Mám problém s funkčností hry

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by _houmles_, Jul 31, 2022.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. _houmles_

_houmles_ Forum Greenhorn

Nazdárek, po několika letech jsem stáhnul DSO a nefunguje mi správně hra. Ačkoliv mám vždy kolem 35 ms, tak se mi hra strašně dlouho načítá a když chci odejít do jiné oblasti, objeví se pouze černá obrazovka a pomůže jedině alt+f4. Nebo když chci ve městě například použít ponk, nebo jen odejít normálně ze hry, nejde to. Hraju s kamarády a ti mě normálně vidí po mapě běhat, ale já je vidím jen na místě běhat, a nebo je nevidím vůbec.

Zkoušel jsem reinstal a nic. Nemyslím si, že to je internetem, ale spíše v souborech hry. A nebo win 11?

2. Divine

Divine Board Administrator Team Drakensang Online

Ahoj, určite by som to riešil na tvojom zariadení zrejme ti chýba nejaký program, alebo možno stačí premenovať dso súbor na X86. Odporúčam sa pozrieť na náš oficiálny sk/CZ diskord kde nájdeš kopec rád od užívateľov. Adresu mám ak ju nevidíš pridávam odkaz, stačí si vziať rolu hráča a prosím o dodržiavanie pravidiel.
    https://discord.gg/3Pr7ahCmAU

_houmles_ likes this.
  3. _houmles_

_houmles_ Forum Greenhorn

Díky moc, hned tam jdu.

Share This Page