Neler Yapmalıyım?

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by Tokataselam, Nov 19, 2021.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
 1. Tokataselam

  Tokataselam Forum Greenhorn

 2. 4NormaL

  4NormaL Junior Expert

  Ayakkabı olarak Anı Portalından düşen ayakkabı (Büyük Ustanın Ayaklıkları) düşürmeye çalış çünkü iyi miktarda kritik veriyor.

  Kolye olarak Tezgahta Güçle Dolu Dişli (Yokedici kolyesi) üret ve hasar aktarımı yap.

  Gölge Öfkesine saldırı hızı aktarımı yap saldırı hızı 4 üzerine çıksın (100 stack biriktirince %100 hasar buff almak için.)

  Keen kemere hayat puanı aktar keen eldivene kafana göre ama direnç aktarma zırh aktarma sadece hasar, kritik, saldırı hızı ve hayat puanı başka bir aktarıma gerek yok. Zırh direnç açığını antik bilgiden karşılarsın.

  bir düzen oturttuktan sonra itemlerle ilgili pek yapacak bir şey kalmıyor. Taşları, antik bilgiyi ve rünleri yükseltmeye zamanını harcamalısın.
   
  Tokataselam likes this.
 3. Tokataselam

  Tokataselam Forum Greenhorn

 4. gameako3

  gameako3 Advanced

  Anı göğüslük düşürüp tak bilgiden oldukça zırh direnç ver önce .
   
  Tokataselam likes this.
 5. PLAKASIZ

  PLAKASIZ Padavan

  keen setten bir an önce vazgecmelisin.. yıkıcı eldiven ve başlık ile ikili set.. ya da cadı kemer ve başlık yaparak saldırı hızını alabilirsin.. eldiven olarak sargondaki terör eldivenini düşürene kadar yıkıcı eldiveni kullanırsan kritik aktarımı ile oldukça yüksek kritik alırsın..
  gögüslükte herkesin aksine ben sana yıkıcı (set olmayan tek parca gögüslük) gögüslüğünü tavsiye edebilirim.. bu gögüslüğe full saldırı hızı aktarımı yaparsan silahta saldırı hızı yerine hasar aktarımı yaparak hasarını yükseltmen mümkün olacaktır.. tek elde a2 arachna silahını tavsiye edebilirim.. duruma göre 3 hasar 1 saldırı hızı aktarımı ile hızını 4 üstünde tutabilirsin..

  paltoda nefertari paltosuna kritik aktarımı yapabilirsin.. kemerde direnc aktarımı yaparak koyacağın taşları duruma göre secersen direnclerinde hatırı sayılır artış görürsün.. mesela zehir ateş yüksek ama buz ve şimşek düşük kalıyorsa koyacak olduğun taşları 4 tüm diren 3 şimsek 3 buz vs vs yaparak dengelemen mümkün olacaktır..
  hakkaniyet kalkana full hp aktarımı yaparak ve bilgi seviyen yükseldikce 1.kritik 2. saldırı hızı 3.hp 4.direnç 5.hasar 6. öfke önceliğine göre doldurmanı tavsiye ederim..

  ve en önemli şey bana göre tankta a10 omuzluğu.. mutlaka a10 cehennem omuzluğu yapıp kızgın savuruş ile zehir ustalığı ile kesmen cok daha kolaylaşacaktır..
   
  Last edited: Dec 12, 2021
  Tokataselam likes this.

Share This Page