Novinky z mezisvěta ( i když už je to třeba známo)

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by elithyacz, Feb 4, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. elithyacz

elithyacz Forum Baron

Pokud by někdo měl něco dalšího z dalších Q napište uděláme menší seznámek (tedy pokud budete mít zájem).

Q1 - Grimmag nemanipuluje strážce (vyzkoušeno na pekle II po 13 kol ani jednou)
    Q1 - Grimmagovo hvězdné roucho jsem 2x dropnul z Raazgul the Corruptor
    a Uber_Soldat ho dropnul z rytíře na map 2.
    (boss na map 1)
    Q5 - Klony po zabití Khalys se skutečně rozplynou v niveč (fajne konečně)
    Q6 - Mortisova pečeť prsten (dropnuto z brouka map 2) a z Fanatického rytíře (map 2 jeden z těch 5 týpků které musíte po cestě k Mortovi vykostit)

eventy
    Vlci mapa 2 progres padá i z minibosů. (bolest 75)
    Jullov peklo IV (totální bída kdo je bez premka tak pěkně utře jen ess).

Černý kamínek z Poraz neporazitelné (bedna za 60 klíčů) dobíjí život i vyvolanému strážci od mága (10683 fajne) zmanipulovaný kentaur na Q9 p4 89789 fajne. :)

Last edited: Feb 12, 2020
  2. Uber_Soldat

Uber_Soldat Junior Expert

Q1 - Grimmagovo rucho 1x drop s rytiera na m2 (skor mi to pride ze to rucho pada viac z tych 2 bossoch m1 a m2 ako zo samotneho Grimmaga)

3. jackoneill1976

jackoneill1976 Forum Veteran

Q1-3

Mě zatím nepadlo za pve event (tyhle mám na gold) ani jeden unik..Teda ty co inzerujou při vstupu... Matilda a spol padá...

Share This Page