Klíč k Nahuatlanu

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by TinaTina81, Jul 19, 2021.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
 1. TinaTina81

  TinaTina81 Forum Apprentice

  Jak jej získám? Kdo mi zadá úkol nebo co musím splnit? Díky.
   
 2. Divine

  Divine Moderator Team Drakensang Online

  ahoj, základ je plniť hlavné úlohy ( tie zlaté) ale nezabudaj aj na vedlajšie môžu ťa brzdiť v odomknutí niektorych pokrokových líst v eventu.
   
 3. TinaTina81

  TinaTina81 Forum Apprentice

  Zvláštní je, že se mi tu tři úkoly objevují stále dokola a není tam takové to opakovací kolečko, už potřetí zabíjím monstra na třech mapách a nevidím v tom smysl. Něco mi asi uniká..
   
 4. Divine

  Divine Moderator Team Drakensang Online

  ahoj, keby si postol screen že ktorú úlohu takto opakujes by pomohlo.
   
 5. TinaTina81

  TinaTina81 Forum Apprentice

  https://ibb.co/QJ1zYZy
  [​IMG]
  [​IMG]
   
 6. Divine

  Divine Moderator Team Drakensang Online

  TinaTina81
  túto úlohu nieje nutné opakovat, slúži len ak chces vstup k nefertari na normálnu obtiažnosť. na vyššiu obtianosť potrebuješ klúče.
   
 7. TinaTina81

  TinaTina81 Forum Apprentice

  Děkuji, již jsem se konečně pohnula z místa. Chyba byla na mojí straně, to, co jsem musela splnit, bylo právě poražení oné Nefertari. Předtím mi to přišlo natolik obtížné, že jsem si vsugerovala, že je to nějaký speciální úkol „navíc“. Když jsem se s ním přeci jen poprala a zadařilo se, otevřely se mi další možnosti, otevřel se mi vstup na další mapu a hra pokračuje.
   

Share This Page