Announcement "Mroczne Dziedzictwo" - oficjalny zbiór pytań i odpowiedzi

Discussion in 'Sekcja Polska' started by VenusIT, Nov 3, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
 1. VenusIT

  VenusIT Commander of the Forum

  Drodzy bohaterowie Drakensang Online,

  Rozszerzenia zawartości (CE), czyli Mrocznego Dziedzictwa można się spodziewać w tym miesiącu, a jak pokazują wszelkie przecieki i zwiastuny, będzie to ogromne rozszerzenie zawartości z wieloma nowymi i ulepszonymi funkcjami. Oprócz dostarczenia świeżej i ekscytującej zawartości oraz kontynuacji sagi, jednym z głównych celów jest balans między klasami. Oznacza to, że nie tylko system Umiejętności i Talentów zostanie zmieniony, ale także Wyposażenie i jego Wytwarzanie muszą zostać dostosowane do tych zmian.

  Krótko mówiąc: aby uprościć wytwarzanie i ulepszanie wyposażenia, konieczne było wprowadzenie pewnych zmian technicznych. Te zmiany powodują, że wszystkie wyjątkowe przedmioty, do których nie zostały przeniesione zaklęcia z użyciem nieskazitelnych rdzeni przed wprowadzeniem CE, nie będą mogły być użyte na stole po wprowadzeniu CE.

  Co to oznacza dla gracza TERAZ? W przypadku, gdy gracz chce użyć dowolnego wyjątkowego przedmiotu w Mrocznym Dziedzictwie, musi co najmniej raz przenieść zaklęcia za pomocą nieskazitelnych rdzeni, zanim CE zostanie wprowadzone. Nie ma znaczenia, jakie zaklęcie z legendarnego przedmiotu zostanie przeniesione.
  Podsumowując: Każdy wyjątkowy przedmiot z przeniesionymi zaklęciami może być ponownie użyty na stole warsztatowym po wprowadzeniu Mrocznego Dziedzictwa.


  Usuwanie i rekompensaty
  Glify potęgi nie będą już używane do podnoszenia poziomu przedmiotów. Przedmioty o wyższych poziomach należy zdobyć jako łup z potworów. Dlatego wszystkie zainwestowane Glify potęgi, które zostały użyte do podniesienia poziomu przedmiotu, zostaną usunięte i zwrócone. Glify potęgi będą używane na stole warsztatowym.

  Z powodu przeróbki kamieni, run i klejnotów wszystkie osadzone w gniazdach kamienie, runy i klejnoty zostaną usunięte i umieszczone w ekwipunku graczy. Jeśli inwentarz będzie pełny, zostaną one umieszczone w Magazynie tymczasowym. Ponadto zainwestowane mroczne monety za każde dodatkowo zakupione gniazdo zostaną zwrócone.
  Przestarzałe przedmioty wyjątkowe (oznaczone poniższą etykietą) zostaną przetopione, a wartość Glifów potęgi zostanie zwrócona.

  [​IMG]

  Powyższe czynności (usuwanie glifów, kamieni, run i klejnotów z przedmiotów oraz rekompensaty) zostaną automatycznie wykonane za pośrednictwem skryptów podczas wgrywania Mrocznego Dziedzictwa.

  Przydatne informacje

  Na naszym serwerze Discord pojawiło się FAQ dotyczące Mrocznego Dziedzictwa, zachęcamy zatem do dołączenia poprzez poniższy link:
  https://discord.com/invite/ygUpFdG

  Upewnij się, że Twoje konto zostało zweryfikowane za pomocą linku aktywacyjnego wysyłanego w wiadomości mailowej, wybierz klasę i rolę serwera na kanale #welcome-hero i zerknij na kanały #dark-legacy i #dark-legacy-faq w kategorii ANNOUNCEMENTS!

  Jeśli nie chcesz korzystać z Discorda, nie krępuj się zadawać pytań związanych z CE tutaj, a razem z ekipą postaramy się je zebrać, przeczytać i jak najlepiej odpowiedzieć na nie.


  Czekamy na Waszą opinię,
  Your Drakensang Online Team
   
  Last edited by moderator: Nov 3, 2020
  TL_Tyche and HiImMag like this.
Thread Status:
Not open for further replies.