Öfke mücevheri

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by mehmet044, Sep 8, 2021.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
 1. mehmet044

  mehmet044 Forum Apprentice

  şans oyundalarından daha fazla şansa ihtiyaç durduğumuz oyunumuzda bi türlü düşüremedigim mücevher 100 lvden sonra en önemli mücevherlerden biri olmasına ragmen hiçbi etkinlikde verilmeyen mücevher 100 lv geleli 1 sene olacak hala bu mücevherin verildigi etkinlik yok drobuda dillere destan bazıları 5-6 öfke mücevherlerini düşürmüş nisbet yapar gibi keşke bunları satabilsek diyolar bakın emek vermeden elde edelim demiyorum ama nasıl bi drop sisteminiz var sizin dso aylardır o kadar kesmeye düşüremedim fabrika işçisi gibi olduk zevkle oyunu oynayacagımıza işlerimi halledimde oyundan çıkım kafasına girdik bu konuda seri bi şekilde geri dönüş yaparsanız sevinirim ona göre oyunu bırakma kararı alacam.
   
  4NormaL likes this.
 2. Beta

  Beta S-Moderator Team Drakensang Online

  Merhaba mehmet044,

  Droplar ile ilgili fikirlerinizi merkez ekibimize bildireceğimizden emin olabilirsiniz.

  İyi oyunlar dilerim.
   
  mehmet044 likes this.
 3. mehmet044

  mehmet044 Forum Apprentice

  Beta arkadaşımıza teşekkür ediyorum.
   
  Last edited by moderator: Sep 13, 2021
  Beta likes this.
 4. Fırat

  Fırat Forum Greenhorn

  mehmet044 sana çok içten katılıyorum öfke mücevherini 10k geçite satsalar daha kardayız bu nedir arkadaş oyun oyun olmaktan çıktı gibi.yine drop sorunu yine drop sorunu ekstra taş atan cevherde de aynı olayı seziyorum o kdar sandık açtık herşey var o yok bazılarına istemediği kadar düşüyor bunlar ticarette yok peki düşmeyen oyuncular napsın oyunu mu bıraksın ?
   
  4NormaL and mehmet044 like this.
 5. mehmet044

  mehmet044 Forum Apprentice

  oyuna ara verdiğim için mesajını görmedim kardeşim bi kaç video denk geldi baktım adam benim bosları deli gibi kestiğim halde alamadığım mücevheri yeni hesapla hiç zorlanmadan 3-4 kez düşürdüğünü gördüm gülücükler içinde insan bunları görünce düşünüyor dedim bidaha denim 1 hafta kesintisiz gömüldüm boslara yine 0 :) acımasız modda toplamda 7 kyı geçti bos malzemesi kangölündede 3 k harcadığım zamanı düşününce oyuna giresem gelmiyo düşürsem içim yanmıcak ama nasıl bi sistem anlamıyorum. her mücevheri bi etkinliğe sığdırdınızda şu mücevheri sığdıramadınız bu da degişik bi konu :) sözüm siz forum yöneticilerine degil aman yanlış anlaşılma olmasın sizin görevinizi biliyorum burdaki yazılanları onları iletmek.
   
  4NormaL likes this.
 6. 4NormaL

  4NormaL Junior Expert

  Oyunun şans sistemine göre kolay düşebilir, zor düşebilir veya hiç düşmeyebilir, videolar görüyorum kolay düşürmenin ötesine geçenler var, defalarca öfke mücevheri düşürmüşler.

  Oyunun şans sisteminde hiç düşürememe olasılığı varsa bu durum düşüremeyen için büyük adaletsizlik olmuş oluyor. Burada yapılması gereken en mantıklı şey düşüremeyenler için başka bir yol sunmak, oyunda materi tüccarı var oraya tüm mücevherler konulmalı fiyatları mücevherin değerine göre değişebilir. Düşüremeyenler topladıkları materiler ile satın alır.

  İkinci seçenek, her mücevherin görevi olur, mesela q1 npc'si öfke mücevheri görevi verir q2 başka mücevher öyle gider, hangi ara dünya haritasının görevini aldıysan o haritayı xxx sayıda tamamlaman gerekir, görevi bitirince mücevheri alırsın.

  Emeklerimiz boşa gidiyor zamanımız boşa gidiyor, en azından düşmese bile emeklerimizin karşılığında sahip olabiliriz.
   
  mehmet044 likes this.
 7. mehmet044

  mehmet044 Forum Apprentice

  bi arkadaş yazmış orda gördüm bahar festivali etkinliğinde düşüyomuş bu mücevher neden kaldırdıklarını ögretmek istiyorum neden sadece bu mücevher kaldırıldı şuanki sistemin en önemli mücevheri 370 k krtigi 450 k yapıyor yani krtik ihtiyacın kalmıyor öyle bi sistem yapmışsınız ki bütün kış rünleri bütün krtik taşlarım son seviye olmasına ragmen krtik açığım var bu mücevher olmadan olmuyor çözün artık şu sorunu sayın forum yöneticileri siz bu adamlara yazdıklarımızı iletiyosunuz bu adamlar hiçmi cevap vermiyo adamların yazdıklarınıda bi konu başlığı altında bize yazın örnek bu mücevher konusunu adamlara yazdınız adamlar olumlu yada olumsuz bi cevap verdiginde bize iletin bizde ona göre işimize bakalım bu çok zor degil.
   
 8. mehmet044

  mehmet044 Forum Apprentice

  öfke mücevherinden dolayı açtığım 3. konu kangölü acımasız toplam 30.000 turu geçti yıldız altın etkinliğinden verilecegini ögrenince o kadar sinir stresden eser kalmadı hevesli bi şekilde etkinliği bekliyorum etkinligin gelmesine 2 saat var 5 dk bi bakıyorum ne zaman başlıcak diye bi geliyo hevesle ilerleme barını açıyorum pat taşı kaldırmışlar soruyorum neden eskiden etkinliklerde verilen bu taş 100 lv gelince kaldırıldı o zamanda yazdım şimdi bi etkinliğe eklediniz onuda geri kaldırdınız ya kasıtlı degilde ne sürekli daha fazla şansınızı deneyin yazmak siz forum yöneticilerinin hiç mi zorunuza gitmiyor 2 haftalık hesaba bile peş peşe düşen bu taş benim binlerce tur kesmeme rağmen düşmüyor bakın ben millete neden düşüyor demiyorum herkese düşün gözümüz yok benim sıkıntım bana neden düşmüyor düşmesini geçtim neden hiçbi etkinlikde yok öfkeyi kaldırdınız bu etkinlikde de odak mücevherini neden kaldırmadınız oda sandıkda çıkıyor( yazdıklarımda hakaret küfür saygısızlık yok konumu kaldırmayın açıklama istiyorum basit bi açıklama )
   
  DRoX and 4NormaL like this.
 9. 4NormaL

  4NormaL Junior Expert

  Bir test serveri videosunda görmüştüm sevindim ama dün öğrendim ki kaldırmışlar bu yüzden etkinliği yapmayacağım. Ne gariptir ki Discord üzerinden bu konuyla ilgili bir şey yazdığında banı yiyorsun, yaptıkları şeyleri eleştirmemizi bile kaldıramıyorlar, ne yaptıkları belli değil aylardır neler planlıyorlar açıklama yok, bir şeyler yapıyorlar sonra geri kaldırıyorlar oyundan iyice soğudum, zaten böyle giderse oyunda oyuncu kalmayacak çünkü avrupa sunucusu gelsin diye insanların beklediği bir oyun vardı sonunda kapalı betaya girdi, açık betaya girdiğinde drakensang çok oyuncu kaybedecek. Yeni gelenler eskilerin neden başarısız olduğu hakkında bir çıkarımda bulunmamış olacaklar ki onların izinden gidiyorlar.
   
  mehmet044 likes this.
 10. mehmet044

  mehmet044 Forum Apprentice

  kardeşim o kadar zamandır bu oyunu oynuyorum ilk kez böyle bişey gördüm etkinliklere sonradan eklemeler yapıldığını gördüm görev vs. ilk kez ilerlemedeki malzemlerin çıkarıldığını gördüm + bide çıkarmadıkları malzemelerinde miktarını % 75 yakın düşürmüşler mortis kemigini 650 den 150 ye buhar çekirdeğinide 40 dan 10 düşürmüşler benim en çok merak ettiğim test serverdeki ilerleme barını kim yaptı ana servere gelirken onları kim kaldırdı aşırı saçma iş yapıyorlar.
   
  4NormaL likes this.
 11. SkyLander

  SkyLander Forum Apprentice

  Öfke mücevherini bundan sonra kimse alamaz. Neden dersen dso nun elindeki son koz. bütün oyuncular onun peşinde eğer bedavaya öfke mücevherini verirse oyunu oynamak icin oyuncuların bir sebebi kalmıcak. onun icin dso öfke mücevheri icin yıllarca süründürcek oyuncuları. oynadıgım karakterdeki tek eksik öfke mücevheri ama onun yoklugunuda 10. yıl silahı ile kapattım. bu saatten sonra öfke mucevherı vermıs vermemiş umrumda degıl. hatta sacma eventi yapmaktan kurtuldum. yükselen kahramanlar eventınde 3 aylık pre toplamıstım hergun girip andermantı alıp cıkıyorum artık. dso öyle bir soguttuki artık oyuna girmek bile istemiyorum.
   
  mehmet044 likes this.
 12. DRoX

  DRoX Forum Greenhorn

  yeni başlayan bir büyücü olarak zaten birşey yapamıyorum oyunda bari etkinlikleri yapar geliştiririm diyordum kaç etkinlik oldu bitmiyor bunuda yapamıyorum yeni oyuncular için ne yapılıyor sorması ayıp zaten zor kesiyoruz grup bulması zor etkinlikleri öyle bir uzatıyorlarki.oyunda ilerlemiş adamın etkinlikteki malzemelerin çoguna ihtiyacı yok boş ödüller.yeni oyunculara bir nebze fayda saglayacak birkaç ödül var onlarda yapamıyor.bir oyuncu neden baslasın mesela bana biri anlatabilir mi.

  büyük ihtimalle cevap sorunları iletiyoruz olacak siz iletiyorsunuzda adamlar okuyormu ki.
   
  aBDuLHaMiTHaN likes this.
 13. Depcük

  Depcük Forum Greenhorn

  Şahsen bende artık oyuna girmekten sıkılmıştım, en azından etkinlikler gelene kadar günlük girişi alayım(ander vs) küre görevini yapayım birde geçit görevlerini yapıp çıkayım kafasındayım ki öyle yapıyordum hatta işin doğrusu yenilmezlere kadar oyalanıp giderim saçma bir etk olursa yapmam güzel ödüllü olursa yaparım diye düşünüyordum, sonra bu gelecek olan yıldız eventinde öfke mücevherinin verileceği söylenildi + bunu test serverde de gördük ve bu beni cidden oyunu oynama konusunda heveslendirdi etkinliği yapar alırım sonrada güzelce eğlenirim düşüncesindeydim, etkinliğin geldiği saatte işte çalışıyordum özellikle beklediğimden etkinliği arkadaşa yazdım başladı mı diye dediği tek şey kanka ben daha oynamam bu oyunu olmuştu, anladım zaten durumu klasik dso çünkü, sekmez. O günden itibaren günlükleri yapmak için bile girmiyorum oyuna, muhtemelen daha günlükleri vs yapmak içinde girmeyeceğim oyuna ama takip edeceğim forumdan falan güzel odüllü bir etk gelirse olan geçitler ve kürelerle yapar bırakırım, ki sanmıyorum artık etk ödüllerinin beni tatmin ettireceğini ama inşallah yanılıyorumdur, neyse uzun lafın kısası sanırım bu oyunu yenilmezlerde son kez oynayıp, hesabı fulleyip bırakacağım en azından oyun yöneticileri bu şekilde devam ederse
   

Share This Page