Obchodování s účty!!!

Discussion in 'Česká a Slovenská sekce' started by Prorok, Oct 20, 2021.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
 1. Prorok

  Prorok Forum Greenhorn

  Dobrý deň,
  chci se zeptat na bezpecnost před hackerstvom a zabezpečením účtov hráčů této hry? Mám podezření, že mi chce niekto nabourať a ukrást účet! o_ORaz mi útok bloknul antivirus a dnes 19.10.21 sa mi stalo, keď sa měnilo drahokamů, že mi začala sama od seba jazdiť myš a ako niekto měl niekto na môj pc vzdálený prístup : eek:: eek:: eek:Sem trochu v šoku, pretože mi niekto začal otvárať v pc tabulky a kdybych to rychle nevypnul, kdo ví, co by se mohlo stát ... : confused:eek:_OProto se ptám, zda-li mohu v klidu a bezpečí dál používat vaše služby ??? Naozaj nechci, aby sa mi niečo podobné ešte opakovalo. Prihlašujte sa normálne cez klienta, nikomu sem nedal heslo (ktoré mám teraz zmenené), neotvírám žadné jiné stranky než ty oficiálí Mohl by být problém iv uplatněných voucherech? Ty sem zadával z facebooku? Inak môj dotaz stále platí a je rovnaký. Platím si prémiu a četl som, že sa ľuďom stratím účet stala sa z ničoho nič a bol problém problém zastaviť aktivované placanie ukradnutého účtu : confused:: eek::šialený:Je to celkom vážna téma , pretože hráči s účtami obchodujú:šialený: Proto se ptám, jak moc se mohu spolehnout na zabezpečení mého účtu z tvoje strany? Prípadně prosím o cezměrovanie na kompetentní osoby, ktoré mi môžu poradiť.
  Děkuji za odpověď F.
  *červena farba je vyhradena IBA pre moderatorov. Divine*
   
  Last edited by moderator: Oct 20, 2021
 2. RagePowered

  RagePowered Forum Greenhorn

  Myš se ti může hýbat klidně jen z toho, že v ní máš bordel. Jestli trváš na tom, že tě někdo hacknul, nejspíš nebude problém to udělat znovu, takže odpoj počítač od internetu a všech jiných zařízení, zálohuj si důležitý soubory a kompletně vymaž disk (nebo po odpojení požádej o pomoc specialistu). Změň si všude hesla, hlavně na emailech a bance, prakticky předpokládej že cokoliv, co na tom počítači bylo nebo k němu bylo připojený může být kompromitováno. Nezapomeň si instalovat aktualizace a nepoužívej divný programy, pochybuju, že samotný klient dso by byl bezpečnostní slabina, vouchery určitě ne. Hesla se neustále prolamují, proto si je máš čas od času měnit, obzvlášť, když nejsou tolik silná.
   
  Last edited: Oct 20, 2021
 3. Prorok

  Prorok Forum Greenhorn

  Tak jestli je v mé myši tak velký zmatek, že si minimalizovala prohlížeč a začala otevírat tabulky, tak to je sakra BORDEL!!! Heslo je změněné...Zatím je vše ok. Mám nový pc a vše zabezpečené, tak sem prostě překvapen, že tohle stalo a nebylo to vůbec příjemné!!!
   

Share This Page