorman:

  Geceki Demirorman donmuş düşmanlarla doludur ve "Buzlu Bir İlave" görevine bağlıdır. Buzlu Bir İlave görevinin 2/3 etabını tamamladığınızda; haritada kırmızı kurukafa ile işaretlenmiş Donmuş Başsız Süvari belirecektir. Haritadaki tüm donmuş düşmanları temizlediğinizde, Donmuş Başsız Süvari kostümü düşürme şansınız olacaktır. Zindan canavarları ikinci ilerleme için gereken Elemental Yüklü İnci düşürür.

  [​IMG]

  Dragan'ın Kazı Alanı:

  Dragan'ın Kazı Alanı, elektirik yüklü düşmanlarla dolu. Bu harita "Gürültülü Bir Sürpriz" görevine bağlıdır. Gürültülü Bir Sürpriz görevinin 2/3 etabını tamamladığınızda; haritada kırmızı kurukafa sembolüyle işaretlenmiş Elektirikli Başsız Süvari belirecektir. Haritadaki tüm elektrik yüklü düşmanları öldürdüğünüzde, Elektirikli Başsız Süvari kostümü düşürme şansınız olacaktır. Zindan canavarları ikinci ilerleme için gerekli olan Elemental Yüklü İnci düşürür.

  [​IMG]

  Kara Şövalye'nin Savaş Alanı:

  Dragan'ın güçlü şövalyeleriyle savaşmak için Kara Şövalye'nin Savaş Alanı'na girin! Fakat dikkat edin bu meydan okuma yalnızca SOLO oynanabilir ve ölmeden tamamlanmalıdır!! Eğer ölürseniz her şeyi kaybedersiniz ve zindan gereksinimlerini ödeyerek tekrar girmeniz gerekir!! Zindan sadece Cehennem, Acımasız ve Kangölü zorluklarında oynanabilir ve giriş için Güçlendirilmiş Lanetli İnci ve Cehennem Geçidi Parçası gerekmektedir!! Eğer zindanı Cehennem ve üzeri zorlukta tamamlayabilirseniz, etkinlik ilerlemesine bağlı olarak Kara Şövalye Tılsımı eşsizini garantilersiniz.
  Savaş davullarını çalın ve savaş başlasın !!!

  [​IMG]

  Dragan Sığınağı:

  Dragan'la göz göze gelmeye hazır mısın? Lanetli'yi yen ve Dragan'ın Öfkeli Zırhını ödül olarak al. Sakın merhamet bekleme! Giriş için Güçlendirilmiş Lanetli İnci gereken Dragan'ın yenilmez olduğu kendi sığınağında savaşacaksınız! Dragan'ı yenmek; üçüncü ve dördüncü ilerleme için gereken Kuzgun İnci ödülü verecektir.

  [​IMG]

  Her turda düşen Kuzgun İncisi miktarı:

  ZorlukNormalZorlayıcıEziyetliÖlümcülCehennemAcımasızKangölü
  Miktar1624324065120250
  Büyük Salon:

  Kuzgun Kalesi'nde büyük salona girin ve Dragan'ın ne planladığını öğrenin! Büyük Salon'a yalnızca Kuzgun Kalesi'nin 4 alanı temizlendiğinde, Janus Fox'tan alacağınız "Bilinmeze Hazırlık" görevi tamamlandığında ulaşılabilir. Zindan sürprizlerle dolu ve yalnızca Güçlendirilmiş Lanetli İnci (eğer Kangölü girecekseniz + Cehennem Geçidi Parçası) ile girilebilir. Zindana girip, kara şövalyelerle ve Dragan'la yüzleşmek için SOLO olmanız gerekmektedir. Orada ilk turunuzu tamamladığınızda Dragan'ın Öfkeli Set'ini ve Dragan Oyuncağı alacaksınız. Ayrıca Güçlendirilmiş Başsız Süvari kostümünü de elde edebilirsiniz.

  Dragan'ı yendikten sonra; Kuzgun İncisi, özel ödüller ve daha önemlisi rünler içeren bir sandık belirecek. Dragan'ı yenmek ve sandık; üçüncü ve dördüncü ilerleme için eşit miktarlarda Kuzgun İncisi düşürür.

  [​IMG]


  Her tur için düşen Kuzgun İncisi miktarı (Dragan + sandık):


  ZorlukNormalZorlayıcıEziyetliÖlümcülCehennemAcımasızKangölü
  Miktar50 + 5075 + 75100 + 100125 + 125180 + 180300 + 300600 + 600
  Gizli Zindanlar:

  Gece Vahşi Orman:

  Zindan canavarları ikinci ilerleme için gereken Elemental Yüklü İnci düşürür.

  [​IMG]

  Geceleri Mistra:

  Zindan canavarları ikinci ilerleme için gereken Elemental Yüklü İnci düşürür.

  [​IMG]

  Dehşetli Mezar:

  Korkunç Kara Dul'a dikkat edin! Yavrularıyla birlikte Kara Dul'u yen ve ödül olarak Dragan'ın Koruyucu Zırhını ya da Kara Dul bineğini al. Dehşetli Kara Dul, üçüncü ve dördüncü ilerleme için gereken Kuzgun İncisi ödülü veriyor!!

  [​IMG]

  Her turda düşen Kuzgun İncisi miktarı:

  ZorlukNormalZorlayıcıEziyetliÖlümcülCehennemAcımasızKangölü
  Miktar5075100125180300600
  Etkinlik Tüccarı Şüpheli Jon:

  [​IMG]

  NesneFiyat
  250 x Ruh Özü (Tüm karakterler sınıfları için)188 AndermantBeceri Özleri
  1000 x Ruh Özü (Tüm karakter sınıfları için)502 Andermant
  *
  İnci Sandığı

  [​IMG]

  999 Andermant
  Kullanmak için sağ tıklayın;
  50 x Lanetli İnci
  1 x Amfora anahtarı

  Ayrıca aşağıdakilerden birini alacaksınız;
  100 x Lanetli İnci
  250 x Lanetli İnci
  500 x Lanetli İnci

  İlave olarak şunu kazanma ihtimaliniz var;
  1 x Güçlendirilmiş Lanetli İnci​
  Büyük İnci Sandığı
  [​IMG]

  4999 Andermant
  Kullanmak için sağ tıklayın;
  250 x Lanetli İnci
  5 x Amfora anahtarı

  Ayrıca aşağıdakilerden birini alacaksınız;
  500 x Lanetli İnci
  999 x Lanetli İnci

  İlave olarak şunu alma şansınız var;
  1 x Güçlendirilmiş Lanetli İnci
  2 x Güçlendirilmiş Lanetli İnci​
  *

  [​IMG]
  Lanetli İnci
  10 adet 50 Andermant
  50 adet 250 Andermant
  100 adet 450 Andermant
  200 adet 850 Andermant
  999 adet 3497 Andermant​
  [​IMG]
  Güçlendirilmiş Lanetli İnci
  1 adet 5000 Andermant
  10 adet 39000 Andermant​
  [​IMG]
  Elemental Yüklü İnci
  1 adet 100 Andermant
  10 adet 1299 Andermant
  100 adet 9968 Andermant​
  [​IMG]
  Kuzgun İncisi
  1 adet 300 Andermant
  10 adet 3488 Andermant
  100 adet 30000 Andermant​
  *
  Lanetli İnci: Etkinlik ilerlemesinin ilk çubuğunu tamamlamak ve Kuzgun Kalesi'nde dört ilave zindanı açabilmek için gereken para birimidir. Dükkandan, İnci sandıklarından, Kuzgun Kalesi canavarları ve amforalardan elde edilebilir.

  Elemental Yüklü İnci: Etkinlik ilerlemesinin ikinci aşamasını tamamlamak için gereken öğedir. Dükkandan, Kuzgun Kalesi ilave zindanlarındaki canavarlardan ve amforalardan elde edilebilir.

  Kuzgun İncisi: Etkinlik ilerlemesinin üçüncü ve dördüncü aşamasını tamamlamak için gereken öğedir. Dükkandani Dragan'dan ve Dehşetli Kara Dul'dan elde edilebilir.

  Güçlendirilmiş Lanetli İnci: Teklifi aktif hale getirerek Kara Şövalyelerin Savaş Alanına, büyük salona girmek için kullanılır. Dükkandan, amforalardan, sandıklardan ve etkinlik kıyafetleri etkinse; Lanetli Dragan'dan elde edilebilir.

  Sandıklar:

  Yönetici Sandığı
  [​IMG]
  Element İstihbaratı Kurnaz Sandığı
  [​IMG]
  Gizemli Parşömen
  [​IMG]
  *Amforalardan alınabilir.
  *Dragan'ın Öfkeli Silahlarını tamamlamak için gereken herhangi bir parçayı içerebilir.​
  *Amforalardan alınabilir.
  *Bir silah büyü taşı içerir.
  *Her tür büyü taşı Dragan'ın Öfkeli silahlarına efekt vermek için soketlenir.​
  *Amforalardan ya da Lanetli Dragan'dan alınabilir.
  *Janus Fox'un verdiği "Bilinmeze Hazırlık" görevini tamamlamak için kullanılır.​

  Eşsiz Nesneler:


  Dragan'ın Öfkeli Zırhı:

  [​IMG]

  Dragan'ın Koruyucu Zırhı:

  [​IMG]

  Kara Şövalye Eşsizleri:

  [​IMG]

  Dragan Oyuncağı
  Etki
  [​IMG]
  %4 daha fazla saldırı hızı
  %4 artırılmış hasar​
  [​IMG]
  %8 daha fazla saldırı hızı
  %8 artırılmış hasar​
  [​IMG]
  %12 daha fazla saldırı hızı
  %12 artırılmış hasar​
  [​IMG]
  %16 daha fazla saldırı hızı
  %16 artırılmış hasar​
  Dragan Etkinlik Kostümü:

  [​IMG]Aktifken bonus:
  *%5 ihtimalle Kuzgun Kalesi canavarları fazladan Lanetli İnci düşürür.
  *%2 ihtimalle Dragan Güçlendirilmiş Lanetli İnci düşürür.
  *Elemental Yüklü İnci için %50 artırılmış stok
  *Kuzgun İncisi için %10 artırılmış stok​
  *

  Not: Bu bilgiler gönderilen rehber referans alarak hazırlanmıştır, oyun içerisinden kontrolünü sağlayınız.

  Saygılarımızla;
  Drakensang Online Ekibiniz.
   
Thread Status:
Not open for further replies.