Öfke mücevheri

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by mehmet044, Sep 8, 2021.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. mehmet044

mehmet044 Forum Apprentice

şans oyundalarından daha fazla şansa ihtiyaç durduğumuz oyunumuzda bi türlü düşüremedigim mücevher 100 lvden sonra en önemli mücevherlerden biri olmasına ragmen hiçbi etkinlikde verilmeyen mücevher 100 lv geleli 1 sene olacak hala bu mücevherin verildigi etkinlik yok drobuda dillere destan bazıları 5-6 öfke mücevherlerini düşürmüş nisbet yapar gibi keşke bunları satabilsek diyolar bakın emek vermeden elde edelim demiyorum ama nasıl bi drop sisteminiz var sizin dso aylardır o kadar kesmeye düşüremedim fabrika işçisi gibi olduk zevkle oyunu oynayacagımıza işlerimi halledimde oyundan çıkım kafasına girdik bu konuda seri bi şekilde geri dönüş yaparsanız sevinirim ona göre oyunu bırakma kararı alacam.

4NormaL likes this.
  2. Beta

Beta S-Moderator Team Drakensang Online

Merhaba mehmet044,

Droplar ile ilgili fikirlerinizi merkez ekibimize bildireceğimizden emin olabilirsiniz.

İyi oyunlar dilerim.

mehmet044 likes this.
  3. mehmet044

Beta arkadaşımıza teşekkür ediyorum.

Last edited by moderator: Sep 13, 2021
    Beta likes this.
  4. Fırat

Fırat Forum Greenhorn

mehmet044 sana çok içten katılıyorum öfke mücevherini 10k geçite satsalar daha kardayız bu nedir arkadaş oyun oyun olmaktan çıktı gibi.yine drop sorunu yine drop sorunu ekstra taş atan cevherde de aynı olayı seziyorum o kdar sandık açtık herşey var o yok bazılarına istemediği kadar düşüyor bunlar ticarette yok peki düşmeyen oyuncular napsın oyunu mu bıraksın ?

4NormaL and mehmet044 like this.
  5. mehmet044

oyuna ara verdiğim için mesajını görmedim kardeşim bi kaç video denk geldi baktım adam benim bosları deli gibi kestiğim halde alamadığım mücevheri yeni hesapla hiç zorlanmadan 3-4 kez düşürdüğünü gördüm gülücükler içinde insan bunları görünce düşünüyor dedim bidaha denim 1 hafta kesintisiz gömüldüm boslara yine 0 :) acımasız modda toplamda 7 kyı geçti bos malzemesi kangölündede 3 k harcadığım zamanı düşününce oyuna giresem gelmiyo düşürsem içim yanmıcak ama nasıl bi sistem anlamıyorum. her mücevheri bi etkinliğe sığdırdınızda şu mücevheri sığdıramadınız bu da degişik bi konu :) sözüm siz forum yöneticilerine degil aman yanlış anlaşılma olmasın sizin görevinizi biliyorum burdaki yazılanları onları iletmek.

4NormaL likes this.
  6. 4NormaL

4NormaL Someday Author

Oyunun şans sistemine göre kolay düşebilir, zor düşebilir veya hiç düşmeyebilir, videolar görüyorum kolay düşürmenin ötesine geçenler var, defalarca öfke mücevheri düşürmüşler.

Oyunun şans sisteminde hiç düşürememe olasılığı varsa bu durum düşüremeyen için büyük adaletsizlik olmuş oluyor. Burada yapılması gereken en mantıklı şey düşüremeyenler için başka bir yol sunmak, oyunda materi tüccarı var oraya tüm mücevherler konulmalı fiyatları mücevherin değerine göre değişebilir. Düşüremeyenler topladıkları materiler ile satın alır.

İkinci seçenek, her mücevherin görevi olur, mesela q1 npc'si öfke mücevheri görevi verir q2 başka mücevher öyle gider, hangi ara dünya haritasının görevini aldıysan o haritayı xxx sayıda tamamlaman gerekir, görevi bitirince mücevheri alırsın.

Emeklerimiz boşa gidiyor zamanımız boşa gidiyor, en azından düşmese bile emeklerimizin karşılığında sahip olabiliriz.

mehmet044 likes this.
  7. mehmet044

bi arkadaş yazmış orda gördüm bahar festivali etkinliğinde düşüyomuş bu mücevher neden kaldırdıklarını ögretmek istiyorum neden sadece bu mücevher kaldırıldı şuanki sistemin en önemli mücevheri 370 k krtigi 450 k yapıyor yani krtik ihtiyacın kalmıyor öyle bi sistem yapmışsınız ki bütün kış rünleri bütün krtik taşlarım son seviye olmasına ragmen krtik açığım var bu mücevher olmadan olmuyor çözün artık şu sorunu sayın forum yöneticileri siz bu adamlara yazdıklarımızı iletiyosunuz bu adamlar hiçmi cevap vermiyo adamların yazdıklarınıda bi konu başlığı altında bize yazın örnek bu mücevher konusunu adamlara yazdınız adamlar olumlu yada olumsuz bi cevap verdiginde bize iletin bizde ona göre işimize bakalım bu çok zor degil.

Share This Page