Mohu přesunout svoji postavu ze serveru?

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by Ged_Test, Apr 13, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. Ged_Test

Ged_Test Forum Greenhorn

Nazdar komunito,

Hraji tuhle skvělu hru už od mého dětství, a věřte mi, je dlouhá doba.

Přstože je tahle hra mojí srdcovkou, je tu jedna věc, která mně tíží. Žiju tady v Česku, ale z nějakého nepochopitelného důvodu, jsem se rozhodl hrát na americkém serveru "Tegan", což mi způsobuje tak nějak lagy při hraní, možná je to jen mým slabým připojením, ale kdo ví. Nejnižší hodnota ping za celou tu dobu byla 150 ms, ale průměrně je to tak 300 ms xd, což dělá spoustu eventů a PvP nehratelnými! Občas ping vyskočí až na neuvěřitelných 999 ms, což tak nějak způsobí zamrznutí obrazovky.

Takže moje otázka zní: Jen zde nějaký způsob, jak mohu svoji postavu přemístit ze serveru "Tegan", na něco jako "Grimmag"?

Jsou to koneckonců jen data uložená někde v serverovnách. Já bych to opravdu uvítal. Na "Grimmagu", když jsem si zkoušel latenci mám v pohodě 35 ms

2. Alodar

Alodar Active Author

Presúvanie postáv/účtov medzi servermi zatiaľ nie je možné.

Share This Page