Nahuatlan'daki Panoltiaco Salonu sorunu

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by kimliksizxx, Apr 23, 2021.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
 1. kimliksizxx

  kimliksizxx Forum Greenhorn

  Nahuatlan daki Panoltiaco salonuna giremiyorum tüm görevleri yaptım 50 lvl im ammon haritasına giremiyorum acil yardım o salonu nasıl mavi işaretli yapacam geri dönerseniz hemen iyi olur

  iyi günler nahuatlan'daki panoltiaco salonu ölüm beşiğinin hemen kenarında ama görevleri yaptıgım halde mavi tık cıkmıyo yani salona giremiyorum ne yapmam gerekiyo bilgi verirmisiniz forumda 249.yama notlarına 50 lvl olunca ammon size görev vericek diyo verdi fakat salon acılmıyo bu kdar zorlaştırmanızın amacı nedir ve ilgilenmiyorsunuz bu 3.mesajım tek geri dönüş yok modlar yatıyo galiba azcık oyunla ilgilenin insanlara geri dönüş sağlayın !
   
  Last edited by moderator: Apr 24, 2021
  Heraltes and mfkmuhammed0640 like this.
 2. Beta

  Beta S-Moderator Team Drakensang Online

  Merhaba kimliksizxx,

  Konuyu merkez ekibimize gün içinde bildirdik. Şuan için bize 55. seviye olduktan sonra Nahuatlan'daki haritanın açılabileceği bildirildi. Lütfen bu seviyeye ulaştıktan sonra Panaltiaco Salonunu açılıp açılmadığını kontrol ediniz.

  İyi oyunlar dilerim.
   
 3. kimliksizxx

  kimliksizxx Forum Greenhorn

  Panoltialco Salonundaki son bos niye o kdar güclü 5000 den fazla ander ve 4k yakın imha ile kesilmedi ve bir skili tek atıyo önceden böyle bi durum söz konusu değildi ammon giriş için bu ne saçmalık arkadaş insanlar andermant çekmek zorunda değil ayrıca bu kadar zorlaştırmanızdaki sebep nedir canavarın vurduğu skill takip ediyo ben korucuyum ve kurtlarımda ölüyo sürekli 120 andermant vermek zorunda kaldım fakat kesemediğimemi yanayım giden imha ve andermant 'tamı yanayım bu nasıl bi akıl tutulmasıdır daha önceki oyuncular bu tarz giriş sorunuyla karşı karşı'ya değildi kendi ayağınıza sıkıyorsunuz başka bi sebepi yok
   
 4. Beta

  Beta S-Moderator Team Drakensang Online

  Merhaba kimliksizxx,

  Geri bildiriminiz için teşekkür ediyoruz. Şahsi fikrim 'Ara Dünya' haritalarının oyun sonu deneyimi olarak görülmesi nedeniyle bu şekilde bir görev tercihine gidildiği yönünde tabii oyuna eklenen yada değiştirilen her yenilik her oyuncunun hoşuna gitmeyebilir, değindiğiniz noktaları geliştirici ekibimiz ile paylaşacağız.

  İyi oyunlar dilerim.
   
 5. beratts61

  beratts61 Forum Apprentice

  Nahuatlan'daki Panoltiaco Salonu na nasıl gidiceğim nahuatlanı açtım 50 lvl savaşçım var Sahne 6 Bölüm 2 yi bitirdim

  Bu arda bölüm 3 de bitti Baloruda kestim ana görevler bitti.
  Görev var kapı yok ara dünya için. Bu ne ya 2 gündür uğraşıyorum Ammona girebilmek için
   
  Last edited by moderator: Apr 26, 2021
  mfkmuhammed0640 and canberkerenn like this.
 6. canberkerenn

  canberkerenn Forum Greenhorn

  Umarım bu postu değerlendirir ve sorunumuza çözüm olursunuz. Bu görev, ben ve diğer bir çok arkadaşın 50-55 seviyeleri arasında kalmasına , ilerlememizin durmasına ve çok kez deneyip kesemeyerek oyunu bu sorun çözülene kadar bırakma kararı almamıza sebep oluyor. İlgililerin dikkatine.
   
  Heraltes and mfkmuhammed0640 like this.
 7. gameako3

  gameako3 Someday Author

  55 level olman gerekiyor sanırım levelle ilgili bir hata mevcut evet 50 level olunca açılacak diyor ama 55 te açılıyor galiba
   
  mfkmuhammed0640 likes this.
 8. beratts61

  beratts61 Forum Apprentice

  Knk 55 oldum girdimde cehnnem de giriyor sadece :) 55 lvl boş hesapla cehnnem kesmemizi istiyorlar 1 nisan şakası dicem ama 1 nisanı geçtik
   
 9. canberkerenn

  canberkerenn Forum Greenhorn

  biz oyunu bıraktık bu sıkıntıdan dolayı 4 arkadaş. cehennem modunda nasıl keseceksek yeni başlayanlar 50-56 arası seviyede kalıp bırakıyor haberiniz olsun. birde bildirdiğimizde geri bildirim olarak ara dünya haritası olduğu için şuan kesmenize gerek yok deniyor. kesmeden nasıl diğer ara dunya maplerine geçip exp kasacağız şaka mı yapıyorsunuz ?
   
  mfkmuhammed0640 and Heraltes like this.
 10. gameako3

  gameako3 Someday Author

  Şöyle bir yol önerebilirim 100 level birinden rica etsen sana chnnm ya da acımasız herhangi bir haritada item düşürse yüksek itemlerle denesen belki imha özü ile yapılabilir yoksa boş uğraş gibi duruyor ya da ara dünya açmayacaksın.
   
 11. mfkmuhammed0640

  mfkmuhammed0640 Forum Greenhorn

  birisiyle beraber giremiyosun her türlü tek atıyor oraya maalesef
   
  Heraltes and canberkerenn like this.
 12. canberkerenn

  canberkerenn Forum Greenhorn

  bizim item seviyesi 55 56 level karakterde ortalama 89 90 4 ümüzünde. zindandan kastık yüksek level arkadaşlarla. yani epey yüksek seviye. ama ona rağmen bu görevde ki bosslar sureklı can yenılıyor ve hasar vuramıyoruz
   
  mfkmuhammed0640 and Heraltes like this.
 13. Beta

  Beta S-Moderator Team Drakensang Online

  Merhaba beratts61 ve canberkerenn,

  Forumda konu açmadan önce lütfen arama yapınız. Açmış olduğunuz başlıklar aynı içerikteki daha önceki konu altında toplanmıştır.

  İyi oyunlar dilerim.
   
 14. Maverickz

  Maverickz Forum Apprentice

  Bahsi geçen haritadaki ''SENBU'' isimli bossu kesmeye çalıştım kastığım 2. çarımla (55 levelde ve item ortalaması 98 de olan bir tank) ve kesmeyi bırakın yanından bile geçilmiyor. Sorun bende mi çar mı zayıf acaba deyip 100 level oldukça güçlü bir arkadaştan denemesini istedim ve o da kesemedi.

  Şahsi fikrim 'Ara Dünya' haritalarının oyun sonu deneyimi olarak görülmesi nedeniyle bu şekilde bir görev tercihine gidildiği yönünde tabii oyuna eklenen yada değiştirilen her yenilik her oyuncunun hoşuna gitmeyebilir.

  Sözünüzün hoş bir espri olduğunu düşünüyorum. Yok hayır değilse tek kişi ile girilen ve imha özü ile kesilemeyen bir bossun, 55 level olupta ammon maplarına girmeye çalışan hangi oyuncunun kesemeyip sinirlerini zıplattığı bu durum karşısında hoşuna GİTMEYECEĞİNİ merak ediyorum. Yorumumu okuyup o bosstan hoşnut olacak bir 55 level arkadaş varsa yazmasını ve 55 levelle o bossu kestigi bir videoyu bizimle paylaşmasını isterim.

  Belli ki ortada bir hata var ve düzeltilmesi lazım. Ammonlar oyun sonu değil asıl oyunun başlangıcıdır(benim gözümde)

  Öyle ya da böyle bir çar 100 oluyor fakat güçlenebilmesi ve bazı iyi eşsiz itemlerin alınması için ammon mapları ve diger cardhun bölgesindeki haritalar gerekiyor ( bknz. unutulmayan anı itemleri, a1-2-5 itemleri, demir irade seti vs vs. )

  SENBU denen o bossun oraya konarak cehennem mod altında kesilmesine izin vermemek tamamen kurgusal bir hata ve hemen düzeltilmesi gerekiyor. Lütfen raporlarınıza o bossun normal modunun da eklenmesini istediğimizi ekleyin. Bu değişiklik yapılana kadar bende 100 level çarım dahil oyundaki tüm aktivitelerimi durduruyorum. Buna deluxe,premium,adermant gibi ödeme yaptığım şeyler de dahildir.

  Kolay gelsin iyi çalışmalar !!!!!!!!
   
  Last edited: Apr 27, 2021
 15. Beta

  Beta S-Moderator Team Drakensang Online

  Merhaba Maverickz,

  Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Konuya biraz daha açıklık getirmek gerekirse, oyun geliştiricileri 'Ara Dünya' haritalarını bu şekilde tanımlamış ve bu şekilde düzenlemelere gitme tasarrufunda bulunmuşlar. Görevin cehennem zorluk modu olmasının olası nedenini bu minvalde şahsi fikirlerimi de belirterek açıklamaya çalışmıştım. Bunun dışında siz oyunculardan gelen geri bildirimleri bizler zaten merkez ekibimiz ile paylaşmaktayız. Haritanın veya bossun zorluk ölçeği ile ilgili bir sorun olup olmadığını öğrenmek üzere merkez ekibimizden bilgilendirme isteyeceğiz.

  İyi oyunlar dilerim.
   
 16. aBDuLHaMiTHaN

  aBDuLHaMiTHaN Forum Great Master

  [​IMG]
  sırf merakımdan kesilmiyor yok 100 lvl de kesemedi dediniz gittim normal bi boss bu ve çok kolay kesildi? daha önce adını duymadığım bir boss biraz da ondan acaba gerçekten hata mı var kesilmesinde diye gittim yanlış anlaşılmasın

  mod kardeş oyun sonu map değil burası nahuatlandan gidiliyo. cardun değil
   
 17. NofeArTR

  NofeArTR Forum Inhabitant

  Merhaba;
  Amaç sadece yan karakteri 100 seviye yapmak ise Ammon haritasına giriş o kadar önemli olmamalı. Tabi ki oyuncuların oyun tercihleri farklılık gösterebilir. 100 seviye bir karakter yanına 55.seviyeyi tek başına aldığında Örn: A8 mape girdiğinde zaten tp vermemektedir. 60.seviye anca tp vermektedir. Bu sebeple ''Senbu'' boss geçişi buna göre ayarlanmış diye düşünüyorum. 50.seviyede görev açılıyor 55.seviyede ammona giriyorsunuz tp kasmak için değil de oyunun Ammon zorluğu bilinsin şeklinde yapılmış olabilir. Kişisel görüşüm ama çok beğendiğim bir özellik olmamış hatta saçma bile olmuş.

  Çöl haritası için gerekli görevleri yazayım sizler için faydalı olabilir; (41 seviye ye kadar veya daha fazla Dünya haritası Demirdağlar'da kasılabilir)

  Sahne V- Savaş Dinamikleri
  Bölüm 1-Bin Yıllık Savaş

  41- Myrdroch'a Yolculuk 1/1
  41-Kaldırma Platformu (Sisbayırı) 1/3 (Andrakas Haritası açılır. Oradan Durgun Su körfezine Geçilir.

  Sahne VI- Dünyanın Merkezi (Durgun Su Körfezi)
  Bölüm 1- Uzak Kıyılarda

  45-Bilinmeye Keşif Gezisi 1/4
  45-Birşeyler Ters Gidiyor 1/5
  45-Lorc'Tac ın Kabileleri 1/6
  45-Kutsal Nesne 1/3

  Bölüm 2- Yozlaştırıcı
  46- Artan Yozlaşma 1/2
  46-Lorc'Tacın Mabetleri 1/1
  46-Soğuk İklimler 1/8
  46-Sellerde Diz Derinliğinde 1/2
  46-Su kadar Saf 1/6
  47-Alevli Yollarda 1/2
  47-Son Ateş Terbiyecisi 1/2
  47-Fygonun Öfkesi 1/7
  48-İhanetin Yüzü 1/1

  Bölüm 3- Balor'un Dönüşü
  48-Dünya'nın Kalbini Kurtar 1/1
  48-Ölüm Kalım Dengesi 1/1
  48-Yaşam Nefesi 1/4
  48-Ölüm ve Yaşam İçin 1/1
  48-Ölüm Tapınağında 1/6
  49-Ölüm-Kalım 1/4
  49-Yaşam ve Ölüm 1/3
  49-Dünyanın Kalbini Kurtar 1/2

  Sahne VII Tehlikeli Dilekler
  Bölüm 1- Bir Taşlı Patika

  50-Sihirli Halı Yolculuğu 1/1 Hiraja (Yalpeti'nden Hijara'ya oradanda Çöle Geçilir.)

  Yalpeti yani Nahuatlan görevleri cidden sıkıcı kutu toplama görevleri sabır isteyen bir durum ancak vaktinizin bir çoğu bu görevlere gitmiş gözükse bile çöl haritasında Ammon haritasının bir alternatifi olarak tp için kasılabilir.

  -İpucu sadece sarı görevleri takip ediniz ve yazdığım görevleri yapınız. Görev çıkmıyorsa lvl yetersiz olabilir. Başka herhangi bir kapı görevini yani map açma görevi ile uğraşmamanız önerilir. Sisbayırı'nda 1 adet kapı görevi yapıyorsunuz-Durgun Su görevleri yapıyorsunuz ve Yalpetinde ki görevler anca o zaman açılıyor. Yalpetin'de Gün batımı haritasında Buz atteş kapılarını açınca Nahuatlan kapısı açılır hayat ve ölüm beğişi kutu toplama yani kapı görevlerini birlikte yapınız.

  Saygılarımla
   
  Beta likes this.
 18. aBDuLHaMiTHaN

  aBDuLHaMiTHaN Forum Great Master

  Ya var ya nerden buluyon bu görev serisi filan ben zerre hatırlamam ya bunları bi yere not mu ettin nettin :D bi ton görev lazım çöl için bence zor iş. A1 çember gene en iyisi :D
  Dso nun bu 100 lvl dayatma çabasını da zaten anlamıyorum. Zaten oynamayacak olduğum bir charı neden 100e kasayım. Madem eski hesaplara bi jest yapacan direk ver binekti bonustu.
  Dediğim gibi kasıcan 100e bi daha oynamıycağım bi şey neden zorla 100?istedikleri şey oyunda fazla vakit geçirtmekse zaten geçiyo zaman yeterince. Bu politika yanlış. Eski oyuncu oyuna geri dönecekse bile dönmez
   
  NofeArTR likes this.
 19. NofeArTR

  NofeArTR Forum Inhabitant

  Zamanında not etmiştim cidden o notu buldum.. Harbiden bana görede yanlış bomboş bir karakteri 100 e çekip öylece kullanmamak aşırı saçma.. Sanırım forumda yazılanlar dışında destek ekibe de o karakter şöyle kesiyor bu karakter böyle kesiyor yazıları çok gitti diye alın diğer karakterlerin bir skillerini oynayış mekaniğini görün ön yargılı olmayın der gibi bir politika izlemiş gibi geldi. Şahsen ben buhar teknisyeni ve büyücü açmıştım. Buhar teknisyeni bana aşırı saçma geldi. Oynayan arkadaşları tebrik ederim.

  Bu getirdikleri düzen eski oyuncuları düşünmek, onlara bir kaç hediye vermek için yapılmış dursa da aslında pek bir şey verdiği yok pre veya deluxe satılsın diye yapılmış. Direk bu özelliği sağlayan kullanıcılara hiçbir işlem yapmadan binek verilebilirdi. Ha ileride exrta yeni özellik gelir mi bilemem şahsen ben gelir düşüncesiyle yavaş yavaş kasıyorum.

  Birde çöl haritasında anlamsız bir şekilde düşük karakterleri kasarken 100 lvl karaktere daha fazla rün atıyor. Ammon mapinde gir çık gir çık uğraşılmaz gibime geldiği için Ammon tercih etmiyorum.
   
 20. Maverickz

  Maverickz Forum Apprentice

  55 level bir arkadaşın kestiği demiştim. Benim denemesini istediğim 100 level arkadaşım sizin kadar güçlü değil. Olay burda 100 level kesemiyor olayı değildi. 100 olmaya çalışan 55 levelin kesememesi durumuydu. İyi oyunlar  Ammona gitmemeyi istemek sizin tercihiniz ona sözüm yok. Peki ben 55 levelde ammona girip a5 yüzüğünden 2 tane alıp çarıma hatırı sayılır bir hasar katkısı yapmak istersem ne yapacağım? 3 5 ay öncesine kadar 10 level çarların elini kolunu sallayarak girdiği bir haritaya şu an 55 level bir çarın saçma-sapan bir boss engeline takılmasını anlamıyorum.

  Birde bazı 100 level arkadaşların atladığı en önemli nokta bilgi seviyesi olayı var. Herkesi kendileri gibi +200 bilgi seviyesinde zannedip kıyaslama yapılıyor.

  Cevaplarınız için teşekkürler. İyi forumlar & oyunlar & çalışmalar
   
  Last edited: Apr 27, 2021
  RuHsUs and PLAKASIZ like this.

Share This Page