Kaygı parçalarını aktif etmeyin

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by Slayerpanther, Jan 4, 2022.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Slayerpanther

Slayerpanther Forum Greenhorn

Cardun sokaklarında bulunan efsanevi / sarı 50x kaygı parçalarını aktif ettiğimde Boss'un önce ismi göründü, sonra ortadan birden kayboldu. Bigpoint Müşteri Hizmetlerine durumu bildirdiğim halde kaygı parçalarım iade edilmedi. Sebebini ise aşağıdaki linkten dolayı iade edemediklerini söyledi.

https://board-en.drakensang.com/thr...-geri-alinmasi-hakkinda-resmi-aciklama.80367/

Şunları geri yükleyemeyiz:
    1. Ganimet olarak bırakılan ama toplayamadığınız nesneleri. Destek ekibi bu durumların doğruluğunu kontrol edememekte ve bu nedenle, asla stoğunuza girmemiş nesneleri geri yükleyememektedir.
    2. Hiçbir tüketim nesnesi, oyunda bu nesneyi yanlışlıkla harcamak ya da atmaya sebebiyet verecek teknik sorun dışında, iade edilmemektedir.
    3. Demircide eritilen veya tezgahta birleştirilen nesneler. Bu nesneler, değeri ne olursa olsun sonsuza dek kaybolur ve geri alınamaz.
    4. Görevlerde ödül olarak verilen nesneler: Destek ekibi, kayıp nesneleri geri almanıza yardımcı olmak için görevinizi tekrar etkinleştirmez.
    Oysa görüldüğü gibi 2. maddede atmaya sebebiyet verecek teknik sorun dışında diye istisna bulunmakta. Bu sorun benimle alakalı olan bir durum değil, oyunda bulunan bugla alakalı bir durum. Bu yüzden bug düzeltilene kadar kaygı parçalarını aktif etmeyin, benim gibi mağdur olmayın. Üstelik kaygı parçaları kolay kazanılan bir nesne değil, özellikle de 50x sarı kaygı parçaları...

Oyunda belirteceğim diğer bir sorun kapıların önünde canavarların olması ve kapıdan girer girmez ağ bağlantısı geç açılanların ekran açılana kadar canavarlar tarafından girişte öldürülmesi. Bu konuyu daha önce de belirtmiştim, ancak herhangi bir düzeltme olmadı. Burada talebim, canavarların kapının hemen önünde olmaması gerektiğidir, çünkü kapıdan girer girmez ölüyoruz ve herkesin dirilmek için premium hesabı yok.

Eklemek istediğim bir başka sorun ise Balor Yolotl map te iken oyundan bazen atılmasıdır.

Tüm bunları yapıcı olarak bildirmek ve oyunun daha zevkli hale gelmesini ve kimsenin mağdur olmadan oynamasını istediğimden yazıyorum.

vetellan likes this.
  2. vetellan

vetellan Forum Apprentice

Merhaba, bende aynı sorunu yaşamıştım sonra oyunu oynamayı bıraktım sorun düzeldi

Slayerpanther likes this.