Event FAQ Korkunç Gölgeler Yeni Bir Çağ - Etkinlik Rehberi

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by Arthemis TR, Feb 19, 2021.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
 1. Arthemis TR

  Arthemis TR Team Leader Team Drakensang Online

  [​IMG]

  Gerekli seviye : 19-100
  Başlangıç : 19 Şubat 2021 Cuma @14:00
  Bitiş: 26 Şubat 2021 Cuma @01:00

  Özet:

  Dracania'nın her yerindeki değerli rakiplerden Kahve Çekirdeği toplayın.
  Gece Stillwater Koyu'na girin ve Gölge Portallarını yok ederek sizi Sargon'un Gölge Kalesi'ne götürecek olan Gölge Geçidi Parçalarını toplayın.
  Sargon'a ve kölelerine karşı durabilmek için Işık Özleri toplayın.

  [​IMG]
  Bu ilk etkinlik haritası, girmek için 10 Kahve Çekirdeği gerekiyor. Kahve Çekirdekleri değerli canavarlardan düşebilir. Gece Stillwater Koyunda ortaya çıkan canavarlar, Gölge, etkinlik ilerlemesi, Işık Özü, Gölge Geçidi Parçaları düşürebilirler. Öncelikle Jon Sunlair'in verdiği "Portaldan Gizlice Geç 1/1" tekrarlanabilir görevini tamamlayın ve bu görev sayesinde sizi Sargon'un Kalesi'ne götürmeyi garanti eden Gölge Geçidini alın.

  [​IMG]

  Sargon'un Kalesi:

  Bazı kahramanlar Gölgeler Kralı'yla daha önce tanışma şerefine sahip oldu, bazıları ise yeni tanışacak. Koşullar ne olursa olsun, Sargon herkese eşit derecede zalim davranacaktır. Merak etmeyin! Bu Sargon'un Taht Odası'na giden etkinlik ana haritasıdır. Bu haritadaki canavarlar Gölge, etkinlik ilerlemesi ve genel canavar ganimetleri düşürebilir.

  [​IMG]

  Haritadaki üç Gölge Sunağı'na bakın. Hepsiyle etkileşime geçin ve Sargon’un Kapı Muhafızlarını alt edin.
  Siz ve Gölgelerin Kralı'na giden yol arasında kalan Ruh Toplayıcı Gözcüsü ile yüzleşin (buna karşı savaşmak için diğer Ruh Toplayıcılarda olduğu gibi Işık Özleri gerekir.)! Ruh Toplayıcı Gözcüsü'nü yenmek, haritanın üst kısmındaki kapıyı açacak ve gerçek mücadelenin sizi beklediği Sargon'un Taht Odası'na ulaştıracak!

  [​IMG]

  Harita nesneleri: (Amforalar, Maymuncukla açılabilen sandıklar, Gölge Sunakları, Harita Gözcüsü ve Sargon'un Taht Odası girişi)

  [​IMG]

  Sargon'un Taht Odası:

  İyi bir kötü adam nasıl ortaya çıkar? Tabii ki kararlılıkla! Sargon ölse de Dracania'ya diz çöktürme hayalinden asla vazgeçmez. Burası sizi Korkunç Sargon'un beklediği etkinliğin boss haritası. Sargon, bu bossun kendisi kadar korkunç görünebilmeniz için Gölgeler, yeni Gölge saltanat seti eşyaları ve hatta yeni Sargon kostümü bile bırakabilir. Boss'a ve küçük yaverlerine karşı savaşabilmek için Işık Özleri'ne ihtiyacınız var.

  [​IMG] [​IMG]  Gölge Saltanatı Set Eşyaları:

  [​IMG]
  [​IMG]

  [​IMG]
  Mortis Nişanı, en önemli etkinlik ödüllerinden biridir. Elysium'daki The Last Trial 1/2 (Cennet/ Kalıcı Bir Bağ 1/2) görevini bitirdiyseniz, Mortis'in Mahkeme Salonuna ulaşabilirsiniz. İlerleme üzerinden toplamda 32 Mortis Nişanı elde edebilirsiniz, fakat etkinlik donanımları aktifken, Sargon'dan ilave 5 nişan daha alabilirsiniz.

  Dükkan Teklifleri:

  [​IMG]
  [​IMG]
  *
  [​IMG]Aktif haldeyken bonus:
  • Kahve Çekirdeği düşürme şansını artırır.
  • +%20 Gölge biriktirme
  • Gece Stillwater Koyu'nda Gölge Geçitleri ek 1 Gölge Geçidi Parçası düşürme şansına sahip olur.
  • Sargon Kalesi'ndeki düşmanlar Işık Özleri düşürebilir.
  • Sargon'un Mortis Nişanı düşürme şansı olur (Etkinlik başına 5 adetle sınırlıdır).

  Süre: 7 gün​
  *​

  Etkinlik gereksinimleri ve ipuçları:

  • Kingshill'de Jon Sunlair ve Sir Hardy'den etkinlik görevlerini görebilmek/ alabilmek için en az 55 seviye olmalısınız.

  • "Korkunç Geri Döndü" görevini tamamlamanız gerekmektedir. Aksi takdirde, görevleri tamamlayan grup üyelerinizden başka bir konuma ulaşırsınız.

  • Etkinlik ilerlemesi başlangıçta 2 ya da 3 ilerleme çubuğudur fakat "Korkunç Geri Döndü" görevini önceden bitirdiyseniz kalan 3 ilerleme çubuğu da açılacaktır. Eğer "Korkunç Geri Döndü "görevini etkinlik devam ederken bitirirseniz, yine de 3 ilerleme çubuğu olarak etkinliğe devam edeceksiniz. Bu 3 ilerleme çubuğu dolduktan sonra etkinlikte ilerlemeye devam etmeniz durumunda, sonraki etkinlikte kapalı olan 3 ilerleme çubuğu da açık olacaktır.


  İyi eğlenceler dileriz.
  Drakensang Online ekibiniz.
   
  Last edited: Mar 14, 2021
  aBDuLHaMiTHaN likes this.
Thread Status:
Not open for further replies.