Nelze se přihlásit na postavu po rozšíření inventáře

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by xluckyboy, Mar 23, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. xluckyboy

xluckyboy Forum Greenhorn

V pátek 20.3.2020 kolem 21-hodiny mi na mém účtu xluckyboy na Werianu při rozšíření posledního řádku inventáře spadla hra a od té doby se na svou postavu nemůžu přihlásit. Zkoušel jsem promazat TEMP i DNS a přenstalovat klienta jak je psané na fóru. Na ostatní tři postavy toho serveru mi přihlášení jde, ale na wara mi to píše:
    *** NEBULA ASSERTION *** expression:bagIndex bagBurron.Size() file: C:\jenkins-slave\workspace\dro_OmegaPipe.windows_client\dras a_online\code\client\ui\invertorzwidget.cc line:1198 func:void_cdecl UI::InventoryWidget::AddStorageBag(const class Util::StringAtom &, int)
    Dokonce jsem zkoušel i přihlášení z jiné IP adresy, abych vyloučil možnost problému v mém PC.
    Podpora mne odkázala sem na fórum. Může mi někdo pomoci?

2. Nebula

Nebula Community Team Team Drakensang Online

Ahoj,
    môžem potvrdiť, že po prihlásení na postavu sa chybová hláška zobrazí. Postavu sa mi bohužial opraviť nepodarilo. Zistím, čo sa deje a dám ti vedieť do tiketu. :)

3. Nebula

Nebula Community Team Team Drakensang Online

Problém vyriešený na podpore hry.

Thread Status:
Not open for further replies.

Share This Page