Announcement Karakter ve Veri Temizliği

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by Arthemis TR, Apr 15, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
 1. Arthemis TR

  Arthemis TR Team Leader Team Drakensang Online

  Merhaba Değerli Kahramanlar,

  Bazı karakterler Dracania'nın uzun serüveninde yoluna devam etmemiş ve yolculuklarını çok uzun zaman önce terk etmiş bulunuyor.

  Konuyu biraz anlaşılır hale getirmek gerekirse, son girişi 1 Ocak 2015'ten önce yapılmış ve dolayısıyla yıllardır kullanılmayan milyonlarca karakterden bahsediyoruz.

  Sürüm 233 ile birlikte, bakım saatlerinde bu karakterleri silmeye başlayacağız. Hesapları değil sadece karakterleri sileceğiz, yani satın alınmış Andermantlar hesapta bekleyecek. Eğer bir oyuncumuz 5 yıl ara vermiş olduğu mevcut hesabında yeniden karakter yaratmak isterse, bu Andermantları kullanabilecek.

  Bu durumun, karakter verileri içeren senkronizasyon işlemlerini geliştirmek için gerekli olduğunu belirtmek isteriz. Her bir karakter görevler, nesneler, başarılar, Koleksiyoncu Çantası kayıtları ve kayıtlı diğer bilgiler gibi büyük miktarlarda veriler barındırır. Bu büyük verilerin temizlenmesi, karakter verileri üzerinde yaptığımız güncellemeleri bir hayli hızlandıracaktır.

  Hedefimiz; pürüzsüz bir senkronizasyon sağlamak ve yeterli kesinti süresine sahip olmak için İçerik Genişletme Paketi yayınlamadan önce, etkin olmayan bu milyonlarca karakterin ve dolayısıyla verinin silinmesini sağlamaktır.

  Bu işlemden etkilenen ancak yine de oyuna geri dönmek isteyenler için tazminat paketleri sunulacaktır. Bu durumun gerçekleşmesi halinde, lütfen destek birimi ile iletişime geçin ve onlara hesabınız hakkında tüm bilgileri sunun -karakter adı ve sunucu bilgilerinizi hazırda bulundurduğunuzdan emin olun. Durumun doğrulanmasının ardından, yolculuğunuzu yüksek bir artışla yeniden başlatmak için paket alacaksınız.

  Eski kahramanlarımızı Kingshill'de tekrar ağırlamayı dört gözle bekliyoruz!

  Drakensang Online Ekibiniz
   
Thread Status:
Not open for further replies.