Map Geçiş Ekranlarının Aşırı Uzunluğu vs Test server hızı

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by Deadshot, Feb 14, 2021.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Deadshot

Deadshot Forum Apprentice

enesx1234 likes this.
  2. PawNN

PawNN Forum Greenhorn

Aynı sorun bende de var maalesef destek ekibe yazdım ama bi sonuç çıkmadı kullandığınız internet sağlayıcısı ne acaba ?

3. Deadshot

vodofane net

4. PawNN

PawNN Forum Greenhorn

Benimde vodafone net ms olmadığı halde bekletiyor böyle item satarken ms yükseliyo ms olmadığı halde geç satıyor itemleri oynanışta sıkıntı olmuyo ama sanırım vodafone ile alakalı bi sorun

5. PASA61

PASA61 Someday Author

bu sorun ekran kartı nıvıdıa olan pc lerde oluyrmuş 247 yamada düzeletmeye calışacaklarmış.

6. Deadshot

nvidia gt840m kullanıyorum ama sorunun donanımsal olduğunu sanmıyorum aynı donanımla başka bir internetle bağlandğımda sorun olmuyor veya test servere bağlandığımda anında açıyor. Ama belki bir umut..

7. HuluHulu

HuluHulu Forum Apprentice

aynı hata bende de vardı. 2060 rtx ekran kartı 10.nesil işlemci 100 mbps download 5 mbps upload turkcell fiberonline internetim var. Şöyle bir şey denedim, drakensang bir zamanlar tarayıcı oyunuydu ve belki oyun içi internetin hala tarayıcıyla bir bağlantısı vardır diye varsayılan tarayıcımı chrome'den operaya çektim. bunu yapmadan önce hem oyunu hem de oyunun temp dosyalarını temizledim. sonra oyunu operadan tekrar indirdim. sorun düzeldi gibi, belki alakası yoktur ama denemeni öneririm

Edit: Bir şeyin düzeldigi yokmuş, anlık düzeldi sanmışım hala nerdeyse 1 dakika bekliyorum map geçişlerinde ve bazen map içinde bazı yaratıklar görünmüyor, onlar için de bi 30 saniye donuyor oyun. Harika.

Last edited: Feb 16, 2021
    Deadshot likes this.
  8. aBDuLHaMiTHaN

aBDuLHaMiTHaN Old Hand

Ekran kartı sürücüsünü Ekim ayındaki 457.09 sürümüne geri yükle sorunun çözülecektir

9. leventgucluu

leventgucluu Forum Apprentice

Süre gelen bir sorun var. Map geçişlerinde her yamada sorun yaşanıyor bu konuda. Nvidia yada herhangi bir başka ekran kartı farketmeksizin denedim ve her bilgisayarda sorun yaşadım. Bazı etkinliklerde ister istemez seyehat nesnesi alıyorum giriş yaptığım yerde donuyor ve kullandığın nesne boşuna gitmiş oluyor.

10. SandRiver

SandRiver Forum Apprentice

bu sorunun bir çözümü yok galiba.

11. CalmDark

CalmDark Forum Apprentice

Ben bu sorunu yeni yaşamaya başladım. 2021 Şubat'ından beri yaşayanların olduğunu görüyorum.