Kharab set

Discussion in 'Sekcja Polska' started by EverElite.Konradgut3, Mar 11, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Tags:
  1. EverElite.Konradgut3

    EverElite.Konradgut3 Forum Greenhorn

    Witam, temat jak i zawartość dotyczy setu kharaba, mianowicie odkryłem dziś problem z tym iż set nie działa. Dokładniej rzecz ujmując gdy już dojdzie do "zemsty kharaba" czy jakoś tak się to nazywało pokazuje się animacja pięści natomiast uszkodzenia nie są zadawane wcale. Chciałem dziś nagrać odcinek odnośnie tego bo już od wielu dni polowałem na ten set ponad 800x zabić bosa po to by dostać set który nie działa to trochę boli. Niestety nie mogę wysłać teraz screenów ponieważ jestem w pracy ale doślę je jeżeli będzie taka potrzeba. Proszę o jak najszybsze skontaktowanie się ze mną w tej sprawie bądź naprawienie błędu pozdrawiam :)
     
  2. BA_Bastet

    BA_Bastet Board Administrator Team Drakensang Online

    Prosimy o kontakt z supportem oraz dostarczenie zrzutów/filmu lub, jeśli już Pan rozpoczął korespondencję, kontynuowanie jej poprzez email. Powielanie zgłoszeń na wielu platformach nie przyspieszy, a wręcz opóźnia zgłoszenie problemu do Producenta.

    Dziękujemy!