Feedback Kara Şovalyenin Laneti - Dragan'ın Dönüşü Etkinliği Geri Bildirimleriniz ve Sorularınız

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by Menekşe, Feb 21, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. cakmak1136

cakmak1136 Forum Greenhorn

39 lvyım ama dragan ıcın 50 lv istiyor ozmn enden bana 2 kez dragan kes gibi bir görev verıyor ?

2. aBDuLHaMiTHaN

aBDuLHaMiTHaN Advanced

Ö kadar girdim atmamıştı kostüm c4 gireyim dedim bir tur da. ilk kesişte attı darısı olmayanlara:)

Beta, Hystericall, NofeArTR and 2 others like this.
  3. NofeArTR

NofeArTR Junior Expert

Haritanın en üst kapısında sunak mevcut buradan kırmızı lanetli inci ile sunağa tıkladığında muhafızlar çıkar kesince kapı açılır açılan kapıdan içeri girip draganı kesebilirisiniz. Eski dragan giriş kapısında dikkat ederseniz savaş alanı yazar. orasıda 55 lvlda c1 moddan başlayarak içeride ölmediğiniz taktirde başarı ödüllerinden tılsım alabilirsiniz tabi solo olarak. Grup girilmiyor.

Menekşe likes this.
  4. PLAKASIZ

PLAKASIZ Forum Apprentice

etkinliği ilk gün 5 6 saat içinde bitirmiştim ( kasada 11 kırmızı incim vardı lanetli incim hiç yoktu. tek girerseniz inci kasmak cok daha kolay olacaktır. ilk yarım saatte c3 c4 girerek 350 üstünde inci yapmıştım)
    belki etkinlikte inci kasmakta ilerleme yapmakta zorlananlar için bir faydası olur diye bazı önerilerimi yazayım.

- öncelikle 100 inci oldu hadi haritaya ( çayır,çöl,kazı sahası,orman) gireyim diye sakın düşünmeyin. en az 3 girişlik (normal mod girecekseniz 300) lanetli inci kasmanızı öneririm. (görevleri normal modda yapmak incisi olmayan için en ideali bence)

- sonrasında girdiğiniz mapta görevi bitirdikten sonra kaleye geciş esnasında normal mod geciş yapmayıp cehennem 4 modunda çıkıp sandıkları açmayı ve varsa yakında amfora açın derim ( charı henüz güçlü olmayanlar için amforaya gitmek sakıncalı olabilir c4 te ) bunun sebebi sandıklardan( görev sandığı . tekrar görevi sandığı değil) inci düsme oranı artabilir. ki olmasa bile yeni 55 olmus arkadaslar icin sv7 itemler düşüyor. ( sv8 düştüğü de oluyor nadiren)

- 3 görevi bitirdiğiniz de elinizde inci muhtemelen 2 giriş (normal mod) icin yeterli olacak kadar kalacaktır ( burada şans faktörü cok önemlidir. kimisine hic inci atmazken kimisine 500 inci bile atabiliyor) o iki girişi tekrar görevi için harcamaktan cekinmeyin ve kapidaki tilkiden görevi alıp ( tercihen normal modda) 2 kez yapin ( hatta inciniz var ise istediginiz kadar yapın. inciniz azalmayacak aksine çoğalacak ve kostum düsürme sansınız olacak)

-draganın gizemli parşomenine gelince bu tamamen şans ile alakalı. ben ilk gün event başladığında ( kasada 11 kırmızı incim vardı onu belirteyim) deneme amaçlı cehennem 1 ya da ölümcül 2 ya da 3 sefer kestigimde atmıştı. ( ben parşomanin önemli oldugunu anlamadım ve ilk seferde mi 3. de mi düştü bilmiyorum. şehirde envantere bakarken görmüştüm) bir arkadaşa yardım için 30'un üstünde kestik atmadı. bir başkasına 2. kesiste atmıştı. şansınız yaver gitmeli :)

-en cok zorlanılan seylerden birisi de kırmızı inci kasmak. bunun yolu da biraz farm hızı ile alakalı. dragan kazı sahasına (tercihen normal mod) 1 okcu 1 dwarf 1 mage 1 tank girerek karakter ruh ozleri ile sandiklari keserek hem anfora hem kırmızı inci ( bu oran yüz turda bir sanırım :) ruh taşı ve grup rünleri kasabilir. kapı yanındaki sandıktan da anfora kasarak kale icerisinde amforalardan draken ve kırmızı inci ve diger silah parcaları silah taşları vs kasabiliyorsunuz. kafasız süvariden kostüm düşürme şansınız da var elbette ( her ne kadar bana henüz atmadı inat ettiyse de :) ama dedigim gibi burda devreye farm yapma hızınız giriyor. ne kadar hızlı o kadar cok amfora anahtarı..

- savaş meydanında cehennem 1 moddan cehennem 4 moda kadar solo girip başarı kasıyor ve kestiginiz moda göre tılsım alıyorsunuz ( ölmeden. ölürseniz harita ıssız bir adaya dönüyor) 6 tane başarı için bir tanesi ile tanıştık ama diğerleri yok henüz ben bunun zaman ile alakalı oldugunu düsünüyorum. 5 gün 1. 5 gün 2. sovalye gibi ( tahminen)

-ve son olarak birkaç kişiden (itemi seti tamamlayamış) duyduğum bana dragan yıpranmış eldiven başlık palto vs vs vs . lazım deyip ikilemde kalıp dragan büyük salonuna ( parsomeni düşüren şanslı yiğitlerden ise :) ) girmeyip klasik dragana girdiğini gördüm. klasik dragan c4 te 45 ilerleme ( III ve IV sayfa ilerleme için ) kuzgun incisi verirken. dragan salonundan c1 300.. c2 350.. c3 400.. c4 450 ya da 500 bende bilmiyorum ( cesaret edip giremedim c4 :) ) attığını bilmenizi isterim. amacınız etkinlik bitirmek ise dragan salona girin. item ise klasik dragan.

- tüm haritalar tekrar görevine düşünce tavsiyem bir gün sadece tekrar görevi için oynamanız.. farm hızınıza göre günde 500 750 amfora kasabilirsiniz. ama beniim gibi şanssız iseniz kostüm alamayınca sakın kızmayın :)

ufakta olsa biraz fikir verebildiysem ne mutlu. iyi oyunlar iyi forumlar ;)

Last edited: Feb 27, 2020
    Laviηia and Menekşe like this.
  5. bosporus.werian

bosporus.werian Active Author

oyunda gerçekten yenisin sen .

ondan önceki görev 4 bos yılandan dusen parça 15 kez gırdım zor attı .giden inciler gecen zaman cabası

Last edited by moderator: Feb 28, 2020
  6. NofeArTR

NofeArTR Junior Expert

2012'en beri yeniyim evet :) yeni kalmayada devam edeceğim :)

aBDuLHaMiTHaN likes this.
  7. ahmetsonsuz1

ahmetsonsuz1 Forum Apprentice

Merhaba

Bu karakterlere özel özler nedir acaba? Nerede nasıl kullanılıyor? Bişeyin sandığına hasar vermek için kullanılır gibi bişey yazıyodu açıklamasında.

Menekşe likes this.
  8. Dark1Dragon

Dark1Dragon Forum Greenhorn

Dün akşam pt ile seri map dönerken güçlendirilmiş incinin az atmasını fark ettim. 2 saat boyunca en fazla 10 inci kasarken şimdi 3-4 inci zor kasılıyor 2 saat boyunca takımda ki diğer kişilerde de aynı durum. 3-4 inci için bu kadar vakit ayırmam zaman israfı. Büyük salon'da 40 turda 12 rün atıyor fena değil ama eşsiz drobları kötü en çok yüzük drobu. Amfora anahtar drobu'da güzel ama güçlendirilmiş inci drobunu bu kadar azaltmaları ne kadar doğru bilemedim.

9. Hystericall

Hystericall Someday Author

Yan haritalarda düşen bir öz ve kendinize ait karakter sandıklarını kesmenize yarıyor grupla yan haritalara girince görüceksiniz

Menekşe and aBDuLHaMiTHaN like this.
  10. BULLSEYE1

BULLSEYE1 Someday Author

Bir hafta girip deneyip öyle yazayım bari dedim ama sonuç:
    • Eşsiz drobu çok kötü. İstediğn eşsiz düşecek te bir de sarılı olacak taaaa!!!!...
    • Platin drobu yine berbat. Bir tane çift el koymadım kenara daha.
    • Kostüm daha hiç denk gelmedi.
    • Anfora anahtarı drobu iyi ama bu eventten öncelikle beklenen bir şey değil. Drop doğru dürüst olsaydı da anfora anahtarı olmasaydı keşke.

Bütün eşsizler bir bossa koyulmuş. Drop ta az da hiç değilse alakasız başka eşsizler çıkmasa bari. Bir de şu parşo 1 kere düşene kapansın drobu.

Square212, Laviηia and Hystericall like this.
  11. Square212

Square212 Forum Apprentice

Etkinlik genel olarak çok kolay neredeyse ilk gün bitirdim kasadaki güçlendirilmiş incilerle ama şuan güçlendirilmiş inci kasması çok zor amforalar o kadar çok ıvır zıvırla dolu ki inciye denk gelemiyoruz yaklaşık 200 tane anahtar harcadım aldığım inci sayısı 10 taneyi geçmez. Diğer 4 haritada da güçlendirilmiş inci dropu çok düşük ne yazık ki. Kostüme zaten hiç denk gelemedim atmadı henüz.
    Edit: 2 saattir geceki ormandayım yaklaşık 3-4 dakika da bir tur yapıyoruz ve sadece 1 inci düşürebildim grup da ki diğer arkadaşlarda aynı durumda...

Last edited: Mar 1, 2020
    Menekşe and Dark1Dragon like this.
  12. Laviηia

Laviηia Junior Expert

Bence 22 günlük etkinliğe bu içerik çok az. Bir çubuk daha eklenip 15k ilerleme verilip daha da uzatılsaydı güzel olurdu. Çubuktan hem verilicek inci sayısı olsun hemde diğer nesneler vesaire.. Daha verimli olması sağlanabilirdi oyuncular için.

13. yylmaz94

yylmaz94 Forum Greenhorn

14. Menekşe

Menekşe S-Moderator Team Drakensang Online

Merhaba @yylmaz94,

Henüz kendim düşüremediğimden kesin bir bilgi veremiyorum ancak belirttiğiniz gibi Kafasız Süvarilerden düştüğünü düşünmekteyim. Detaylı bilgiyi düşüren arkadaşlarımız paylaşabilirler.

Sevgilerimle, iyi akşamlar dilerim.

Beta likes this.
  15. Müstü

Müstü Forum Greenhorn

Etkinlik genel olarak güzel olmuş.
    Güçlendirilmiş Lanetli İnci düşme oranları arttırılmalı.
    Büyük Salonda rün kasma olayı çok güzel olmuş.
    Ayrı ayrı bütün haritarlara kostüm eklenmesi güzel olmuş.
    Ama bu kostümlerin hiçbirini elde edemedim.
    Kostümlerin droplarının arttırılması gerekiyor.

Menekşe likes this.
  16. nuri4546

nuri4546 Forum Greenhorn

50k inci birikmesine rağmen bi tane kostüm alamadım ara maplerden bi sorun olabilir mi ?

17. Menekşe

Menekşe S-Moderator Team Drakensang Online

Merhaba @nuri4546,

Durum tamamen şans meselesidir. Bol şans dilerim.

Sevgilerimle, iyi akşamlar.

Beta likes this.
  18. NofeArTR

NofeArTR Junior Expert

Laviηia likes this.
  19. tolgatrz

tolgatrz Forum Greenhorn

kara şövalyenin savaş alanında tılsım her moda 1 kere mi düşüyor ?

20. OmerreiZ588I

OmerreiZ588I Forum Greenhorn

Merhabalar. Dragan'ın Kazı Sahası haritasını 300 ele yakın bitirmeme rağmen daha elektrik kostümünü alamadım. Onun dışında ateş kostümünü almak içinde 50 elden fazla haritayı bitirdim fakat çıkaramadım. Diğer kostümleri bi şekilde aldım fakat bu 2 kostümü çıkartamadım, sanırım bu 2 kostümün çıkma oranı çok çok düşük ki daha çıkaramadım. Artık bi bug olduğunu düşünmeye başladım. Kostüm çıkarma taktiği varsa yazarsanız sevinirim en azından denerim yoksa çıkacak gibi değil.

[EDİT]: Elektrik kostümü sonunda çıktı. Ateş kostümünü nasıl daha hızlı elde edebilirim fikri olan varsa yazabilirmi.

Last edited: Mar 4, 2020

Share This Page