Kreatívny kútik - návrhy

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by Skuska55, Oct 29, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Skuska55

Skuska55 Active Author

No dlho sme tu nemali žiadne návrhy. Takže keby niekoho napadla nejaká dobrá myšlienka sem z ňou.

2. jackoneill1976

jackoneill1976 Advanced

Off hand (útočný)věc pro wara... Každý má,proč ne my?

3. Dukynka

Dukynka Forum Apprentice

podle mě to nemám smysl v téhle době, na levelu 45 možná, ale který war by teď hrál s kritickou offhand věcí, vezmi si sekeru :)

4. Skuska55

Skuska55 Active Author

Návrh: Znížiť neprimerane dlhý čas, ktorý treba na dokončenie eventu. Aby hráči nemuseli presedieť pri PC tak veľa hodín ak chcú splniť event. Tie postupové lišty sa robia príliš dlho.

1. výhody pre hráčov - svižnejšia hra, menej unavené oči, menšia záťaž na chrbticu.
    2. výhody pre gildu - menej podráždení hráči, nebudú tak frustrovaní, bude čas aj na pomoc slabším spoluhráčom
    3. pre BP - spokojnejší zákazníci - spokojný zákazník prinesie peniaze.

Ako sa dá vložiť hlasovanie? Neporadí niekto....

Last edited: Nov 9, 2019
  5. Skuska55

Skuska55 Active Author

Návrh - Zmeniť podmienky používania plášťov. Tie plášte čo majú časové obmedzenie 3 hod., ktoré sa dali získať z eventu FESTIVAL DUCHOV. Nastaviť to tak, aby sa dali plášte aktivovať vtedy, kedy to hráč potrebuje a nie automaticky po získaní. Prípadne, aby sa dali plášte aktivovať/ deaktivovať podľa potreby hráča. Príklad mám skupinu a beháme event cca 20 minút. Zazvoní mi telefón a musím súrne do práce. Prišiel som o bonus plášťa v trvaní 2:40 hod. Keby sa dal plášť deaktivovať, tak ten bonus by som mohol neskôr dočerpať. Prípadne by som si plášť aktivoval o 2 dni neskôr kedy budem mať viac času na hru.

Last edited: Nov 9, 2019
    ONEofKIND and Dukynka like this.
  6. machrJ04

machrJ04 Forum Greenhorn

Návrh:

Přidat do statů rychlost pohybu.. aby byly vidět nejen na procenta v runách a botách, ale i v tabulce postavy. Určitě by se mi to líbilo a nebylo by to nejhorší. ;) Každý určitě pochopí, co myslím. :D

7. ONEofKIND

ONEofKIND Forum Greenhorn

1.ESENCIE- Mne by sa celkom páčilo keby máme esencie prehľadne zoradené v lište s esenciami - dvojklik- dialógove okno a dali by sa jednoducho vymeniť s aktuálnou esenciou

2. OTVÁRANIE NEIDENTIFIKOVANÝCH PREDMETOV- baví hráčov tak snáď na začiatku hry. Pri lvl 55 kde neexistujú kryštály pravdy inak ako na eventoch je to prežitok, čo viac zdržuje a otravuje ako keby si to niekto užíval. Myslím, že stačí jednoduchý náhľad predmetu.

3. PREDAJ? TAVBA?-Ďalšia morzeovka odklikávanie pri predaji tavbe ... inventár máme všetci zoradený na veci, ku ktorým chceme mat rýchly prístup a čo najviac miesta pre drop. Prakticky ale všetci predavajú/tavia celé strany. Pre naozajstnú plynulosť hry by v tomto prípade stačili tri ikony v inventári alebo u kováča. Predať všetko, Roztaviť všetko a tlačidlo uzamknutia, ktorým by si hráč mohol označiť- uzamknúť predmety, na ktoré sa voľba vzťahovať nebude- Napríklad na spodku ikony pod lvl predmetu. Ale ak by tlačidlo uzamknutia platilo na cele strany, tiež by to bolo fajn a snáď by nevznikali omyly s nechcenou tavbou/predajom.

Tieto "vylepšenia" by sa dali zapracovať do vedomostného stromu ako ďalšie rozvíjanie talentov a hrači by si sami mohli vybrať , či sú pre nich užitočné.

plusy: prehľadnosť, plynulosť, viacej hrania-menej klikania, rozvoj a progres hry, odmeny

Dukynka likes this.
  8. setoneto

setoneto Junior Expert

1. Ja bych uvital neco uzitecneho na utok vedle druhe sance pro wary, ty zbyle dve veci-narust odokek/zbroje pri ochromeni a bloky jsou uplne k nicemu. Na trpovi si dam blizkost delu a mam podstatne nizsi cd a raketku porad pripravenou ani nemusim strilet, treba by tam mohlo byt to same vazane na zastavu, dokud jsem v ni, zkracovala by mi cd nebo pokud ji neopustim po zmizeni zkrati 10s cd, po opusteni zastavy regen zlosti 10s apod, cokoliv na utok.
    2. Warum zvysit ocarka na dmg od predmetu na 500%

9. Skuska55

Skuska55 Active Author

Mal by som návrh. Keď ide skupina napríklad na nejakého ťažkého bossa, či by bolo možné na konci ukázať kto mu koľko odobral, kto sa ako podieľal na boji. Videlo by sa či sa niekto flákal trochu alebo veľmi. Nejaká tabuľka ako v aréne napríklad. Dalo by sa potom povyhadzovať zo skupiny ľahšie tých čo tam nemajú čo robiť. Aj keď mám také skúsenosti, že by som z lokálu vyhodil asi všetkých.

10. Gauthor

Gauthor Count Count

Podle tý tabulky bys musel vyházet všechny, dokud ti nezbyde 5 trpaslíků. :D

Proč proboha furt všichni chodíte s lokálem? Nevymejšlejte kraviny a choďte s gildou a přáteli. Odpadne vám problém se sílou hráčů i s tím, kdo používá jakou esenci. Lokál je pro začínající hráče, aby si ve hře mohli najít kamarády (další začínající hráče na podobné úrovni). Kdo hraje dýl jak půl roku, nemá v lokálu co dělat. A je sám proti sobě, když tam leze.

22Mato66, anti. and jackoneill1976 like this.
  11. jackoneill1976

jackoneill1976 Advanced

Jako na lokalu se da najít dobrá skupina což o to... Ja kolikrát vidím že 4/5 need dmg... A jedu.. Vstup je zdarma,když vidím že to jde tak zůstanu..

Minule jsem jel se dvěma rusaky co ještě měli 2 lamy co tahaly sebou(nebo si to neumím vysvětlit proč je tolerovaly) úplně v pohodě inf3 medvěd za chvílí dole...

Teda pravda že to není pokaždé a asi 3 skupiny jsem nechal napospas protože u prvních věží ležely...

Share This Page