Обща говорилня

Discussion in 'Българоезичен раздел' started by iZombie, Sep 1, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. stacker99

stacker99 Forum Master

Ей сега ще развалят добрия вкус от Драган като пуснат пак клозетния ивент ;)

navelko likes this.
  2. VodnoKonche

VodnoKonche Forum Apprentice

Ще го видим и него. Но с евентите от миналата година е така - направят един добър, след това няколко не стават, след това отново добър. Драган ми хареса, макар че според мен съвсем спокойно можеше да вмъкнат и два-три миниевента в него. Нали за това играем и плащаме, който плаща де, за да се радваме на добра игра...

navelko likes this.
  3. VodnoKonche

То какво му остава на човек след работа - едно питие - кой, каквото пие, една игра и това е...няма време за друго.

navelko likes this.
  4. Ggghu

Ggghu Forum Greenhorn

Здрвейте.Търся си гилдия.55 ниво драконов войн. Име:Voinonamitkopro.сървър:хередур
    Благодаря предварително!

Last edited: Mar 17, 2020
  5. n1cky

n1cky Exceptional Talent

Помните ли го :D

jackoneill1976 likes this.
  6. -kirachan-

-kirachan- Forum Apprentice

брех то тук и български раздел имало :) аз чак днес видях интересно как още не са го закрили :)

7. AK47TestPlayer

AK47TestPlayer Forum Commissioner

Здравейте. Е, можете да посетите руската секция. Чрез Google телефон преводачът превежда всичко. Във всеки случай в секцията за ЖП също има много информация))) Ако пишете въпроси, мога да дам съвет.:)

VodnoKonche and n1cky like this.
  8. -kirachan-

Благодаря но въпреки че бях спрял да играя за 6 години се справям :) просто се учудих от това че има бг раздел :)

AK47TestPlayer likes this.
  9. AK47TestPlayer

Фактът, че форумите бяха премахнати, но е много тъжно. В ру секция няма дори модератор. Имате ли дори лидер. Нашият форум е напълно офлайн. Ако се събират много нарушения, разделът ни ще бъде заличен за постоянно. Това са нещата приятел.

10. demo

demo Forum Greenhorn

Здравейте. Не съм играл с години и си мисля за започна един нов арчер. Струва ли си да се играе играта сега и как са арчерите като цяло?

11. StaidAffect

StaidAffect Forum Greenhorn

Търся си гилдия в Хередур, че соло понякога е мъка.
    Име: Barronricks
    Class: DK
    Lvl: 55
    Damage: 23 000

12. -kirachan-

здравей,има доста излишни неща но като цяло е по добре от преди ;) с нов герой ще ти е доста тегаво предвид всички предкуести които трябва да правиш моя съвет е ако имаш стар герой играй с него моя за 6 месеца удари 76к щета и всичко ми е на макс освен живота ;) все пак съм магйосник ----успех----

13. demo

demo Forum Greenhorn

Браво страхотен напредък.
    Аз ще се помъча с новия герой пък ще видя до къде ще го докарам. Мерси за отговора.

14. -kirachan-

във кой сървър играеш в Гримаг съм аз с още 2-3 пострелваме ако ти стане скучно и си във Гримаг ще ти кажа как да ме намериш :)

navelko likes this.
  15. VodnoKonche

Обичам да чета Руския форум. Има актуална и интересна информация. А преводач не ми трябва. Жалко, че няма модератор.

AK47TestPlayer likes this.
  16. AK47TestPlayer

Здравей, може би ще ти е интересно, в тази тема играчите са добавили малко повече информация. Не забравяйте да погледнете.

Уважаема администрация. @ARTEMIDA Може ли да ви дам съвет.
    Отваряте тема и пишете само едно съобщение: например настройте XXX_X да играе.
    Бихте ли могли да поставите всичко това в една тема, например в раздела на английски. - ще бъде много удобно.
    Могат да бъдат направени три теми:
    Инсталационно издание.
    График акия.
    и официални постове.
    Повярвайте ми, ще бъде много удобно.

n1cky likes this.
  17. stacker99

stacker99 Forum Master

Дай снимка на тоя магьосник със 76к щета за 6 месеца, че малко ме заинтригува. И как ги правите тия 76к на каква есенция?

AK47TestPlayer and navelko like this.
  18. -kirachan-

navelko likes this.
  19. cyxapbgocydapb

cyxapbgocydapb Forum Greenhorn

куда я попал я не бельмеса на иностранном языке.говорила мама учись я дурак скурил букварь а сейчас все рвутся жить за границу вот едрен батон.

20. cyxapbgocydapb

cyxapbgocydapb Forum Greenhorn

во сколько заканчивается профилактика или как на рфонлайн хз

Share This Page