Küre ve Diğer Birikim Nesneleri

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by iyitarafındanbak, Aug 1, 2020 at 4:32 PM.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. iyitarafındanbak

iyitarafındanbak Forum Greenhorn

Oyunda bazı şeyler ciddi anlamda can sıkıcı. Bazen oynarken eğleniyor muyum yoksa çalışıyor muyum ? Gibi sorular geliyor aklıma geçen maden topladım hasar taşlarım için çekirdek materi kasmam gerek, yonca kolyemin süresi dolmuş hosta toplamam gerek, üzerine 1 haftadır küre kasıyorum mod1 mod2 de bu durum çok berbat maden toplayarak yada küre kasarak eğlenmek olmaz. Bir etkinlik yapicaz burnumuzdan geliyor. En azından şu küre konusunu iletebilirsiniz bı kaç k kadar versinler herkese etkinlik dediğin eğlenmek içindir. 70k hasarla gts dönüyorum ve bu can sıkıcı. iyi oyunlar.

Rookie, aBDuLHaMiTHaN, sibano and 2 others like this.
  2. Beta

Beta S-Moderator Team Drakensang Online

Merhaba @iyitarafındanbak,

Öneriniz için teşekkür ederiz. Küre parçaları toplamak için oyunumuza ara sıra etkinlikler gelmektedir. Bu etkinlik aktifken GTS dönebilirsiniz. Düşüncelerinizi gerekli yerlere ileteceğiz.

Sevgilerimle, iyi bayramlar dilerim.

3. sibano

sibano Someday Author

Gerçek manada Küre etkinliği aktifken girip küre kastınız mı ?
    Göz boyama amaçlı bir kaç el dolgun verdikten sonra sanki event yokmuşcasına küre kasılıyor
    oyunun en saçma şeyi küreyi eventle kasmamız. Eventi küreyle kas küreyi eventle kas güzel fikir

aBDuLHaMiTHaN likes this.
  4. Beta

Beta S-Moderator Team Drakensang Online

Merhaba @sibano,

Bizlerde sizler gibi oyunu oynamaktayız ve evet genelde o etkinlik aktif olduğu zamanlarda küre kasmaktayım.

Sevgilerimle, iyi bayramlar dilerim.

5. sibano

sibano Someday Author

Ortalama Olarak küre miktarı bu seviyede kasılmıyor event bitirmem için 2750 küre gerekiyor ve yapmamayı düşünüyorum ilk barı bitiriyim diyodum o da yatar herhalde , Küre eventi yerine küre drobunu düzgünce açsalar insanlar en azından Gizli tilki servisine mahkum olmaz. Yenilmezi yen eventi 1 hafta olarak gelmiş küresi olmayan insan 3 4 gün küre kasmalı 3 4 günde eventi bitirmeye uğraşmalı tabi yapacak arkadaş yeniyse uğraşmadan kapatır gider oyunu. Oyunu düzgünce oynayabilmemiz için Küre miktarını eskiye çekmeleri gerekiyor veya küreyi tamamen kaldırmaları lazım. Eventi bitirmemiz için gerekli olan küre miktarını bir insan pcden hiç kalkmasa bile 2 günden aşağı kasamaz. Bence :)

aBDuLHaMiTHaN and NofeArTR like this.
  6. Damm1tmaN

Damm1tmaN Someday Author

Yıl dönümü etkinliğini yapıp bahaneyle hammadde kasarım diye yenilmezler etkinliğini yapmadım küre harcamamak için. Zaten hep aynı döngü içinde olduğu için oyun pve den o kadar bunaldık ki sıralama falan yapmadığım için küre birikmiyor hiç. O kadar emek harcayıp üst düzey bir hasar seviyesine ulaşmışım taşları ve aktarmaları yapmışım benim bundan sonra gidip pvp de takılmam lazım değil mi? Ama yok hasarın kaç olursa olsun gts de hızlı olsun diye düşük modlarda boşa zaman harcamamızı istiyorlar. Pvp ve pve de o kadar mantıksız yollar izliyorlar ki ne söylesek boş.

aBDuLHaMiTHaN, NofeArTR and sibano like this.
  7. NofeArTR

NofeArTR Advanced

Aynen benimde pass geçtiğim bir etkinlik.. Küre dropların kaldırılması günde 12 saat oyun, 7-8 saat uyku geriye boş zaman kalınması gibi birşey yada nakit çalış.. Oyunun en büyük saçma olayı insanlara kötü örnek diye kumarın kaldırılması, ikinci en büyük saçması ise küre droplarının %75 oranında azaltılması

Damm1tmaN and sibano like this.
  8. Rookie

Rookie Forum Apprentice

Dostum sana sonuna kadar hak veriyorum hatta şu an yıl dönümü için küre kasmaktaydım. Berbat küre droplarını görünce foruma durumdan bahsetmek üzere giriş yaptım fakat bu konudan müzdarip olan tek kişi ben değilmişim. Üstelik modların; "biz küre etkinliğinden faydalanıp, küre kasıyoruz" gibi komik cümleleri de insanı, acaba modlar farklı bir oyunu mu oynuyor diye sordurtmuyor değil. Bu nesneleri oyundan kaldırın demiyoruz fakat madem bu kadar arkasında durulan şeyler bari droplarını kısmayın, insanları da köle yerine koymayın. Anlıyoruz zor bir oyun, emek isteyen bir oyun oluşturmak istiyorsunuz fakat; zor bir oyun belirli nesnelerin rutin şekilde kasılmasıyla olmuyor maalesef aksine zor değil sıkıcı bir oyun oluyor.

Damm1tmaN, sibano and aBDuLHaMiTHaN like this.
  9. F2x

F2x Forum Apprentice

Event ödüllerinde bara küre koysalar bu rahatsizlik bi nebze çözülür aslinda mesela dtu bitirmek 3k küre istiyosa 20000 binlik barin sonlarina 1k kure koysalar hem event bitirmeye teşvik eder hemde arkasindan gelecek eventa toparlanma suresi kisa olur . aklin yolu bir aslinda bir sürü çözüm bulunabilir ama ciddi bir yonetim sikintisi var bu oyun mekanizmasina yazik ediliyor oyun cok kötü yönetiliyor.

10. PLAKASIZ

PLAKASIZ Someday Author

''Yenilmezleri Yen''me bırak Allahlarından bulsunlar dedim ve bıraktım yapmıyorum. Küre yok kasmak için bir kaç harita dolandım 2 3 saat droplar o kadar komik ki gülmekten kasamadım.
    Sahi bir kişi bu oyunu yönetenlere şu an Türk oyuncular için bayram olduğunu ve oyuncuların çok fazla online olamadıklarını söyleyebilir mi?
    İlk yorumda ki
    ''Bazen oynarken eğleniyor muyum yoksa çalışıyor muyum ?'' cümlesi o kadar doğru bir tespit olmuş. Üstüne söylenecek pek bir şey yok. Herkese iyi bayramlar bol sabırlar o_O

SirCJUNE and buzmavi501 like this.
  11. sibano

sibano Someday Author

Acaba bu yazılanları gerekli yerlere iletecekmisiniz ? yoksa kalacakmı öylece
    Yeni level geldiğinde bu basit gibi gözüken sorunlar çığrından çıkacaktır insanlar şuanda bile gelişemiyor Küre denilen zımbırtı yüzünden bakalım o zaman ne olacak

Beta and Damm1tmaN like this.
  12. Damm1tmaN

Damm1tmaN Someday Author

Türk modların bu tür haklı düşüncelerimizi ilettiğinden şahsen eminim ve merkezin kesinlikle düşüncelerimizi umursamadığına yemin edebilirim ama kanıtlayamam. :)

Beta likes this.
  13. Laviηia

Laviηia Advanced

Arkadaşlar hele durun :D. Yeni bir döngü geliyor 60 level. İtemlerin çöp olması, emeklerin ziyan olması söz konusu. Umarım merkez ekip, oyuncuları bu 60 level sayesinde 1-2 sene daha oyalayıp, premiumdan ciro yaparız diye düşünmüyordur. Çünkü daha önce bahsi geçmiş olduğu gibi çoğu oyuncunun emek edip 2 sarılı 3 sarılı item dizmiş olduğu, full plat setler dizmiş olduğu gerçeğini göz ardı edecek olurlarsa eğer, son çıkmaz döngülerine yavaş yavaş yaklaştıkları söylenebilir.

Share This Page