Discussion Lesný Bežec

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by Nebula, Sep 2, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Nebula

    Nebula Community Team Team Drakensang Online

    emblem_class_ranger_60p.png
    V tomto vlákne môžete diskutovať ohľadom triedy Lesný Bežec.
     
    jesper_hamburg likes this.
  2. stefania23

    stefania23 Forum Apprentice

    [​IMG]
    môj bežec uvítam všetky vylepšenia mojej postavy
     
  3. setoneto

    setoneto Forum Pro

    Ahoj, je lepsi hrat s obouruckou a na kritiky. Bude varholm, snazil bych se dropnout krvavou nebo dobrou fialku, ale hlavne to chce dva zeleny prsteny idealne zlaty kritik a hp v zakladu a vylevlit je co to pujde, to samy ozdoba a utocny plast. Kvuli 1h nemas dmg a stit ti blokuje jen kazdou sedmou ranu, mas extremni spotrebu esenci a casu. S vylevlenou zelenou ozdobou, prstenama a plastem a treba rubinovym papouskem neni problem udelat 60% a vic hodnotu kritiku no a kdyz ti na varholmu padne krvava zbran z maga nebo truhel za postup muze ti to dat dobry 4-5k dmg a s tim uz se da behat bolest/tryzen. Dalsi co, tinkturu na hp z kingshillu a medicinu na hodnotu kritiku asi z jarlshofnu a mas 80% a uz si jen probodnutim hlidas zdroje a zivoty a vsechno strachy pada jen prijdes na mapu :) taky bych se zbavil toho setu na bloky, opasek bude lepsi jakykoli lego a mam dojem ze ruce nemaj rychlost utoku a boty nemaj ocarka na pohyb, tak nejaka fialka/lego 10 a vic rychlost utoku/pohybu by byla lepsi. Rukavice nvim, ale boty treba z blakborgu nebo asi v quaizahu padaj nejaky unik boty s kritikem. Jsou to rady spis k nicemu, za par levlu se v mezisvete budes zase prevlikat
    moje miminko :) https://ctrlv.cz/kwOL
     
    Last edited: Dec 17, 2019
    Dukynka likes this.
  4. Sonny8484

    Sonny8484 Forum Greenhorn

    Zdravím, rád by som sa spýtal čo mam robiť v hre dalej aby som za čo najmenej času získal čo najväčši postup v hre? Aké hodnoty (perky) si mam nehávať na jednotlivých itemoch a podobne ? Už som level 54, čo skoro 55 a jedine čo v hre robím je Qčka, už dokončujem Q4, ale vobec neviem na čo sa po lvl 55 sustredit? Hram obojručku od krvavého maga. Viem asi len to že na obojručke by som chcel čo najvyšie zvyšené škody zbrane , preto si kontrolujem tie so zlatými statmi. Ostatné predmety nemam šajnu.. Ma to vobec zmysel hladat zlate staty a ponkovat ked to nebude stupen zbrane 6-7+ ? Vobec neviem aké unikáty by som sa mal snažit , počul som vraj Q7 na bežca ale viac neviem, a čo ma prekvapuje je že ten obchodník na konci Qčka už nebýva takže vlastne matery fragmenty su zbytočná vec.. budem rád za každu radu. Ešte by som sa chcel spýtat, čo s kamenmi a runami? Jediné runy ktoré mam su na speed zo splnu eventu. Ine neviem ako získat. Viem že sa kamene daju menit na prach ale vôbec neviem čo s tým? Budem rád ak by mi niekto vysvetlil tak trochu hru po leveli 55 na čo sa sustredit aby som vedel na solo aspon smrtiacu.. momentálne dám bolestivu ale aj tam občas umrem. ďakujem.
     
  5. ZEFYR1-CR

    ZEFYR1-CR Forum Connoisseur

    ty jo nikdo ti nenapsal tak see pokusim aspon ja neco ti odepsat:) sice nejsem ranger ale vecinou hraji na karabosu set narameniky torzo a opasek( ten je tezce k sehnani ted) dragana boty hlava prsten vecina jede na kostickovej set ktery ziskas z kosticek kdyz mas premko (prsten, ozdoba, amulet ) je tam pak vicero moznosti

    ocarovani klasicky budes ponkovat ci dropovat opasek a torzo 4x zraneni boty 4x rychlost pohybu rukavice 4x rychlost utoku ozdoba 4x hodnota kritickych zasahu od predmetu prsteny a amulet 4x kriticke zraneni
    matari fragmenty jsou stale dulezite ikdyz uz nekoupis unikaty muzes kopit jadra pres ktera zvednes stupen zbrane ( jakehokoliv unikatu)
    sou runy ktere kupujes za drakeny a runy ktere kupujes za 4listky
     
  6. ]Afrox[

    ]Afrox[ Forum Greenhorn

    [​IMG]

    Poprosím pripomienky a rady ako sa pohnúť ďalej, hlavne dmg, krit. atd. ďakujem
     
  7. ki84

    ki84 Advanced

    Určite je v hre teraz plno lepších plášťov, než to čo máš na postave. Napríklad z pavúkov v Blackborgu, tam máš aj šípy so setovým bonusom. Luk máš v akom stave? Ak ho váš s zlatým základom, daj si ho hore na vyšší tier IV, V atď.... A ak v ňom nemáš nič vložené a nemáš nadropované a poskladané platiny, čo asi ešte nemáš, pre začiatok ti doň môže pomôcť aj naozaj kvalitné lego so zlatými statmi na zvýšené škody pri predmete a zvýšené škody. Máš tam fialku prsteň. Neviem čo v ňom máš, ale. Na Hp je slušný prsteň od Bearacha alebo z kociek. No ja by som možno radšej riešil Mortisov prsteň, ten padá v Mori kostí teraz dosť často aj z úplne bežných príšeriek. Torzo môžeš skúsiť u Grimmaga alebo Sigyho, tam sú k nemu aj šípy. Pobehaj si vstupy na Qčka a pozri si poriadne čo kde môžeš dropnúť. Odolky, zbroj a HP je dosť o runách a kameňoch, no na tvojom mieste by som volil nie ten amulet čo máš ale Amulet chobotnice. Ten má veľa odoliek a aj kritické zásahy, ktoré máš tiež veľmi slabé. Tak isto aj kritické škody, tieto veci by ti trochu mohli vylepšiť práve plášte a setové bonusy.
     
  8. ]Afrox[

    ]Afrox[ Forum Greenhorn

    Plášt mi padol z čierneho pavúka v Blackborgu ale nemá kriticke zasahy ak sa nemylim, takze ak ho nasadim nemam skoro žiadny kritik. Luk mam base dmg okolo 70% a vlozene 4x gold dmg od zbrane. Ten prsten mam tam takisto kvoli kritikom iny nemam. Co som pozeral ostatnych hracov tak sa chodi ten set z kociek (sipy, prsten, amulet) a kedze amulet aj sipy uz mam dropnute s gold v base dmg tak by som siel do toho (sipy mam len v inv lebo su tier 3 a nemam jadra). Len mi chyba este prsten. No a torzo by som chcel tiez z Blackborgu k tym ramenam. Tak neviem teraz ktora je lepsia kombinacia itemov ? :)
     
  9. setoneto

    setoneto Forum Pro

    ahoj, jestli je ten fialovy prsten odpad a mas ho jen kvuli kritikum, tak bude zatim lepsi jakykoli zeleny nebo modry, pujde za par vyrunit na 60lvl jako to delas s plastem a zbydou ti runy treba na ozdobu. do zacatku neni spatny q8 set, q4 opasek a q9amulet, vsechno to ma kritiky, ktery ti chybi a jadra na to se shani nejlip. na almanachu najdes jak ponkovat plaste, s trochou stesti za par kaminku udelas t7 a ten ti da ranec kritiku oproti t0
     
  10. bass

    bass Forum Greenhorn

    afrox, je vidět, že zhruba víš kudy kozy hnát, takže asi i co kam naponkovat,
    prsten+ozdoba+amulet - z kostek
    ramena+opasek+torzo - karabosa
    dragan
    herold
    plašt jakykoli utočny s kritikem
    to je podle mě taková klasika, ja to tak mam, celkem lehký to složit,ale....
    musíš si najít někoho kdo tě potahá :D (gilda?) nebo se neskutečně nadřeš to vytáhnout.
    Nemáš runy, (ty tak do roka nafarmíš), nemáš věci na vysokym stupni a na vytáhnutí nemáš jádra(běhej mezisvěty dozblbnutí)
    Nemáš šutry, (ty naštěstí poslední dobou jakštakš padaj), nemáš zlato, nemáš vlastně ani inventář...honem dokup:)
    DMG - potřebuješ Luk na tier 7 a do něj pro začátek klidně 4x zlato (já první co jsem tam narval bylo 3x zlato a jednou kritik, a taky to dost pomohlo, protože jsem neměl ještě naponkovaný kritik dmg do prstenů), dál 4x dmg opasek, torzo, až bude dost kritiky i do helmy...
    Kritik DMG - 4x zlato prsteny + amulet, malinko pomůže i set z kostek
    Hodnota Krit - naponkuj do ozdoby s pořádnejma onyxama, něco nech třeba zatim v helmě, prstteny na lvl 60 a plašt
    A do roka a do dne budeš běhat s 40 000 dmg, a full kritikou
    Přeju příjemnou zábavu u nekonečnej farmy a na ponku:D
    Jo a každej den aspoň hodinu škemrej v lokal chatu aby tě někdo vzal na q7 i4 prej to funguje:eek:
     
  11. ki84

    ki84 Advanced


    Plášť z čierneho pavúka má 8% zvýšenie kritických zásahov, pozrel som sa do inv. Ty ale naozaj potrebuješ aj niečo, z čoho by sa tie percentá mohli počítať. Prsteň z kociek by ti mohol padnúť pomerne rýchlo. Keď človek otvára cez 200 kociek takmer vždy tam nejaké sú, zvyčajne aj viac. A ak nie, zbehni si po ten Mortisov. HP ani zbroj ti síce nedá, ale dá ti kritické zásahy, nejaké odolky, kritické škody a zvýši škody. Ja to mám predsa len skladané inak, to je ale hlavne preto, že hrám s Bearachom alebo s Gwen. Každopádne ako prvé hľadaj cestu na zvýšenie kritických zásahov a kritické škody. Je to dôležitejšie, než samotná sila útokov.
     
  12. setoneto

    setoneto Forum Pro

    Co mechanizovany prsten? Mortise se 44k hp ani nepremyslej :) potrebujes byt pouzitelny pro skupinu tj udrzet se nazivu, neco tam smrdlat a lamat zbroj vybusnakama a rozptylkou. Kara opasek taky neni lehky ziskat a kdyz budes ponkovat karu bude ti stat dragan a obracene, budes preslapovat na miste nekolik mesicu kvuli jadrum, proto q8set q4opasek, abys to nejak rozdelil a zaroven zvednul kritiky a mezitim dropoval treba torzo a opasek od kary a prsten z kostky
     
  13. Zrzek

    Zrzek Forum Greenhorn

    Last edited: May 10, 2020
    hranol, bubo11boss and cibulka11 like this.
  14. cibulka11

    cibulka11 Forum Greenhorn

  15. Risaacko

    Risaacko Forum Greenhorn

    file:///C:/Users/RisQo/OneDrive/Po%C4%8D%C3%ADta%C4%8D/Drakensang.png
    Zdravím ja by som potreboval pomoc. Dlho som nehral a o5 som začal hrať Drakensang a potrebujem vedieť ako si pomocť zo statmi mam male poškodenia si myslím aj HP čo by som mal robiť ? alebo ako to zlepšit? kde čo zohnať ? ďakujem
     
  16. Risaacko

    Risaacko Forum Greenhorn

    potrebujem niaky základ lebo po tej dobe sa v tejto hre málo vyznám chcem hrať ale neviem ako sa zlepšit. stále som na tom istom.
     
  17. Raywe

    Raywe Junior Expert

    Dôležité je sa dostať na level 55, potom začína farma. Ako prvé by som ti odporúčil otvoriť medzisvety a to aspoň do q7, kde by si sa mal pokúsiť dropnúť celý set (rukavice + luk). Taktiež ak sa ti podarí dropnúť nejaké unikáty, ktoré ti môžu pomôcť zvýšiť staty, tak určite ich použi (napríklad do začiatku q2 amulet alebo q9). Množstvo prezentácií nájdeš aj v tomto vlákne. Ďalej sa snažiť pomaly craftiť očarovania do zbrane a ostatných itemov (do začiatku ti postačia aj klasické "oranžové" očarovania), zvyšovať stupne kameňov a neskôr aj platinové očarovania. Bolo by vhodné nájsť si aj gildu, ktorá by ti pomohla.

    Bohužiaľ tvoja fotka nebola správne nahraná tak neviem na čom práve si.
     
  18. Risaacko

    Risaacko Forum Greenhorn

     
  19. Raywe

    Raywe Junior Expert

    Nepoužívaj citáciu ak mi odpovedáš hneď pod môj príspevok. Medzisvet sa ti sprístupní na úrovni 50, zatiaľ len sa posúvaj ďalej v príbehu a staty by som začal riešiť až na úrovni 55.
     
  20. Risaacko

    Risaacko Forum Greenhorn

    Tak ok dík zatiaľ