Korucu Karekterine Yapılan Haksızlıklar

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by Hunter47, Apr 25, 2022.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Hunter47

Hunter47 Forum Greenhorn

Dragan set bonusu hakkında düşüncelerim.Büyücü sınırsız buz küresine ve double küreye sahip.Tank eski a7 setine sahip.Cüce her kulesine +5 puan Gelelim korucuya
    %515 olan yetenek %400 azaltıldı bu çok fazla hassas atış ağır darbeden daha fazla vurmakta.
    Korucu karekterine haksızlık yapıldı.Lütfen diğer sınııflar bencilce düşünmesin çoğu oyuncu benim oynadığım karekter en iyi olsun kafasında.Bu oyunu korucular da oynamakta Buz küresi/deprem/kuleler ağır darbe ile kıyaslanınca hem hasarı fazla hem de daha genel çoğunluk canavarlara özel.Ağır darbe sadece 1veya2 canavarı etkileyebilir korucuyu yavaşlatıyor bu durum.Tanka a7 seti verilirken Diğer 3 sınıfın bonusları ile kıyaslayınca korucu karekteri için çok zayıf set bonusu olduğu ortaya çıkıyor.Büyücüye sınırsız buz küresi ve double bonusları var açık ara en avantajlı bonus.
    patlayıcı ok okçulara da verilmedi set bonusumuz patlayıcı ok olabilirdi.Korucu karekterinin 3.bonusundaki yetenek bile yanlış seçildiğini düşünüyorum ağır darbe tek başına iyi bir yetenek boslara daha çok uygun slotlara değil.Dps oranımız çok az lütfen diğer sınıflar okçu çok iyi iyi ki en kötü seti aldı diye saçma yorumlar yapmasın.6700 geçit harcayıp o kadar mortis kesip böyle bir çöp sete sahip olmak insanı üzüyor.Set bonusları
    lütfen yeniden düzenlensin ve ağır darbe yeteneği olmasın patlayıcı oku kulllanalım.Korucu karekteri oyunda dışlanıyor geri kalıyor 40/50 lvl korucusuna dönmek istemiyoruz.Lütfen gereği yapılsın.

2. erol21

erol21 Forum Apprentice

Cücelerin kulesine +5 koyduda ne oldu sanki cüce habire kule kullanyor . Kuleden hasar yükseltme gelmese kulemi kullanır cüce . At füzeyi bas boncuğu . +5 gelen kule nerde yok neden zaten 2 skıllı kullanıyorsun genelde kulelerde hasarın yukselsın diye . Bizleride savunun Tanklara %150 hasr + %30 50 arası zırhta vermesı lazımdı çünki yakın temas kuruyor moblarla bunu düşünen yok . Mageler diyorsun buz küresi atıyor mageler sınırsız atıyor şimdi evet ama magelerede haritalarda 1/2 vuruyorlar ölüyordu adamlar napsınlar bırakında sınırsız küre atsınlar . okçunun hasar buffu az diyorsun . Sen okadar hasar buffu alıyorsun ve senın zırhı kırma skıllerinin oranı yüksek açığı kapatıyorsun zaten . Madem ordaki buffu yukseltıcekler ozaman zehir tuzagını falan zırh kırma oranıın azaltıcaklar . Oldu paşam ağaç can bassın , kurt hasar versin , %500 hasar atayım patır patır , canım inmesin , uzaktan patır patır vurayım , aman tuzum kuru olsun diğerleri nehali varsa görsün . Yapmayın sunu arkadasım yıllardır aynı şey aman buna nerf geldi buna buff geldi . Çıkıyor çok bilmişin biri '' orkodoşlor bo otomlor kollonolmoz '' diyor videolarda izleyip izleyip gelıp yazıyorsunuz burda . Geçmişe bakın bakalım tanklara magelere cücelere neler cekmişler okçuların kötü bir mod olduğunu görmedim zaten okçuların buraya yazması bile hata yani . Kırdığınız zırhın karşılığında verilern hasar gayet iyi . İyi ve keyifli oyunlar dilerim Hunter47 umarım okadar uzmanın yaptığı yenilikleri nerf olarak değilde eşitliliği sağlamaya çalıştığını anlarsınız .

Depcük likes this.
  3. Depcük

Depcük Forum Greenhorn

Eline , ağzına , diline , yüreğine sağlık :)

erol21 likes this.
  4. Havana

Havana Forum Apprentice

Okcularındaki verdiğin emeğe kıyaslayınca tamamen haksızlık oluyor bir yenilik gelmemiş oluyor cücelerede set sadece bosslarda yarıyor map kesiminde yaramıyor. Mage ve tank seti her yerde kullanabilir onlara çok faydalı oldu. tankların hakkıydı böyle bir şey ama mageler için bunu söyleyemeyeceğim donmuş küreyi setlerle falan geliştirdiğinde donmuş kürenin max hasarı %400 oluyor (%200 içinden geçme %200 patlama hasarı) seti tam takınca 2x donmuş küre atıyorlar. Skilin tek seferdeki max hasarına bakmayacaksınız süreye bağlı verdiği hasara bakacaksınız parça parça %800 %800 hasar vuruyorlar ve uzaktan geriden vuruyorlar. videoda gördüm adam mage setle 5x sandık çok rahat dönüyor uzaktan küreyi sallayıp sallayıp geçiyor bunun bu kadar olmaması lazım
    cüceye ne yapılı bilmiyorum ama okçunun ağır darbesini ok görmüşsünüz ben de çok görüyorum o test sunucusundaki hasarı %1100 hasar olacaktı şuanda %190 hasar veriyor ağır darbe ve tek 1 düşmana yakından saldırıyor mage gibi yapsınlar o zaman ağır darbenin hasarını seti taktığımız zaman %800 olsun bossa bunla saldıralım gelişi güzeldeki süreyi tamamen kaldırsınlar gerekirse hasarını birazdaha düşürsünler bununlada mapdaki slot kesmede geri kalmayalım. bu verdiğim basit örnek mageyle okçuyu dengelemek için savaşçıyla cüceyi bilemiyorum hiç oynamadım youtubede de adam akıllı bu karakterleri kasanını görmedim
    şuanki sistemde mageler çok güçlendi

5. erol21

erol21 Forum Apprentice

arkadaşım üzgünüm ama ilk cümlenden sonrasını okumadım neden sen sadece kendi yaptığına emek demişsin . okcuların emeğine haksızlık ?? bu ayrımcılıktır . 100 level her karakter için var . her karakter farm yapmak zorunda . Her karakter andermant biriktirip özel eşyalar almak zorunda . Her karakter eşittir . Sen kendi hesabını ölümsüz ve milyon hasarları çıkarmasını istiyorsun . Üzgünüm ama bakış açın kendini düşünen birisi olarak algıladım . Oraya %'deler yazmak yerine haklısın arkadaşım doğrudur her karakter emek ister ama bu mod okçuların yeni mitik set özeliğinde ufak bir düzenleme istiyoruz demek daha mantıklı olurdu . Aksine tankların ( mortisin altına gelmek , Bearc'ın altına gelmek her babayiğidin harcı değil ) setini övüyorsun değil övmek az bile . Madem solo kesicek kadar güçlü ve özel olmak istiyorsun sen sil dso yu başka bir oyuna gec. Biz yıllardır karakterler arasında bir eşitlik olmasını ve parti kurma kavramını oyuncuların anlaması için yorumlar istekler ve öneriler veriyoruz . Demiyoruz ki mage tek atsın . Okçu vurmasın . Tank ölmesin . Biz DSO oyuncukları diyoruz ki HER KARAKTER EŞİT OLSUN Kİ KURULAN PARTİDE HERKEZ BİRBİRİNE İHTİYAÇ DUYSUN . Diyorsun ki 2x donmuş kure atıyor . Bunu ateş topu varkende yapıyorlardı ama ses çıkmadı kimseden . Siz okçular (adını yanlış söylüyor olabilirim ) gelişi güzel güçlü bir skıll ama sizler neredeyse sınırsız kullanıyorsunuz . Bunuda dile getiren olmadı çünki memnuniyet hat safhada. Ve ben dwarf ( cüce ) karakteri kullanıyorum ve buildim okadar iyiki harika dediğin magelere taş çıkarır. Olay sette değil buildindedir . Bu adamlar mitik set getirip senin gunucu dusurmez aksine yükseltir . Buildinin değişme zamanı gelmiş arkadaşım setle beraber buildinide değiştir . Her karakter güçlenmek ister ama biz her karakterin eşit olmasını ve parti kavramının bu oyuna geri dönmesini istiyoruz .... Saygılar arkadaşım iyi oyunlar , umarım yazdıklarımı yanlış anlamassın .

6. PawN

PawN Forum Apprentice

Hocam sen ne anlatıyosun Allah aşkına milletin derdi eşitlik olmaması zaten yeni set korucunun ağır darbesini sınırsız yapıyo hasarını %190 a düşürüyor ama tek hedefe vuruyor birde skill hassas atışta sınırsız zaten ve hasarı %205 ağır darbeden daha fazla vuruyor korucuya düpedüz çöp bir set getirilmiş olay eşitlik olmaması zaten senin yazdığın şeye bak bide geçmiş olay sette değil buildindedir diyorsun

7. erol21

erol21 Forum Apprentice

aynen oyle kardesım sette degıl build olay. kullanmıycaksın ozaman o seti demekki okculara ait kullanılması gereken set varki adamlar bunu düşünmüş yapmış . Sen burda %deler yazıp çiziceksin diye senin bufflarınımı yukseltıcekler ? . Oldu canım bizim kulelerin +5 bufflarınada klesinler boncuk hasrını%150 artsın bizde böyle diyelim madem saçmalamayın allah aşkına. Bu istediginiz eşitlik değil özelleştirme resmen . Okçular her mod iyi oldu ve bu mod gelen sette gayet iyi . Kullanmasını bilene iyi Kullanmasını bilmeyene herşey kötü zaten . Mage ve warrior arkadaşlara sevindim ama warrioru hala gerekli duzenlemerın yapılmasından yanayım . Oyunda okçu değil tank arkadaşların bufflarında yukseltmeler olması gerekiyor . Bir okçu ,mage ve cüce tek başına rahat map temızleye bilirken , tankların öyle seçeneği yok . Yok arkadaşım yani boş boş buraya %500 %200 yazıpda milleti galyana getirmeyin . Oyundaki okçuların geçmişine bakın biraz . Açın videolarda izleyin hangi okçu düşmüş milyonlar hasarlar çıkartıyorlar bir okadarda hızları . Bu set yerinde ve özünde olmuş. Tekrar etmek isterimki Grup içerisindeki karakterlerin birbirine ihticayi olması için . Sizlerin deyimiyle nerf olması şart. Şartki zamanında çok fazla yapılmış güçlerin düüşürülmesi herşeyi çözecektir .

8. PawN

PawN Forum Apprentice

Set gayet iyi diyosun iyi taraflarından bahsetsene biraz dinleyelim senden biz burda setin kötülüğünü konuşuyoruz bak SETİN KÖTÜLÜĞÜNÜ anlatabildim mi karakterlerle alakalı birşey demiyorum korucu için SETİN KÖTÜLÜĞÜNDEN bahsediyorum sen ne anlatıyorsun hala ya madem set gayet iyi sana göre anlat biraz iyi taraflarını bizim görmediğimiz ne görmüşsün dinleyelim senden

Last edited: May 3, 2022
    erol21 likes this.
  9. PawN

PawN Forum Apprentice

mageler yeni set ile solo 5 sandık çıkarıyolar diyoruz adam grupta bütün karakterler birbirine ihtiyaç duysun diye açıklama yapıyor kim kime ihtiyaç duyuyor grupta Allah aşkına anlat bilelim

10. erol21

erol21 Forum Apprentice

guzel kardesım ozaman yapmıycaksın mistik seti , sargon setini yapıcaksın devam ediceksin sorunun çözüldü bak . %bilmem kaç vurabilirsin artık solo zindan yapıp takıl bütün gün. Benim görmem değil senin görmen gerekiyor araştır buildini setine göre yap . Eski build yeni set oh paşam çok iyi başka derdiniz varmı ?

11. erol21

erol21 Forum Apprentice

sen mitik set gelmeden önce 5 sandık yapamıyormuydun . Youtubede okçuların videosu kaynıyor solo 5 sandık yapan . Gelmiş burda sandık olayını yazıyorsun alıntı yaptığın örnek saçma kardeşim başka birşey bul .

12. Havana

Havana Forum Apprentice

Lütfen mage haricinde hangi karakter solo 5 sandık çıkarmış youtube de videosunu atarmısın şahsen ben duymadım da görmedim de bu yeni dragan mistik seti çıktıktan sonra sadece magelerde görebildim şuanda.
    Diğer konuya gelecek olursak aynı Buildde oynamaya devam etmek istediğimizi kim söyledi hatta yeni önerilerde de bulundum yukardaki yazımda
    Madem kötü eski setlerinizi kullanın demişsin, kullanalım ama bizim sorunumuz MİSTİK diye adlandırılan çok zor elde ve sadece belirli zaman aralığında elde edilen, zor ve masraflı setin bize bir bonus vermemesi hatta durumumuzu şuankinden çok daha kötü hale getirmesinden kaynaklı.

13. gameako3

gameako3 Padavan

Sanırım magenin 5 sandık çıkardığı video herkesin izlediği video ise oradaki büyücü imha buz özüyle vuruyor ki bunu haritaya hızlı girebilen ve koşarken ekranı kasmadan koşabilen bir okçuda uzaktan hassas patlayıcı kullanarak imha özüyle kesebilir element özü kullanarak tabii .