Announcement Łzy Stwórczyni

Discussion in 'Sekcja Polska' started by BA_Bastet, Oct 3, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
 1. BA_Bastet

  BA_Bastet Board Administrator Team Drakensang Online

  Bohaterowie Dracanii!

  Zbliżająca się Transmogryfikacja, dostępna wraz z aktualizacją 223, zmieni sposób odblokowywania opcji efektów wyposażenia. Aktywowanie efektu broni odbywać się będzie nie poprzez farmienie i użycie Łez Stwórczyni, ale poprzez pokonanie elitarnych potworów, używając określonej broni.

  Na przykład:​
  weapon efx.jpg


  Wprowadzane osiągnięcia sprawiają, że Łzy Stwórczyni będą zbędne i zostaną zrekompensowane, wraz z aktualizacją 223, złotem w stosunku 1:1. Zdajemy sobie sprawę, że wielu z Was ma nadal duże ilości niezużytych Łez, dlatego też chcielibyśmy Wam podpowiedzieć, że wszelkie efekty aktywowane na broniach przed aktualizacją 223 zostaną umieszczone w nowej wersji opcji Dostosowanie (Customization). W związku z powyższym, jeśli posiadacie jeszcze Łzy rozważcie ich użycie, zanim na serwery wejdzie aktualizacja 223 (chyba że wolicie więcej złota ;) )


  Pozdrawiamy,
  Wasza Ekipa DSO
   
Thread Status:
Not open for further replies.