Nie mogę zmienić hasła ani emaila

Discussion in 'Sekcja Polska' started by SaladinKiller, May 21, 2021.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. SaladinKiller

    SaladinKiller Forum Apprentice

    Witam
    mam mały problem, próbuje zmienić hasło, wpisuje swoje nowe hasło i pojawia mis ie komunikat ze muszę kliknąć linka w mailu, okay ale nic mi nie przychodzi. Z góry napisze ze nie mam tego w spamie ani nigdzie indziej. Zrobiłem mały eksperyment, założyłem nowe konto an tym samym email i na tym koncie spróbowałem zmienić hasło. Udało się. Do supportu tez pisałem, ale z marnym skutkiem. Może któryś ż graczy miał podobnie i pomoże mi.
     
  2. Szenlonggz

    Szenlonggz Forum Apprentice

    musiał ktoś już wcześniej zmienić maila bo nie wydaje mi się żeby można było dwa kąta założyć na jednym mailu
     
  3. BA_Orion

    BA_Orion Count Count

    W takim przypadku jedyną możliwością jest właśnie kontakt z supportem i postępowanie zgodnie z ich instrukcjami.

    Niekoniecznie, gdyż na jeden adres e-mail może być zarejestrowane wiele kont.