Olmayan e-posta adresi

Discussion in 'Türkçe Bölümü' started by Xcüce213, Apr 11, 2021.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Xcüce213

Xcüce213 Forum Greenhorn

Selamlar öncelikle konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum ama çok önemli bir sorunla karşı karşıyayım yıllar önce çocukken açtığım ve e-postası aslında yanlış olan ama o zamanlar sistem tarafından onaylanan bir hesabım mevcut bu hesabı halen daha oynamaktayım ama malesef e-postasına erişememekteyim dolayısıyla da gönderilen o bonus kodlar vb. den yararlanamıyorum. İnternet sitesinden hesabıma girdiğimde hesap bilgilerimi değiştirmek için hesabımı onaylamam gerektiği yazıyor ama malesef öyle bir e-posta adresi olmadığı için bunu yapmam mümkün değil. Bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler...

Last edited by moderator: Apr 12, 2021
  2. Beta

Beta S-Moderator Team Drakensang Online

Merhaba Xcüce213,

Hesabınıza erişimiz bulunmuyorsa, bahsi geçen hesabın size ait olduğunu kanıtlayan bilgi ve dokümanlar ile birlikte Support destek ekibiyle iletişime geçiniz.

Eklemiş olduğunuz resimler güvenlik nedeniyle kaldırılmıştır. Konu ile ilgili forumda yardımcı olamadığımız için konuyu kilitliyorum.

İyi oyunlar dilerim.

Thread Status:
Not open for further replies.