Návrat k hre

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by Hovi, Apr 10, 2021.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
 1. Hovi

  Hovi Forum Greenhorn

  Zdravíčko,

  Rozhodol som sa k tejto hre vrátiť po niekoľkých rokoch. Naposledy som to zapol možno pred tromi štyrmi rokmi, kedy som mal vytvorený účet na arény len.
  Teraz som sa teda vrátil k hre a pozerám, všetko moje legendárne vybavenie je preč, vybavenie nie je rozlíšené farbami, ale všetko vyzerá tak isto, aj keď je legendárne a u kováča sa nedá kúpiť nič za mince. Dokonca aj pracovný stolík som prezeral a nevidel som možnosť vytvorenia legendárnej zbroje alebo epic zbroje. Môj prvý bod: strata všetkého vybavenia, na ktoré som makal ako fretka a strávil pri tejto hre nespočetne veľa hodín, bez akejkoľvek kompenzácie je celkom nešťastné a nezmyselné rozhodnutie
  Bod 2: ako mám teraz získať nové vybavenie? Iná možnosť ako farmenie nie je či ako tomu mam rozumieť?
   
 2. Nostalgiac

  Nostalgiac Advanced

  Hra se kompletně proměnila. Skilly, itemy, ekonomika, obtížnosti, všechno. Bohužel není žádný jednotný návod na všechno. Někde kolovalo shrnutí některých nových elmentů jako skilly a crafting očarek.

  ad 1: Tvé staré vybavení bylo ještě před rozšířením roztaveno za runy moci, ale už si přesně nepamatuju, týkalo se to hodně starých věcí. Vybavení rozlišené je ale vypadá podobně, musíš si na to zvyknout :D nicméně v kanždém případě bys svoje staré věci postupně vyhodil, nový max lvl předmětů je 140 z obyč map a 145 z PW, a level nejde nijak vylepšit, takže cokoli není na max je

  ad 2: Aktuálně bych asi vzal nějakou mapu, zkus na nejvyšší obtížnost jakou zvládneš (bez výbavy asi max normal :D), zabíjej mobky a hlavně otvírej truhly za paklíče. Pak zkus nějakou třeba nějakou vyšší obtížnost nebo když budeš mít štěstí nějaká 100 tě potahá v kryptě. Max lvl předmětu co můžeš mít na sobě je +45 tvého současného. Konkrétní věci není potřeba hrotit dokud nebudeš lvl 100 (max), stejně je budeš měnit.

  Všechny itemy kromě unikátů a setovek teď mají náhodné základní hodnoty, a všechna očarka souvisí se základními hodnotami v předmětu (můžeš je teď craftit bez omezení na jakýkoli předmět, a craftěním nic neztrácíš protože se očarka jen přehazují z předmětu na předmět). Nevím ale, jestli máš odemčený tento crafting.

  Šutry teď jdou dát na jakýkoli předmět a máme hromadu nových typů, jediné z nich které stojí za řeč jsou zirkony na atk speed a rhodolity na rychlost pohybu. Vylepšují se teď zářivým prachem, a bylo přidáno 8 nových stupňů nad královské.

  V závislosti na tom, jaká jsi klasa, si budeš muset přenastavit skilly, hra se teď hraje úplně jinak.
   
 3. jackoneill1976

  jackoneill1976 Forum Veteran

  hlavne musis spnit questy na ponk... to je zaklad vseho.. zacni v kingshillu..jinak nemuzes ponkovat veci ani drtit drahokamy..
   

Share This Page