Game FAQ Kısa Günün Kârı

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by Arthemis TR, Apr 15, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
 1. Arthemis TR

  Arthemis TR Team Leader Team Drakensang Online

  Oyun sırasında Dükkan (T - Kısayol Tuşu) kısa Günün Kârı tekliflerine bakınız. Bu teklif ile 1 gün içerisinde yapacağınız andermant harcamalarınız ödüllendirilir. Bu teklifler her gün yenilenir.

  [​IMG]

  3 Kategori içerir. Her bir kategoriden bir adet ödül seçerek kabul ettikten sonra çıkan toplam andermant miktarını harcamamızız.

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  Bakır Ödül, Gümüş Ödül ve Altın Ödül şeklinde 3 aşaması vardır.

  Örnek olarak; 1.sıradaki lider ödül 1749 andermant, 2.sıradaki ödül 6863 andermant ve 3.sıradaki ödül 27000 andermant. Bunların toplamı olan 35612 andermantınlarınız oyun içinde harcadığınız anda bütün ödüller gelecektir. Oyun içerisinde andermant ile aldığınız ruh taşı, hatta Jokerlerde harcadığınız andermantlar bile safrada.

  Örnek olarak; orta sıradaki ödülü alabilmeniz içinde 1 ve 2.sıra toplamı olan 1749+6863 = 8612 andermant harcamanız gerekmektedir.

  1 gün içerisinde toplam andermant harcamasını yapamasanız bile Bakır veya Gümüş ödüllerinizi alabilme şansınız bulunmaktadır. Yaptığınız harcamaları Kısa Günün Kârı ekranının solunda bulunan çubuk üzerine gelerek görebilirsiniz.

  [​IMG]

  Bakır ödülü aldığınızda alttaki resimdeki gibi bir ekran gelecektir.

  [​IMG]

  Tüm ödülleri alabilmeniz için toplam andermant miktarını harcamanız gerekmektedir. Tüm andermant miktarını tek seferde harcadığınızda altta görülen şekilde sol tarafa 3 adet ikon gelecektir. Harcamanızı gün içerisinde parça parçada yapabilirsiniz.

  [​IMG]

  Tüm hediyelerde envanterinizde olacaktır. Ayrıca Kısa Günün Kârı ekranında çubuk tamamiyle mor renkte dolu olacaktır.

  [​IMG]

  Çubuk üzerine fare imlecinizi getirdiğinizde de bu durumu gözlemleyebilirsiniz.

  Saygılarımla, iyi oyunlar ve iyi forumlar dilerim.
   
Thread Status:
Not open for further replies.