Nasıl Bir Yol İzlemeli

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by IEstel, Jul 5, 2021.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. IEstel

IEstel Forum Greenhorn

Dostlar kafam çok karışık.Oyun görmeyeli bayağı değişmiş.Şimdi aklımda 3 soru var.

1-Ben daha önce qaziyah kumlarına kadar ana görevleri farklı bi hesapta bitirmiştim.O hesaba erişimim yok şuan.Bende yeni bir hesap açtım.Aynı görevleri tekrar yapmak beni sıkıyor.Görevleri yapmazsam bir sıkıntı çekermiyim.

2-Eskiden karakteri 55e kasıp başkalarından ammon dileniyoduk.Şimdi 100 level adamla acımasız falan atıp 70 lvl itemleri giyebiliyorum.Karakter gelişimi bakımından nasıl bir yol izlenmeli.

3-Yine eskiden belli setleri kovalıyorduk.Cadı seti gibi.Şuan yeni başlayan biri hangi setleri elde etmeye uğraşmalı.

Kısacası oyunu eskiden oynayan bir fosilim çok şey değişmiş uyum sağlayamadım.0 dan başlayan biri için bir yol haritası çizermisiniz.

2. Beta

Beta S-Moderator Team Drakensang Online

Merhaba IEstel,

Öncelikle aramıza yeniden hoş geldiniz.

Sorularınıza madde madde cevap verecek olursak ;

1 - Görevleri yapmaktan sıkılıyorsanız dahi bazı sarı yani ana görevleri yapmamanız 100. seviyeye geldiğinizde bazı haritalara girememenizi ve etkinlikleri yapamamanıza neden olacaktır. Dolasıyla, hiç değilse bu görevleri yapmanızı öneriyoruz.

2 - Ara Dünyaları ilk etapta yani karakteriniz belli oranda gelişene kadar yapmanıza şahsi fikrimi sorarsanız gerek yok zaten ilk aşama da bu haritalarda bir hayli zorlanacaksınızdır. Öncelliğiniz grup bulabildiğiniz yada tek başına farm yapabildiğiniz haritalarda rün, taş ve item aramak ile başlamanız yönünde olmalı.

3 - Eşsiz itemlerin önemli bir çoğu artık tezgah ile yapılabiliyor. Portallarda bu nesnelerin değerlerini kademe kademe görebilmeniz de mümkün. Aslında şuan itemlerin oyuna en az etki ettiği dönem diyebiliriz. Aktarmalarınızın, taşlarınızın, rünlerinizin ve mücevherleriniz önemi daha fazla. Bu eksiklerinizi tamamladığınızda eşsiz itemleri de zamanla yapabilir hale geleceksinizdir.

Forumda ve oyundaki tecrübeli oyuncularımızda size fikir ve önerilerde eminim bulacaklardır.

İyi oyunlar dilerim.

IEstel likes this.
  3. IEstel

IEstel Forum Greenhorn

1-Çöl ve dark legacyle gelen map varsa bunlara hangi görevleri bitirirsem erişebilirim?
    2-Çember büyücüsü için öncelik hangi taşlar olmalı ve hangi seviyeye kadar yükseltilmeli?
    3-Saldırı hızı 4.0ı geçince ve kritik değer %80i geçince nasıl bir buff geliyor?
    bunlarıda yanıtlarsanız sevinirim

4. Beta

Beta S-Moderator Team Drakensang Online

Merhaba IEstel,

Öncelikle seviye olarak 55 seviye olmalı ve Qaizah haritalarındaki ana görevleri ( sarı renkli olanlar ) bitirmeli ve Ara Dünya haritalarına da giriş yapabiliyor olmanız gerekmektedir. Daha sonra bu haritalara erişim sağlayabilir ve buradaki görevleri yaparak Cardhun Sokaklarındaki diğer haritaları da açabilirsiniz.

Qaizah Genişletmesi ve Görevler

Karakterdeki önceliklerin belirlenmesi aslında bir çok etmene göre değişiklik gösterir. Örneğin oyun tarzınız, karakterinizde bulunan eksikler, item ve bilgelik seviyelerinize göre dengeli bir şekilde dağıtmanız gerekebilir. Dolasıyla, karakterinizdeki eksiklerinizi bu kapsamda değerlendirip bir yol belirlemeniz en iyi tercih olacaktır. Ancak, Çember Büyücü özelinde konuşacak olursak temelde hasarı yüksek defansı ise daha geri planda bir karakter olduğundan karakterinizi de bu temel üzerine inşa etmenizi öneririm.

Saldırı hızı 4.0 ve 4.5 değerlere yükseldiğinde aşağıdaki açıklamada görebileceğiniz gibi 'Savaş Öfkesi' ve stack yani canavarlar üzerinde kullanmış olduğunuz yeteneklerin birikmesi ile 'Serbest Öfke' buffını alabilirsiniz. Ayrıca, bu bilgilendirme yazısına oyunda iken 'C' harfine basarak karakter hızına farenizi getirdiğinizde sizde ulaşabilirsiniz.

İyi oyunlar dilerim.

IEstel likes this.

Share This Page